lekarz Natalia Stolc

2,5
2,7
2,7
2,4

lekarka dobra, ze skierowaniami do specjalistów i na badania nie ma problemu, kompetentna

jestem bardzo nie zadowolony z tej lekarki ponieważ nie zna się na chorobach często jej nie ma nie daje skierowań do specjalisty miałem zapalenie płuc a ona powiedziała że to tylko kaszel.

Byłam u lekarza z problemem bardzo bolących nóg i żylakiem na nodze, zbadała i przepisała tabletki które biorę od 5 lat tylko pod inną nazwą. Ból nie ustępował wręcz się nasilał, zrobiłam usg dopplera i okazało się że żyła jest niewydolna, lekarz zalecił konsultację z chirurgiem w celu jej usunięcia. Zbadał mnie i powiedział, że przyczyna bóli nóg leży w kręgosłupie i kazał zrobić badania prześwietlenie itd. Więc jeszcze raz poszłam do lekarki po skierowania, a ona zaczęła mnie nazywać spływającym tłuszczem grubasem itd.podniosła mi do góry nogę i mówi ze jak nie boli to gwarantuje, że mam zdrowy kręgosłup.pytam o skierowanie do poradnii chirurgicznej a ona mi go nie dała, kazała iść prywatnie.

Czyli nie wiem po co jak płacę zus składkę zdrowotną skoro do chirurga mam iść prywatnie i neurologa też prywatnie i do dietetyka też prywatnie.Po co taki lekarz.

W dodatku bardzo nie miła.
Zmieniam rodzinnego