Lekarze Neurochirurg

lekarz Jarosław Dzierżanowski

Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej Diaverum Gdańsk Kartuska
ulica Kartuska 4/6
80-104 Gdańsk

Wbrew negatywnym opiniom kilku neurochirurgów, w tym jednego autorytetu, dotyczących skuteczności a tym samym i celowości przeprowadzenia operacji kręgosłupa, dr Dzierżanowski podjął się jej przeprowadzenia i udało się, za co jestem bardzo wdzięczny dr Dzierżanowskiemu. Oby jak najwięcej takich lekarzy, Panie doktorze.serdecznie dziękuję. T.P. z Pucka.

lekarz Janusz Pasierb

RSzS -Poradnia Specjalistyczna
ulica Lekarska 4
26-600 Radom

Wysokiej klasy specjalista. Miły życzliwy zawsze dysponujący czasem dla pacjenta. Doskonały neurochirurg. Jestem świerzo po operacji kręgosłupa lędźwiowego. Operacja udana w 100%. Polecam doktora oraz cały zespół kliniki neurochirurgi w Radomiu.
Opinia dodana przez: Marcin

lekarz Krzysztof Kądziołka

PIK Punkt Informacyjno-Konsultacyjny Bemowo
Borowego 8
01-357 Warszawa

jest pan doktorze najlepszym na świecie , dziekuję za uratowanie życia , wiem , że zawsze mogę na panu polegać ,dziękuję
Opinia dodana przez: antoni

lekarz Jolanta Cecerko

Chirurg ogólny, Neurochirurg

Centrum Zdrowia Neurochirurgia
ul. Lompy 7A
71-669 Szczecin

Bardzo dobra Pani dr ,miałem mieć w 2005 roku operację kręgosłupa -do tej pory chodzę o własnych siłach dzięki Pani dr Cecerko. A jest już Lipiec 2015 roku.Oby więcej takich lekarzy było. Bardzo za to dziękuję Pani doktor .Wiesław Józefowicz.
Opinia dodana przez: Wiesław
{'id': 34431, 'name': u'Warszawa'} Neurochirurg
                                       lek. med. Dariusz Dziedzic

lek. med. Dariusz Dziedzic

Neurochirurg, Neurochirurg dziecięcy

Instytut „Pomnik – Centrum Zdrowia Dziecka”
Al. Dzieci Polskich 20
04-736 Warszawa

Wspaniały lekarz, jednocześnie bardzo empatyczny ma ogromną wiedzę i wykonuje swoją pracę perfekcyjnie, świetne podejście do dzieci, córka zadowolona a rodzice szczęśliwi, dziekuje
Opinia dodana przez: Marek

lekarz Krzysztof Gil

Centrum Medyczne Mediculum
Krasińskiego 2 lok. 41-42
20-709 Lublin

Pan Doktor Krzysztof Gil to bardzo dobry lekarz z powołania. Mąż jest po wymianie stymulatora wraz z elektrodą neru błędnego i czuje się bardzo dobrze (znacznie lepiej niż przed zabiegiem). Z czystym sumieniem polecamy Pana Krzysztofa Gil bo wiemy że pomógł nam to pomoże innym. Z pozdrowieniami i życzeniami dalszych sukcesów wdzięczny Pacjent Michał B wraz z Żoną.
Opinia dodana przez: Michał

dr hab. n. med. Paweł Tabakow

Orthos Szpital Wielospecjalistyczny
Wrocławska 2a
52-229 Komorowice

Panie Doktorze. jest Pan wspaniałym fachowcem i człowiekiem. Chciałabym dać 6, ale mogę tylko 5. Dziękuję bardzo. Polecam wszystkim
Opinia dodana przez: Renata
Uczciwy,miły zawsze uśmiechnięty.Po operacji pocieszy,pożartuje z pacjentem.Jest bardzo w porządku,super gość.Współpracuje z Panem profesorem Zbigniewem Kotwicą oraz z Panem dr. Michałem Tarnowskim.Polecam tych panów przy dolegliwościach bólowych głowy i kręgosłupa.Zadowolony pacjent.

Andrzej Rysz

Szpital Banacha
Warszawa

Jest to wspaniały lekarz widać że kocha swoją pracę i bez względu na zamożność tak samo z zainteresowaniem opiekuje się swoimi pacjętami, jest kompetentny , miły i zawsze ma czas dla pacjętów . Takich lekarzy ze świecą szukać.Opiekuje się moją córką chorą na epilepsję. Naprawdę gorąco polecam.

