dr n. med. Monika Nagadowska

Chirurg onkolog

Pani Doktor profesjonalna, uprzejma, miła. Polecam!

Pani Doktor profesjonalna, uprzejma, miła. Polecam!

Niesamowita osoba . Pełna życia i wiogoru, nigdy nie okazuje zniecierpliwienia ani zniechęcenia pracą i pacjentami. Trafiłam do Pani Doktor i jestem wdzięczna za to ! Jak kiedys powiedziałam dała mi drugie życie i za to zawsze będę Ją szanować.. Agnieszka Kmiecik Tarnów

Ostatnio dość dużo mam do czynienia z lekarzami, p. Nagadowska wszystkich przebija o głowę życzliwością, zaangażowaniem i kompetencjami. Jako pacjent człowiek czuje się bezpiecznie. Cudowna kobieta.

cudowny człowiek i lekarz,który sprawia,że chcemy walczyć z choroba.jedyny minus to tłumy chorych.czas wizyty ograniczony,ale tylko w przypadku "zdrowszych" pacjentów.kompetentna,wyjaśnia wszystko.

Jestem lekarzem, Pani dr leczy mi najblizsza osobe. Wiec moja ocene stawiam nie tylko jako maz pacjentki, ale jako lekarz.

Cudowna kobieta, świetny lekarz, dokładna, szczera, paroma słowami dodaje otuchy i przywraca uśmiech, wysłucha każdej opinii, nie bagatelizuje obaw, nawet tych najbardziej bzdurnych, obejrzy i zdiagnozuje każdy pieprzyk, krostkę i plamkę. Moją mamę ze zwapnieniami w piersiach, prowadzi w Centrum Onkologii na Roentgena, też jest nią zachwycona. Czasem rzeczywiście trochę zalatana, ale stara się tego nie okazywać pacjentom. Po prostu uczciwy człowiek i lekarz z powołania. Renata.

wspaniała pani doktor. Uratowała mi życie. Wdzięczna pacjetka

wspaniała pani doktor. Uratowała mi życie.
Wdzięczna pacjetka

"-Medycyna,jeśli ma być prawdziwie ludzka i służyć człowiekowi, musi brać pod uwagę i uwzględniać całego człowieka;jego dusze i ciało. ...Musi sie jednak liczyc z osoba czlowieka,w ktorym dusza i ciało stanowią jedność... " Jestem pacjentką od ośmiu lat ,dziękuję Panu Bogu ze na drodze mego życia dal mi wsparcie w tak wspaniałym człowieku. Bogusława Skiba.

Bogusława Skiba.

Polecam. Choć ma mało czasu ze względu na ilość pacjentów.

Polecam. Choć ma mało czasu ze względu na ilość pacjentów.

Choruję na raka piersi ,jestem pod opieką Pani Doktor - to wszpaniała kobieta i doskonały fachowiec /nic dodać nic ująć .Pozdrawiam Panią Doktor.