Lekarze Neurolog Poznań

lekarz Piotr Orchowski

Neurolog

Euromedic Onkoterapia Sp. z o.o.
ulica 28 Czerwca 1956 r. 193
61-485 Poznań

Byłam pierwszy raz u Pana doktora Piotra Orchowskiego neurologa z polecania ,jest mi tak bardzo miło , że spodkałam bardzo kompentnego lekarza , który w ciągu 30 minut ,zobrazował moją dolegliwość tak, bardzo subtelnie mi ją przedstawił.Dziękuję Panie doktorze , życzyła bym wszystkim ,żeby na swojej drodze spotykali takich lekarzy.
Opinia dodana przez: Mirosława

lekarz Andrzej Romer

Psychiatra, Neurolog

Dolna Wilda 88
61-501 Poznań

Lekarz cudotwórca, nie znajdziecie lepszego lekarza w tej dziedzinie coś o tym wiem, przeszedłem z dwunastu lekarzy dopiero on mi momógl. Czyta z dna oka i ma 100 % trafne diagnozy. Oby żył jak najdłużej.
Opinia dodana przez: Paweł
{'id': 25484, 'name': u'Pozna\u0144'} Neurolog
                                       dr n. med. Krzysztof Michalak

dr n. med. Krzysztof Michalak

Gabinet Medycyny Holistycznej
Zbąszyńska 32 m.3
60-359 Poznań

Byłam na dwóch wizytach nie spotkałam się z tam kompleksowym podejściem do pacjenta.Pomocny a to najważniejsze.Ostrozny z dawką leków ale pomagają . Nareszcie wspaniale funkcjonuje.POLECAM.

prof. dr hab. n. med. Radosław Kaźmierski

ulica Dojazd 34
60-637 Poznań

Pan prof.zawsze jest mi pomocny w mojej chorobie. Wyjątkowo ludzki lekarz i bardzo skromny. Pomógł i przeprowadził mnie też przez chorobę mojej siostry w leczeniu stwardnienia zanikowo bocznego. Bardzo dobry fachowiec. POLECAM.

prof. dr hab. n. med. Robert Juszkat

ProfMedica - Prywatna klinika
Kutrzeby 16
60-101 Poznań

Cudowny lekarz i człowiek. Przy nim pacjent odzyskuje spokój i zaufanie. Warto przejechać setki km, żeby do Niego trafić. Pacjentka z Gdańska.

Barbara Gurda

Neurolog dziecięcy

Gabinety Słoneczna
Słoneczna 10 a
60-286 Poznań

Bardzo pozytywnie oceniam p. doktor. Moje dziecko miało bardzo częste bóle głowy. Myśleliśmy, że może od wzroku - taką diagnozę postawiła pierwsza lekarka. Po zrobieniu okularów nic się nie zmieniło. Dopiero p. Gurda odkryła, że dziecko powinno nosić gorset korekcyjny. Dzięki niemu moje dziecko już się nie męczy. Bardzo dobra lekarka, szeroko patrząca na chorobę, a nie próbująca wróżyć czy opierać się na utartych przekonaniach.

lekarz Paweł Stachowiak

os. Powstańców Warszawy 1F lok. 54
61-656 Poznań

Neurolog którego warto polecić, szczególnie osobom po wylewach, jak moja babcia, postawił ją na nogi.

Centrum Tomatis

Logopeda dziecięcy, Neurolog dziecięcy

Centrum Tomatisa
os. Piastowskie 36/1
61-151 Poznań

Za kompleksową diagnozę zapłaciłem 130 zł, a za kolejne wizyty 60 zł. Ostatnia wizyta diagnostyczne - podsumowująca była bezpłatna. Efekty leczenia Marysi to zmiany na lepsze w zachowaniu, nie jest wybuchowa i nie złości się, nie krzyczy jak dawniej. Mówi zadaniami i chce mówić. Miała problem z opóźnionym rozwojem mowy, brała Notropil. Po mało skutecznym leczeniu do Tomatisa skierowała nas dr Zielińska z Kliniki Neurologii Dzieci i Młodzieży z Przybyszewskiego. ...