dr Stanisław Andrzejak

Gabinet
Łódź

Dr Andrzejak operował moje obie ręce - zespół cieśni nadgarstka. Obie operacje przebiegły bez żadnych powikłań, z dobrym i długotrwałym efektem (pierwsza ręka zoperowana paręnaście lat temu). Funkcjonuję dzięki temu normalnie, a nie mogłam nawet pisać. Szczerze polecam doktora.
Opinia dodana przez: Anna
Pan dr jest super! Godny polecenia specjalista, do tego niezwykle uprzejmy i mily. Ma bardzo dobre- personalne podejscie do pacjenta i jego dolegliwosci, wszystko spokojnie i zrozumiale tluaczy.
Opinia dodana przez: Magda

lekarz Dawid Sobański

ul. Polna 14
62-872 Stobno Siódme

LEKARZ GODNY POLECENIA,PAN DOKTOR SAM OSOBIŚCIE MNIE OPEROWAŁ,WSZYSTKO POSZŁO DOBRZE I JUZ NIE NARZEKAM NA KRĘGOSŁUP.
Opinia dodana przez: anna

lekarz Sławomir Janik

ul. Jabłoniowa 24 B-C
75-721 Koszalin

Lekarz godny polecenia. Naprawił moje 70 letniego tatę. Lekarz z powołania. Bardzo dziękuję i polecam.
Opinia dodana przez: iza

Paweł Kita

Publiczny Samodzielny Zakład Opieki Zdrowotnej Wojewódzkie Centrum Medyczne
45-418 Opole

DZIEKI PANU DOK PAWLOWI KICIE ,,,,,, Zaczęło się dla mnie nowe życie ,,,, latami cierpiałam katusze, od pieciu lat nie odczuwa już bólu pomyślny przebieg operacji ,,,,,,,,neurostymulator rdzeniowy przeciwbolowy wszczepiony w rdzen kregoslupa odmienil moje zycie Dzięki Niemu jestem zdrowa, chodzę, widzę, mogę normalnie żyć. PAN DOK PAWEL KITA TO ,,,świetny lekarz, doskonały specjalista, przy tym przemiły człowiek. Bardzo mily lekarz, poswieca duzo uwagi pacjentom, ,,,jest spokojny, opanowany rzeczowy. jest ...
Opinia dodana przez: NOGUMILA

lekarz Aleksander Pawlak

Kręta 5
67-100 Nowa Sól

Bardzo polecam tego lekarza, uratował mi kręgosłup I zauważył coś czego inny lekarz nie widział. Nie składa obietnic bez pokrycia i mówi wprost co może się stać po operacji. Bardzo się cieszę że trafiłam właśnie na tego lekarza.

lekarz Marek Moskała

Chirurg ogólny, Neurochirurg

Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej NEUROPEDICA
Przykopy 13
30-612 Kraków

Byłem leczony w Klinice neurotraumatologii w Krakowie ul.Botaniczna w grudniu 1992 roku.Kierownikiem Kliniki był Prof. Igor Gościński a pracownikami byli Marek Moskała i Stanisław Kwiatkowski wspaniali lekarze i ludzie.Niech potwierdzenim tych słów bedą uzyskane tytuły naukowe i zajmowane stanowiska przez przez wymienionych lekarzy.Polecam w pełnym przekonaniu o ich wiedzy i kunszcie.

lekarz Wiesława Pudzianowska

Widok 28/1
26-600 Radom

Gorąco polecam Panią Doktor !! Po prostu-kompetena,empatyczna,cierpliwa,serdeczna-i jeszcze wiele pozytywnych cech :) Jeszcze raz-POLECAM !!
Opinia dodana przez: Danuta

lekarz Paweł Piekarski

Neurochirurg

Humana Medica Omeda Sp. Z O.O.
ulica Fabryczna 39
15-483 Białystok

Neirochirurg dr. Piekarski Paweł jest cierpliwym i rzeczowym specjalistą. Operacja kręgosłupa którą wykonali mi wraz z dr. Kozłowskim (o którym mogę powiedzieć same najlepsze rzeczy) przebiegła pomyślnie . Szczerze polecam tych fachowców i miłą opiekę ludzi z oddziału chirurgicznego z Bielska Podlaskiego
Opinia dodana przez: leszek. z

lekarz Krzysztof Stachura

Krakowskie Centrum Medyczne
ulica Mikołaja Kopernika 32
31-501 Kraków

Najlepszy....goraco polecam....dziekuje Docentowi za wszystko...skromno i bardzo oddany pacjentowi.....wyjatkowy, no coz dla mnie GENIUSZ...
Opinia dodana przez: E

lekarz Dariusz Szarek

ul. gen. Romualda Traugutta 132/36
50-420 Wrocław

W grudniu 2011 roku doktor Dariusz Szarek dokonał operacji usunięcia z mojej głowy dużego oponiaka mózgu. Operacja uratowała mi życie (zostałam przywieziona przez pogotowie ratunkowe po utracie przytomności w wannie) i była przeprowadzona perfekcyjnie. Nie mam żadnych negatywnych skutków tej operacji.
Opinia dodana przez: Krystyna