Lekarze Neurochirurg

dr n. med. Tomasz Majewski

Centralne Laboratorium Mikrobiologiczne
Przybyszewskiego 49
60-355 Poznań

Lekarz przeprowadzał u mnie operacje kręgosłupa lędźwiowego 26.07.2017. Z czystym sumieniem mogę polecić Pana doktora jest bardzo miły wszystko wytłumaczy po operacji interesuje się pacjentem.Jest bardzo zaangażowany.Rzadko kiedy można spotkać tak dobrego i sympatycznego lekarza. Dziękuję -Renata Gronert
Opinia dodana przez: Renata

Stanisław Hendryk

Chirurg ogólny, Neurochirurg

Lekarz konkretny, rzeczowy. Od razu przystąpił do badania.Bez zbędnego owijania w bawełnę wyjaśnił o co chodzi. Widać, że zna się na rzeczy. Recepta, ćwiczenia do domu.SUPER LEKARZ-NAPRAWDĘ GODNY POLECENIA
Opinia dodana przez: Kazimierz

lekarz Andrzej Turczyn

Neurolog, Neurochirurg

Kochanowskiego 4
42450 Łazy

Bardzo sympatyczny lekarz o dużej życzliwości. Potrafi w miły sposób wytłumaczyć przejrzyście przebieg choroby i leczenia. Jest delikatny i współczujący. O takich lekarzach marzymy. Naprawdę godny polecenia lekarz.
Opinia dodana przez: Romana
{'id': 25484, 'name': u'Pozna\u0144'} Neurochirurg
                                       dr n. med. Rafał Piestrzeniewicz

dr n. med. Rafał Piestrzeniewicz

NZOZ Profil
60-311 Poznań ul. Grunwaldzka 66/2
60-786 Poznań

Znakomity specjalista i lekarz z dużą empatią, godny polecania. Przeprowadził zabieg skomplikowanej operacji guza mózgu u mojej mamy, która obecnie czuję się bardzo dobrze. Bardzo dziękuję Panie Doktorze.
Opinia dodana przez: Justyna

lekarz Sławomir Skrzyński

Pajdaka 8/23
03-134 Warszawa

kilka lat bałem się operacji aż trafiłem do dr Skrzyńskiego i wszystko było tak jak sobie wyobrażałem leczenie.Dzisiaj już 2 lata po operacji kręgosłupa odzyskałem władzę w nogach.Jestem bardzo wdzięczny Panu SKRZYŃSKIEMU i wszystkim wahającym się gorąco polecam tego lekarza.
Opinia dodana przez: Wacław

lekarz Krzysztof Czerwiński

Neurolog, Neurochirurg

Szpital Pod Bukami
Szara 5
43-300 Bielsko-Biała

Przemiły i przesympatyczny lekarz.Wszystko dokładnie wytłumaczy.Poświęca pacjentowi bardzo dużo czasu.Polecam każdemu.
Opinia dodana przez: Beata

lekarz Tomasz Wysokiński

Zioły 1C
44-330 Jastrzębie-Zdrój

Miałam operacje 15.09 guza mózgu. Operował mnie dr Tomasz Wysokimi świetny lekarz specjalista. Dzięki niemu żyje i czuję się dobrze. Dziękuję panie doktorze.
Opinia dodana przez: Renata

lekarz Marcin Luberda

Krakowskie Centrum Medyczne
ulica Mikołaja Kopernika 32
31-501 Kraków

Przemiły, uprzejmy fachowiec, cierpliwy godny polecenia. Jaki świat byłby piękny gdyby wszyscy lekarze byli podobnego usposobienia ;-)
Opinia dodana przez: Ewa
Polecam! Bardzo profesjonalna i rzeczowo podchodząca do pacjenta Pani Doktor!

