Lekarze Neonatolog

dr n. med. Zofia Walencka

Med4Kids
Krzywa 6
40-061 Katowice

Bardzo cudowna osoba i zawsze uśmiechnięta i skora do żartów ;) co więcej bardzo dobry lekarz zawsze wszystko wytłumaczone perfekcyjnie ;) nawet gdy nie ma jej w przychodni da wskazówki telefoniczne!
Opinia dodana przez: Angelika

Krzysztof Kozłowski

nr 3
Tarnowskie Góry

Wspaniały lekarz! Ma podejście do dzieci, widać że zależy mu na małych pacjentach. Od wielu lat lecze moje dzieci u niego. Nigdy mnie nie zawiódł. Mam zaufanie do Pana doktora :) a moje dzieci lubią do niego jeździć. Zawsze jak mamy problem znajdzie czas aby nas przyjąć! Jak nie u siebie prywatnie to w szpitalu gdzie pracuje. Jest przeciwnikiem antybiotyków, którzy inni lekarze uwielbiają. Bardzo dobry lekarz, z powołania. A ...
Opinia dodana przez: Małgorzata

lekarz Mikis Eustathiou

Turek

Trafne diagnozy, nigdy nie bagatelizuje podejrzeń chorób, dojazd do pacjentai co najwazniejsze - najlepsze podejscie do dzieci!!!!
Opinia dodana przez: tata krysi

lekarz Grażyna Ściwiarska-Zapiór

wizyty domowe
Krasnobrodzka 2 lok. 60
03-214 Warszawa

Pani doktor przyjechała do dziecka w niedzielę, punktualnie, szybko. Bardzo miła i kompetentna lekarz. Osłuchała dziecko dokładnie i przepisała antybiotyk, wystawiła również skierowanie do szpitala, gdyby stan się pogorszył.

lekarz Teresa Jaworska

os. Nad Jeziorem 1b lok. 6
82-400 Sztum

Wspaniały specjalista :)

lekarz Zofia Mikołajczyk-Kuś

ulica Kołłątaja 18
99-300 Kutno

Bardzo kompetentna Pani doktor. Chodziła do Niej moja mama ze mną , ja polecam wszystkim Panią doktor.Zawsze znajdzie czas dla wszystkich!

dr hab. n. med. GraŻyna Hnatyszyn

Neonatolog, Neurolog dziecięcy

Szczecin

Najlepszy neurolog dziecięcy w Szczecinie. Polecam.

lekarz Zuzanna Grabowska

Indywidualna Praktyka Lekarska
ul. Krasińskiego 25a 101, Katowice
40-019 Katowice

Czytając komentarze "bardzo słabe" upewniam się tylko, że to najlepszy lekarz jakiego poznałem. To że Pani Doktor nie ma czasu rozmawiać przez telefon, bo akurat jest na klinice (w końcu jest neonatologiem) to chyba na PLUS dla lekarza. Pamiętam sytuację, że lekarz zamiast rozmawiać z pacjentem godzinę rozmawiał z żoną o "marchewkach", a to chyba świadczy o profesjonalizmie. Co do godzin przyjęć, rzeczywiście jak ktoś napisał są dziwne :) 3 ...

lekarz Marek Jacek

Piastowska 24 lok. 1
Kędzierzyn-Koźle

Polecam Pana Dr.M.Jacka wszystkim dzieciom, zawsze trafne diagnozy i antybiotyk tylko w ostatecznosci, bardzo dobrze tłumaczy historie choroby rodzicom,swietna rejestracja poprzez smsy, zawsze w wolnym czasie odpisuje.😊Nie znam takiego drugiego lekarza z powołania. Pozdrawiam
Opinia dodana przez: Alicja

lekarz Romana Jaworska-Bobkier

Wesoła 24
58-500 Jelenia Góra

Zdecydowanie polecam!rzadko spotyka się tak dobrego lekarza.Wysłucha, doradzi...i zawsze się sprawdzi.Traktuje dziecko jak człowieka nie jak przedmiot jak to niektórzy lekarze. To szczęście mieć takiego lekarza:)

dr Hanna Michałek-Baranowska

Neonatolog, Pediatra

Szpital im.Św.Rodziny (Szpital Madalińskiego)
Warszawa

Dziękuję pani doktor za fachową pomoc po narodzinach Tadzia . Dziecko urodziło sie z infekcją która została odrazu wykryta i podano odpowiednie leki . Pani doktor bardzo zaangażowana w swoją pracę, bardzo empatyczne podejście do dziecka oraz rodzica. Polecam.
Opinia dodana przez: Adrianna

