lekarz Monika Skowronek

1,2

Podpisuje się obiema rękami pod wszystkimi negatywnymi komentarzami. Miałam tą " przyjemność" spotkać Panią na opiece świątecznej na parkitce. Spóźniła się prawie 2h na dyżur i jak tylko zobaczyła dzieci zaczęła obrażonym tonem powtarzać że dzisiaj pediatry nie ma. Dziecko rozebrane osłuchiwala przy otwartym oknie, patyczek włożyła tak że przez 2 minuty ciągnęło je na wymioty a na koniec nic nie mówiąc wręczyła skierowanie na sor,bo słyszy zmiany. A i jeszcze jedno jej asystentka/ pielęgniarka mierzyła temperaturę dziecku na włosach !! Wynik : 35,4 i taki wpisała do karty....gdzie głównym powodem wizyty była gorączka i kaszel.Na sorze na szczęście trafiłam już na normalną panią pediatrę,która sama zaczęła się śmiać , gdzie te zmiany bo chyba jedynie na skórze więc skoczyło się na strachu, ale podejście i kompetencje lekarki mocno podejrzane i dalekie od przysięgi Hipokratesa

Ta lekarka to nieporozumienie. Spóźniła się 3h na opieke na Zawodziu, wizyta 2 minuty, wywiad robiony na korytarzu. Pani doktor mimo ostrej anginy nie wypisała zwolnienia, bo nie ma umowy z zusem, trzeba sobie dzwonić na teleporade do przychodni. Lepiej chyba zostać w domu niż stracić godziny czekając na wizytę u tego lekarza.

Zgłosilam się po poradę na opiekę nocna przy szpitalu na Zawodziu. Ponieważ leczę się przewlekle mam kontakt z lekarzami różniej specjalizacji ale nigdy nie spotkałam się z taką ignorancją i brakiem kompetencji. Pani ewidentnie siedziała w poradni za karę. Nie polecam.

Jest to jeden z najmniej kompetentnych lekarzy z jakimi miałam styczność. Nie dość że pani jest nieuprzejma do granic możliwości, i opryskliwa to na dodatek jest niekompetentna. Po dwusekundowym badaniu gardła poszła przepisać tabletki do ssania, pomimo że przyszłam głównie z bardzo dużym bólem ucha i zostało to całkowicie zignorowane, bo pani doktor stwierdziła że nic z tym nie zrobi... Po zwróceniu uwagi dostałam jedynie preparat to higieny uszu (!). Informacja że jestem pacjentką w ciąży również nie skłoniła tej pani do próby jakiejkolwiek pomocy pacjentowi. Przy takim lekceważącym podejściu ...

lekceważącym podejściu do pacjenta, powinna zostać odsunięta od pełnienia tego zawodu.

Może nie będę jakiś wyjątkowy co do opinii pani dr Moniki ale przepisywanie leków na prawie 1000 zł bez kontaktu z pacjentem jedynie przez telefon a wcześniej straszenie mnie policją bo raczyłem obudzić o 1 w nocy potrzebując pomocy jest moim zdaniem mocno nie na miejscu.

Gdyby wszyscy lekarze postępowali z pacjentami jak ta Pani to myślę, że nikt by nie chodził się leczyć. Osoba nie powinna wykonywać swojego zawodu a już na pewno nie powinna przyjmować osób chorych zgłaszających się o poradę do opieki nocnej i świątecznej. Nikt zdrowy a już na pewno żaden symulant nie idzie po poradę do takiej opieki zdrowotnej. Pani robi łaskę, że w ogóle wpuści do gabinetu, w dobie pandemi ponoć robi się sztuczny tłok bo ludzie walą drzwiami i oknami (bo tylko tam z otwartymi rękami przyjmują). Zero zainteresowania, zero porady, zero jakiego kolwiek zbadania pacjenta. Życzę tej Pani by też była traktowana przez innych jak ona traktuje pacjentów!

