mgr Monika Stolińska

Logopeda

Pani Monika to niezwykle serdeczna i kompetentna osoba. Z wielkim zaangażowaniem wykonuje swoją pracę. Pomaga mojemu synowi w likwidowaniu jąkania. Podczas dwutygodniowej terapii poczynił niesamowite postępy: mowa stała się płynna, swobodna. Przed nim jeszcze wiele ćwiczeń, ale efekty są zadziwiające. Polecam i bardzo dziękuję.

Bardzo dobry specjalista, cierpliwy w pracy z dzieckiem zawsze przygotowany do zajęć. Wie co robi. Jest kompetentny i wymagający. Moje dziecko uwielbia zajęcia z panią Moniką. Myśle że to wystarczający powód, żeby kontynuować współpracę z tym logopedą.

Chodziłam do pani Moniki z moim synkiem ponad pół roku. Mogę ją z czystym sercem polecić każdemu. W ciągu kilku miesięcy uruchomiła u mojego synka literkę c - do tej pory było s. Jesteśmy bardzo wdzięczni za pomoc naszemu dziecku. Dodam jeszcze , że nasz synek nie mógł doczekać się spotkań z panią logopedą-ponieważ to osoba bardzo sympatyczna, do tego ma wspaniałe podejście do dzieci i co najważniejsze-jest skuteczna. Niestety z przyczyn niezależnych od nas musieliśmy na jakiś czas zawiesić nasze zajęcia, ale mam nadzieję, że za kilka miesięcy będziemy mogli ponownie wrócić do naszej pani Moniki i kontynuować terapię ;)

Gorąco polecam Panią Monikę. Jest profesjonalną, ciepłą osobą. Szybko nawiązałam z nią dobry kontakt. Już na pierwszym spotkaniu nie czułam stresu jaki odczuwa się w kontaktach z nowo poznanymi ludźmi, a ja zawsze miałam z tym problem, gdyż jąkałam się od dzieciństwa. Uczestniczyłam w dwutygodniowej terapii, która pomogła mi zmierzyć się ze swoim problemem i wyleczyć go. Dziś jestem inną osobą i cieszę się, że spotkałam na swojej drodze Panią Monikę. Nadal jesteśmy w stałym kontakcie, co jest rzadko spotykane w relacjach lekarz-pacjent. Widać, że przejmuje się losem swoich podopiecznych nawet, jeśli proces leczenia dobiegnie końca. Serdecznie polecam Panią Monikę.;)

Spotkania Pani Moniki z synem trwają od dwóch lat. Trafił z wadą wymowy tj.: jąkanie, seplenienie, nie wymawiał i mylił wiele wyrazów. Dziś 8 letnie dziecko po systematycznych zajęciach z Panią Moniką poczyniło wielkie postępy bez problemów wymawia i porozumiewa się z rówieśnikami. Bez wahania gorąco polecamy.

Za nim spotkałam się z Panią Moniką Piotrowską, korzystałam z omocy innych logopedów j€ż od kilku lat.Jednak nie widziałam żadnych pozytywnych rezultatów u syna.Syn ma obecnie 12 lat.Już po pierwszym spotkaniu wiedziałam,że będzie to miła dla nas wszystkich "współpraca", i nie myliłam się.Pani Monika ma super podejście do dzieci.Przy niej dziecko nie czuje się pod jakąkolwiek presją.Zajęcia nie budzą w dziecku niechęci, a wręcz przeciwnie.Pani Monika pracuje ze starszym synem od 1,5 roku a z młodszymod pół roku.Widzę dużą poprawę po tym okresie pracy z w/w Panią.Teraz obecnie zdecydowałam się na 2 tygodniową terapię, która w zupełności ma zniwelować pozostałe jeszcze oznaki niepłynności mowy.Jestem dobrej myśli i wiem,że będzie wszystko ok.W zupełności zaufaliśmy Pani Monice pod tym względem.
Polecam Panią Monikę Piotrowską jeśli ktoś ma małe dziecko i nie tylko, gdyż ze wszystkimi ma wspaniały kontakt.Wiem co piszę bo przyjeżdż do nas już od 1,5 roku.Jest osobą bardzo kompetentną i induwidualnie podchodzi do każdego pacjenta.
Polecam

Trafiłem do Pani Moniki z wadą wymowy jaką jest jąkanie, wizyta wstępna upłyneła w miłej, ciepłej atmosferze. Dwutygodniowa terapią sprawiła, że mówię już płynnie w każdej sytuacji i warunkach o każdej porze. Jestem bardzo wdzięczny za profesjonalne podejście do tego problemu i wyleczenie mnie. Panią Monikę polecam wszystkim którzy mają jaki kolwiek problemy z tym. Cieszę się że trafiłem akurat pod taką wspaniałą opiekę. Teraz cieszę się mistrzowską mową niczym lektor :)

Byłem już u paru logopedów w Kutnie. Niestety każdy, a raczej każda z nich sprawiała wrażenie, jakbym był ich pacjentem za karę. "Wziąć pieniądze i wyrzucić za drzwi" - sprawiały wrażenie jakby właśnie taka myśl chodziła im po głowie. O braku efektów w leczeniu nie będę już nawet wspominał. Tym bardziej sceptycznie podchodziłem do wizyty u Pani Moniki. Jest ona nową logopedką na kutnowskim "rynku", postanowiłem jednak dać jej szansę. Już po pierwszym spotkaniu wiedziałem, że będzie to miła współpraca, i tak też się okazało. Widać, że p. Monika naprawdę stara się dostosować do swojego pacjenta, traktując go indywidualnie, a nie, tak jak reszta logopedów z którymi miałem do czynienia- szufladkowo. Świetnie się z nią współpracuje widząc, że stara się pomóc, a nie jedynie wziąć za darmo pieniądze. W moim przypadku chodziło o zacięcia w mowie, popularne zwane jąkaniem, które w dużym stopniu ustąpiły. Bynajmniej nie za sprawą wcześniejszych logopedek. Z tego co się orientuję, to zajmuję się ona również innymi wadami wymowy m.in. u dzieci.