Małgorzata Gołembiewska

Neurolog, Rehabilitant

Poznań

Prawdziwy specjalista w swojej branży, który potrafi podejść do pacjenta kompleksowo.

lekarz Magdalena Zielińska-Kuzemko

POSUM
ul. morawska 15a
Poznań

Wspaniały lekarz ,najlepszy neurolog u jakiego byłam .Polecam Panią doktor ,wspaniałe podejście do pacjenta .
Opinia dodana przez: Malwina

dr Ewa Beutler

Neurolog dziecięcy

Specjalistyczny Gabinet Lekarski- Neurolog Dziecięcy
Os.Lecha 120 Poznań
Poznań

W tydzień Pani doktor po badaniach postawiła trafną diagnozę, czego nie dokonał neurolog z poradni dziecięcej przez rok.

dr n. med. Jerzy Fischbach

Neurolog

Raszkowska 7 (Środa Wielkopolska)
60-162 Poznań

Pan doktor n. med. Jerzy Fischbach wie co robi. Jest bardzo dobrym specjalistą i człowiekiem. Poza pracą zawodową znam Go jako osobę udzielającą się w organizacjach społecznych.

dr n. med. Jacek Adam Dzieciuch

Neurolog, Wizyty domowe

Szpital Wojewódzki w Poznaniu
Juraszów 7/19
60-479 Poznań

RZETELNY KOMPETENTNY FACHOWIEC .ZAWSZE ZNALAZL DLA MNIE CZAS , ODPOWIEDZIAL NA KAZDY SMS . NAJLEPSZY DIAGNOSTA JAKIEGO ZNAM . WYLECZYL MNIE Z BORELIOZY OD 6 LAT JESTEM WOLNA OD BORELII . BADANIA KONTROLNE ROBIE CO ROKU I WSZYTSKO OK . DZIEKUJE TO ZA MALO ZA NOWE ZYCIE BEZ BORELIOZY
Opinia dodana przez: DANKA
Droga Dr Ewo wróć na kasę wróć. Pani kolega to pożal się Boże. Pozdrawiam Serdecznie Pani wie kto.
Poleca z ręką na sercu dr. Michała Oweckigo ,sama osobiście się leczę od paru lat . Zawsze potrafi wytłumaczyć naczym polega dane badanie , oraz leczenie . Podchodzi do pacjenta z szacunkiem i zrozumieniem bólu - WIE JAK PRZEZ DANĄ CHOROBĘ MOŻNA CIERPIEĆ '' WIE CO TO BÓL '' , w dzisiejszych czasach coraz to mniej takich LEKARZY , ( aby pacjent , gabinet opuszcza dopiero po dokładnej konsultacji ,a ...
Opinia dodana przez: MAŁGORZATA

Elżbieta Witaszek

Kasprzaka 16 lok. 108
60-237 Poznań

Nic dodać, nic ująć, świetna Pani doktor, uprzejma i miła, mimo trudnej diagnozy, potrafiła znaleźć rozwiązanie i pomóc, jestem bardzo wdzięczna. Spotkałam się z taką niechęcią w rozwiązywaniu moich problemow w Poznaniu, że po wizycie u Pani Doktor jestem mile zaskoczona
Panią Dr. Katarzynę znalazłam przez przypadek, ponieważ mój synek chodził do ortodonty gabinet naprzeciwko Dr. Ulatowskiej-Błaszyk. Była ona uprzejma, badała wszystko dokładnie, widać było, że podchodzi do swojego zadania bardzo poważnie. Po badaniu wytłumaczyła co mi dolega i jak należy tą chorobę leczyć. Stosując się do zaleceń pani Dr. czuję się o niebo lepiej! Polecam, Agnieszka

lekarz Sławomir Michalak

Fabryczna 34b
60-512 Poznań

Sprawiał wrażenie zainteresowanego na pierwszej wizycie prywatnej. Później stracił zainteresowanie pacjentem. Jak ktoś już wspomnieł nie odbierał telefonów. Myślę że działa wybiórczo jak mu się chce pacjęta zatrzymać to ok jak nie to poprostu nie odbiera telefonu i ma przysłowiowy spokój. Jak mam za dużo pacjentów to mówię wprost i już a nie zwodzę i robię nadzieję. Przykro mi że są tacy lekarze:(
Opinia dodana przez: Kati

dr n. med. Hanna Kusza

Szpital św Wojciecha
Bolesława Krzywoustego 114
61-144 Poznań

Doktor Kusza jest świetnym fachowcem, z niesamowitym podejściem do pacjenta. Potrafi laikowi w prosty sposób wytłumaczyć chorobę co dla mnie jest bardzo ważne.
Opinia dodana przez: lukasz

dr n. med. Andrzej Kluczyński

Neurolog dziecięcy, USG

Grunwaldzka 50 lok. 21
Poznań

Najlepszego neurologa nie spotkałam bardzo miły i pomocny. W każdej sprawie związanej z chorobą mojego syna pomaga nie ważne która godzina. Oddzwania.☺️ Polecam.
Opinia dodana przez: Kinga