dr n. med. Monika Englert-Golon

Po 13 latach starania się o dziecko w kwietniu 2015 r trafiłam do Pani doktor. Po pobydzie w szpitalu i dobrej diagnozie jestem w 11 tygodniu ciąży. Jestem wdzięczna Pani doktor za pomoc, jest osobą kompetentną potrafi wytłumaczyć i doradzić Polecam

O takim lekarzu marzy niejedna pacjentka.Każda wizyta jest skuteczna pani doktor do problemu podchodzi kompleksowo przy tym jest bardzo miła,dla niej pacjent jest najważniejszy Uważam ,że jest to lekarz godny polecenia Proszę nie czytać tych bzdur co niektórzy wypisują Panie wstydzcie się takich osądówpani doktor zasługuje na miano super doktora nie myli się w diagnozach ,a to najważniejsze Więcej takich lekarzy!!! Panie w rejestracji przemiłe,starają się bardzo ,aby każda pacjentka była dowolona Prawda jest taka ,że do takiego gabinetu ,gdzie panie rejestratorki sąuśmiechnięte ,nie czuje się stresu,przychodzi się bardzo chętnie. ...

Uważam ,że jest to lekarz godny polecenia
Więcej takich lekarzy!!!
Więcej takich gabinetów

W gabinecie pryw.pani dr jest przemiła,wszystko dokładnie wyjaśni,uśmiechnięta i życzliwa.W szpitalu-to nie ta sama osoba niestety.Widać na NFZ pacjent nie zasługuje na tyle uwagi.

Pani w recepcji bardzo uprzejma przyjazna. Kompetentna na każdy telefon oddzwania udziela wyczerpujących i dokładnych informacji życzliwa i uśmiechnięta dla pacjentów

Starsza Pani, którą zatrudnia Pani doktor w recepcji odstrasza pacjentów jest nieprofesjonalna i wścibska.do pacjentek zwraca się na "Ty". Radziła bym zmianę tej Pani na kogoś bardziej kompetentnego.

Pani doktor prowadzi moją ciążę. Bardzo miła i uprzejma. Potrafi wytłumaczyć i doradzić. POLECAM!!!

O takim lekarzu zawsze marzyłam każda wizyta jest skuteczna do problemu podchodzi kompleksowo jest tez bardzo miła ,uprzejma dla niej pacjent jest najważniejszy jest to lekarz godny polecenia

O takim lekarzu zawsze marzyłam
każda wizyta jest skuteczna
do problemu podchodzi kompleksowo
jest tez bardzo miła ,uprzejma
dla niej pacjent jest najważniejszy
jest to lekarz godny polecenia

Najlepsza pani doktor. Prowadziła moją pierwszą ciążę teraz prowadzi drugą. Przy pierwszej ciąży sama pani doktor wykonywała cesarskie cięcie. Zawsze można porozmawiać, skonsultować się, a nawet zadzwonić. Uważam że jest to jeden z najlepszych lekarzy.

Najlepsza pani doktor jaką do tej pory spotkałam. doskonale rozpoznaje choroby ginekologiczne, podejmuje przemyślane leczenie, nie ma problemu z miejscem u niej na oddziale na Polnej jeśli jest taka potrzeba odrazu tam, kieruje, mimo że chodzę zawsze na NFZ. Miła i uprzejma. Prowadziłam też u niej ciążę, nie szczędzi na badaniach, daje skierowania itp. z przyjemnością wspominam wizyty, zawsze wszystko tłumaczy, służy radą, o wszystko można zapytać. BARDZO BARDZO POLECAM!!!

Ja miałam również cystę już miałam iść na operacje ale na szczęście trafiłam w porę do Pani Doktor na konsultację, okazało się że moja cysta zniknęła po miesiączce tak jak przypuszczała lekarka, dała mi leki i na kontroli cysty już nie było. Uważam że warto poczekać i nie panikować, zresztą powiedziała że gdyby wyglądało to na coś złośliwego to od razu by mnie skierowała do szpitala i nie kazała czekać. Jestem wdzięczna bo uniknęłam operacji. Polecam Panią Doktor- miła,profesjonalna i konkretna osoba.