Nela Brodzikowska

godna polecenia lekarka, kompetentna, profesjonalna - nie tylko leczy, ale tez zajmuje sie praca naukowa

Nie polecam. Podejscie ograniczone do czubka wlasnego nosa

Nie polecam. Podejscie ograniczone do czubka wlasnego nosa

Jestem bardzo zadowolony z wizyty i polecam wszystkim .

Jestem bardzo zadowolony z wizyty i polecam wszystkim .

od kilkunastu lat leczę się u dr Brodzikowskiej. Jest to lekarz, który potrafi dokonywać cudów. Również moje dzieci leczy dr Brodzikowska od 2-ego roku życia, a więc 14 lat. Jest miła i uprzejma i co najważniejsze jest wysokiej klasy specjalistką. Joanna Chałupińska

Joanna Chałupińska

Zdecydowanie nie polecam. Pani Doktór popełniła błąd, naraziła mnie na duże koszty (ok.600 zł)i nie czuła się winna czyli nie widziała nic niestosownego w zainkasowaniu takiej kwoty bez potrzeby, nie wspominając o straconym czasie. Przy zdejmowaniu kamienia odbywa się rzeź, czyści na oślep, ale nie tylko przy tej okazji jest potwornie niedelikatna. Zero komfortu psychicznego i fizycznego. Nie uważam, że się wywyższa, wystarczy się do niej uśmiechnąć i jest miło, ale to za mało!

Nie polecam. Dr Brodzikowska jest zadufana w sobie, traktuje pacjentow z wyzszoscia.

Stanowczo nie polecam, Dr N.B jest niemila i niezyczliwa. Na fotelu czuc ciagle napiecie i stres.

Kosztowny, ale profesjonaly dentysta. Bierze odpowiedzialnosc za swoja prace. Polecam, ale dla osob z wiekszym portfelem.