dr Dariusz Podgórski

nzozeuromed
sosnkowskiego 40-42
Opole

wykazal sie wiedza iprofesjonalizmem , wykonal zabieg przezskornej nukloplastyki po zabiegu zdolnosc ruchowa wraca w 95 procentach . jestesmy mu bardzo wdzieczni i goraco dr. polecamy .mrm
Polecam dr Sobańskiego, jest bardzo rzeczowym, kompetentnym i miłym lekarzem. Miałam operowaną cieśń nadgarstka która dokuczała mi przez długi czas, co znacznie ograniczało mnie w pracy. Zabieg był zaskakująco krótki a efekt niemalże natychmiastowy. Żałowałam tylko ze tak późno zdecydowałam się na zabieg bo ból ustąpił bezpowrotnie a blizna jest praktycznie niewidoczna. Jestem wdzięczna dr Sobańskiemu że poświęcił mi czas i przekonał o zasadności zabiegu. Serdecznie polecam
Opinia dodana przez: Magdalena

dr n. med. Paweł Lis

Konstancin-Jeziorna

bardzo dobry lekarzktory mie operowal we wrzesniu 2012 roku w grodzisku mazowieckim operacja trwala 8 godzin z powodzeniem

lekarz Jacek Dreczka

Przychodnia
Warszawska 154
25-414 Kielce

Pan dr , JACEK DRECZKA operował mnie 1999 roku od wyjścia ze szpitala jestem zdrowym człowiekiem . Świetny neurochirurg , doskonały profesjonalista🤗👍
Opinia dodana przez: RAFAŁ SIENKIEWICZ

lekarz Arkadiusz Podkowiński

ulica Hirszfelda 3/9
20-092 Lublin

Dr Arkadiusz Podkowiński > The Best doctor in Poland !!!!! Operował moją żona rok temu. Modlę się aby Pan Bóg mu dał długowieczności. Bardzo dziękuje ze Pan uratował moją żona Doctor

lekarz Maciej Bierwagen

Ku Wiatrakom 5/140
85-856 Bydgoszcz

Wspaniały służący pomocą lekarz - mało takich lekarzy ALE TAKIM JEST DR MACIEJ BIERWAGEN sam na swojej osobie doświadczyłem co napisałem na wstępie mojej opinii

lekarz Janusz Szczudło

Al. Wojska Polskiego 70C
65-762 Zielona Góra

Wspaniały lekarz specjalista neurologii, uratował życie mojej córce. Lekarz z powołania, bardzo kompetentny i empatyczny. Jestem bardzo wdzięczna, że moja córka trafiła na takiego lekarza. Dziękuję.
Opinia dodana przez: Adrianna
W dniu 25.01.2014 r. miałem zabieg DBS .Doktor Wojciech Pietraszko to wspaniały neurochirurg i człowiek. Ma charakter i styl. Ogromna wiedza i umiejętności, nie traci czasu na zbędne ceregiele ale jednocześnie sprawia ze czujesz się pewnie i ze jesteś w najlepszych rękach. I to prawda. Wielki szacunek i uznanie dla Pana. Komu by się chciało w tym kraju tyle pracować? A Pan działa i robi swoje. Dziękuję pozdrawiam. Wszystkiego dobrego. ...
Opinia dodana przez: Tadeusz Wojtachnio

lekarz Radosław Rola

Gabinet
Lublin

Docent jest wspaniałym człowiekiem. Podszedł do mnie po ludzku, wszystko wytłumaczył. Operował mi kręgosłup i teraz w końcu wszystko jest dobrze.
Opinia dodana przez: Anna
Pani Bogumiła jest w dechę.To bardzo dobry lekarz o wielkiej wiedzy.Rozumie pacjentów i zawsze wie co poradzic.

Jerzy Luszawski

Gabinet Lekarski

Dr Jerzy Luszawski jest w mojej opinii jednym z lepszych specjalistów w swojej dziedzinie (a miałem do czynienia z wieloma). Pomimo młodego wieku i co za tym idzie stosunkowo mniejszego doświadczenia od swoich kolegów po fachu; zaskakująco kompetentny i potrafiący przekazać informację o stanie pacjenta. Jestem bardzo zadowolony z rezultatów zabiegu u syna. Serdecznie polecam i dziękuje.
Opinia dodana przez: Michał