Jak to jest że osoba jak ta pani wciąż jest nazywana lekarzem? Musi mieć naprawdę dobre dojścia, skoro wciąż ktoś ją zatrudnia. Na wizytę z pacjentem nawet fartucha nie ubiera, lata w sukieneczce i obcasikach na przemian z kawką i herbatką w ręku. Po tym jak najpierw 20min czeka się przed przychodnią, następne 10min czeka się aż pani wielmożnej w końcu się zachce podejść do pacjenta, a raczej jak w końcu ktoś jej przypomni, że pacjent czeka, jak to w moim przypadku było. Potem spychoterapia, panią boli, pani ma skierowanie i niech sobie pani tam siądzie, jak wszyscy inni co tutaj byli przed panią, w kolejeczce na SORze i może ktoś się panią w końcu zajmie. Nawet słowa od niej nie usłyszałam co do diagnozy, zalecenia, a co dopiero antybiotyku (który już na następny dzień dostałam od mojego rodzinnego lekarza). Wstyd i hańba. Nie wiem jak ta pani może sama sobie patrzeć w oczy. Szkoda, że nie da się wystawić oceny minusowej.

Panią doktor trudno nazwać lekarzem. Zetknelam się z nią na SOR na zawodziu. Pierwszy lepszy człowiek z ulicy byłby milszy i bardziej kompetentny. Chamska, niesympatyczna to najgrzeczniejsze określenia jakimi można ją nazwać. Badała moje 8 letnie dziecko tak, że się rozplakalo. Pchala patyczek do buzi żeby rzekomo obejrzeć gardło na siłę jak jakiejś lalce a nie żywemu, choremu dziecku. Kazała opierać ja o ścianę żeby nie uciekło głową... Opryskliwa, pretensje do całego świata. Unikajcie jak możecie! Liczę na to że ktoś kiedyś przejrzy na oczy i odbierze jej prawo do wykonywania zawodu!!!

Czy kogo kolwiek wzruszą pisane tu opinie? Czy ktoś może wyciągnąć konsekwęcje wobec chamstwa impertynęcji i braku profesjonalizmu tej Pani. Niestety miałem wątpliwą przyjemność zetknąć się z tą kobietą w przychodni w Poczesnej nie chcę jej tytułować bo to obraża środowisko lekarskie. Od progu pretensje czemu syn nie zarejestrowany rano, tylko w południe. Gdyby była możliwość udali byśmy się do pediatry, który zresztą znajdował się w tym czasie na urlopie. Pani oznajmiła że nie jest pediatrą, to ja na to czy mam wyjść z gabinetu bo recepcja zarejestrowała syna do Pani, z łaską odpowiedziała że nie i kazała przejść za drzwi do drugiego gabinetu. Reszta rozmowy kontynułowana była prze drzwi. Po badaniu otrzymaliśmy e receptę ze słowami żeby sprawdzić sobie w internecie jak brać leki a co do diagnozy odpowiedzi nie uzyskałem a wszystko takim tonem że mnie zamurowało. Pani sprawiała wrażenie zdenerwowanej i poirytowanej każdym kolejnym pacjętem. I czy tacy ludzie w tym zawodzie budują zaufanie i szacunek w młodym pokoleniu bo syn tam był i słuchał niegrzecznych uzewnętrznień tej kobiety. Na przekwalfikowanie zawsze jest czas jeśli ten zawód zaczął uwierać lub przejście na wcześniejszą emeryturę, a może wyłącznie prywatna praktyka żeby nie narażać ludzi na przypadkowe natknięcie się na tak nieprofesjonalnego lekarza jak ten. Bo jednak jeśli ktoś szuka prywatnie to czyta opinie na przykład takie jak ta zszokowanego rodzica i człowieka.

Lepiej nie iść do żadnego lekarza jak do tej Pani! Okropna, wredna, brak wrażliwości. Pacjenci to NAPRAWDĘ tylko numerki!!!!