Filtruj terminy

lekarz Beata Jankowska-Gostkowska

Miejski Ośrodek Pomocy Rodzinie
ulica Strrzelców Bytomskich 16
41-902 Bytom

Wielka fachowość wysoka kultura osobista,kompetentna lekarka,zawsze poświęca pacjentowi maks. ilość czasu ,potrafi i chce go wysłuchać,. mam zaufanie do tej Pani doktor.Zawsze stara się maksymalnie szczegółowo opowiedziec o wynikach badania. Polecam swoim znajomym
Opinia dodana przez: Jadwiga i Marek

lekarz Ewa Święchowicz

Bytomskie Centrum Medyczne Jedynka
ulica Piłsudskiego 67
41-902 Bytom

To jest naprawdę świetny, lekarzy, polecam wszystkim.z cała odpowiedzialnością. To Pani Dr. Zrobiła badania z pośród innych którzy,sceptycznie podchodzili.do problemu. Jest cudowną Pani doktor. Będę się starał o wizytę.Pewnie będzie trudno. Ale w moim przypadku,tylko Pani Dr. Jak dotychczas . Znajdzie, odpowiednie, lekarstwo. Ostatnia nadzieja dla mnie. ..
Opinia dodana przez: Marek

lekarz Grażyna Brzezinka-Dakowska

Neurolog

Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej "MEDICUS" Spółka cywilna Zespół Lekarskich Poradni Specjalistycznych
ulica Żeromskiego 22/1a
41-902 Bytom

Koszt pierwszej wizyty 100 kazda kolejna 80 zł; pani dr bardzo kompetentna, ma bardzo trafne diagnozy, pomaga pacjentowi w każdym aspekcie, miła , jest zastępcą ordynatora oddziału neurologii.Polecam gorąco.

lekarz Joanna Sztremer-Vierek

Neurolog

Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej ZBM Zdrowie s.c.
Powstańców Warszawskich 64 B/1
41-902 Bytom

Od 22 lat leczenie wraz z zabiegami operacyjnymi. Cudowna jak Mama Pani Doktor, po padaniach potrafi postawić 100% diagnozę. Pozdrawiam i oby więcej takich lekarzy.
Opinia dodana przez: DAWID

lekarz Andrzej Postek

Didura 2/2
41902 Bytom

Dzien dobry, wizyta u Pana Andrzeja Postek przebiegła świetnie i bezproblemowo. Na pewno jeszcze skorzystam i będę go polecać
Opinia dodana przez: Dominik

lekarz Lech Szczechowski

Neurolog

Wielospecjalistyczna Poradnia Lekarska "Sigma" s.c. Krzysztof Szczechowski, Lech Szczechowski
ulica Tetmajera 1
41-933 Bytom

Szkoda, że nie można dać 6 gwiazdek bo dr Szczechowskiemu się należą! Wspaniały Człowiek o wielkim sercu! Jest jedynym lekarzem którego znam który potrafi rozmawiać z pacjentem, sama rozmowa z nim to czysta przyjemność. Bierze pod uwagę każdy aspekt, ma fantastyczny umysł i jest geniuszem. Choruję od 19 lat, jeździłam po całej Polsce w poszukiwaniu idealnego lekarza. Dopiero dr Szczechowski postawił mi diagnozę i zaczął poprawne leczenie. Polecam!!!
Opinia dodana przez: Ola

lekarz Urszula Borek

Bytom Żeromskiego
Bytom

Wspaniały lekarz, świetny fachowiec, bardzo życzliwa, ma ogromny wpływ na samopoczucie pacjenta, to dzięki Niej, szybciej mija ciężka choroba. Stokrotne dzięki jej za to. Magdalena K.
Opinia dodana przez: Magdalena

lekarz Beata Jankowska

Strzelców Bytomskich 4/1
Bytom

To najlepszy i najbardziej kompetentny neurolog z jakim miałem do czynienia, Zwłaszcza chorym na epilepsję.