lekarz Maria Cisowska-Nierada

Felińskiego 14
41-900 Bytom

Dzięki Pani Doktor moja córka została dobrze zdiagnozowana (dysplazja biodra prawego) i skierowana w odpowiednim czasie do bardzo dobrego ortopedy, którego zalecenia uchroniły moje dziecko przed operacją i doprowadziły do wyleczenia. Dlatego gdy urodziłam syna nie musiałam się zastanawiać kto ma go leczyć. Nawracające obturacyjne zapalenia oskrzeli przez pierwsze 2,5 roku życia syna były koszmarem, ale za każdym razem Pani Doktor była na każde zawołanie. Raz nawet w Wigilię przyjechała ...

lekarz Anna Hajto

Prywatna Praktyka Lekarska
Kraków

Swietna Pani Doktor, zawsze wyczerpujaco odpowiada na wszystkie pytania, cierpliwie tlumaczy,tafiona diagnoza, zyczliwa, ma wspaniale podejscie do dzieci. Lekarz z powolania i godny zaufania. Nam pomaga juz kilka lat i nie zamienilibysmy Pani Doktor na zadnego innego lekarza naszych dzieci. Mama Liliany i Edwinka.

lekarz Wiesław Olechowski

Neonatolog, Pediatra

ALERGO-MED Specjalistyczna Przychodnia Lekarska Spółka z o.o.
ulica PCK 26
33-100 Tarnów

Gdyby nie Pan doktor nie wiem co by było z moją córką. Urodziła sie poważnie chora i tylko dzięki niemu jest teraz zdrową . Gorąco polecam.............

dr n. med. Krystyna Madeła

Anestezjolog, Neonatolog

Różana 12
58-371 Boguszów-Gorce

NIESAMOWITA PANI DOKTOR!OD KILKU LAT LECZY 3 MOICH DZIECI . DIAGNOZY SĄ ZAWSZE TRAFNE. SZCZEGÓLNIE NAJMŁODSZY SYN UWIELBIA PANIĄ DOKTOR NIE PRZEPISUJE ANTYBIOTYKÓW TYLKO GDY JEST KONIECZNOŚĆ ...POLECAM NIE MA LEPSZEGO LEKARZA

Jarosław Bukowski

Neonatolog

Strzelce Opolskie

Zgadzam się w 100%, najlepszy lekarz pediatra ze wszystkich lekarzy w Strzelcach ( i nie tylko). Można zawsze na niego liczyć, służy nie tylko poradą lekarską ale również świetną poradą psychologiczną, która ułatwia kształtowanie małego człowieczka. Osoba ufająca doktorowi i wykonująca jego zalecenia, które bulwersują niektóre osoby, gdyż doktor poleca wodę morską i syrop zawierający ambroksol a antybiotyk podawany jest tylko w WYJĄTKOWEJ sytuacji - w przeciwieństwie do kolegów i ...

dr n. med. Maciej Potocki

medi vita
jadzwingów 1
07-356 Warszawa

Lekarz z powołania, z olbrzymią wiedza , bardzo zaangażowany w problemy małego pacjenta. Pan Doktor dokładnie zbada, wszystko dokładnie wytłumaczy , uspokoi , przedstawi ścieżkę leczenia. Godny polecenia , zaufania.

Maria Mazurska

Pediatra, Neonatolog

Praktyka Prywatna
Warszawa

Przemiła i niezwykle kompetentna Pani Doktor.Wizyty u lekarza jeszcze nigdy nie sprawiły tyle radości mojej córce.Pani doktor wszystkie informacje dotyczące choroby dziecka dokładnie wyjaśni rodzicom.Ma wspaniały kontakt z dzieckiem.Jestem bardzo zadowolona z wizyty u Pani Doktor,polecam wszystkim takiego lekarza.

lekarz Lidia Gruszka

Zawadzkiego 4 lok. 2
42-693 Krupski Młyn

Polecam! Pani doktor bada dziecko od a do z. Nigdy się nie zawiodkam. Stawia zawsze trafne diagnozy. Szkoda, że w Zawadzkiem przyjmuje tylko raz w tygodniu.

dr hab. n. med. Agnieszka Kordek

NZOZ Reumatologia
Szczecin, Emilii Plater 13
Szczecin

Pani Doktor prowadziła moją córkę w poradni dla wcześniaków. Byliśmy bardzo zadowoleni z każdej wizyty, pełen profesjonalizm i spokój w tłumaczeniu rodzicom tych trudnych tematów. Podejście do dziecka idealne.
Opinia dodana przez: Katarzyna