Krzysztof Tempka

Bytom Żeromskiego
Bytom

Świetny specjalista. Zawsze znajdzie czas dla swojego pacjenta, zawsze wysłucha. Kolejny raz Pan Doktor stawia mnie na nogi. Szczerze polecam.
Opinia dodana przez: Pacjentka

dr n. med. Małgorzata Sieczkowska

Neurolog

Stefana Batorego 18 (Sigma-Bi)
Bytom

Bardzo kompetentna i znająca się na swojej profesji pani doktor .Nie dość że zajęła się profesjonalnie moim kręgosłupem to jeszcze i zauważyła mój kaszel i skierowała mnie do pulmonologa gdzie stwierdził astmę .Dziękuję Pani doktor.(: .
Opinia dodana przez: Dorota

lekarz Bella Smętek

Rycerska 10/13
41-902 Bytom

Świetna Lekarka Neurolog potrafi b.dobrze zdiagnozować chorobę godna zaufania wiele czasu poświęca swoim pacjentom znam p.doktor ponad 30 lat i leczę się bardzo dużo jej zawdzięczam co do moich dolegliwości POLECAM

Aleksander Gostkowski

Strzelców Bytomskich 4/1
Bytom

Pan Doktor Aleksander Gostkowski jest przede wszystkim kompetentny, rzeczowy i szczery. Wzbudza moje zaufanie, a na wizytach czuje się komfortowo. Jak najbardziej polecam wizyty u Pana Doktora.
Opinia dodana przez: Aleksandra

lekarz Jadwiga Pochciał-Wełniak

Sądowa 3 (Sante)
41-902 Bytom

Polecam! Pani dr jest osobą kompetentną, empatyczna. Przebadała mnie od góry do dołu. Właściwa osoba na odpowiednim miejscu!
Opinia dodana przez: Anna

dr n. med. Piotr Warakomski

Śląski Ośrodek Psychoterapii i Pedagogiki Gestalt
ul. Stolarzowicka 38
41-923 Bytom

Polecam z całego serca. Lekarz z powołania, kompetentny, dociekliwy, serdeczny. Nie odsyła z kwitkiem tylko szuka przyczyny problemu. Pierwszy neurolog, który chciał zdiagnozować chorobę A nie odesłać z kwitkiem.
Opinia dodana przez: Martyna

lekarz Janusz Jędrzejewski

Chłodna 1 (Intimed)

lekarz Anna Małecka

Neurolog dziecięcy, Pediatra

Szpital Specjalistyczny Nr 2 w Bytomiu
ulica Batorego 15
41-902 Bytom

Totalna masakra!!! Nikomu nie polecam leczenia dziecka u tej osoby - bo trudno ją nazwać lekarzem. Zero empatii, olewanie problemu, zwalanie winy na panie w rejestracji! Nawet nie zdążyłam usiąść po wejściu do gabinetu a ta osoba od razu - ze z problemami zachowania to nie do niej tylko do psychiatry. Na co jej mówię że poradnia psychologiczno pedagogiczna skierowała nas do neurologa LUB psychiatry po pomoc farmakologiczną przy ADHD ...
Opinia dodana przez: Małgorzata

lekarz Elżbieta Piasecka-Frąc

Neurolog dziecięcy, Pediatra

OREW PSOUU Koło
ulica Reptowska 12
41-908 Bytom

Zdecydowanie nie polecam !!! Neurolog który kompletnie nie zna się na rzeczy. Wybraliśmy się na konsultacje do Pani doktor z córką ponieważ po przebudzeniu dziecko dostaje napady z prężeniem ciała i utratą przytomności. Dziecko jednym słowem wygląda jak trup nie ma nawet koloru ust. Atak taki jest poprzedzany płaczem podejrzewam iż córka czuje że coś się z nią dzieje. Po ataku mimo wszystko dziecko jest jakby nieobecne i wiotke. Tak ...
Opinia dodana przez: Ania
Odradzam wizyty na NFZ, może prywatnie Pani doktor ma jakąś empatię i zainteresowanie pacjentem, tego nie wiem.
Opinia dodana przez: ELŻBIETA

dr n. med. Małgorzata Sieszkowska