Lekarze Neurolog Poznań

dr n. med. Barbara Steinborn

Neurolog dziecięcy

Specjalistyczny Zespół Opieki Zdrowotnej nad Matką i Dzieckiem w Poznnaiu Szpital Świętej Rodziny
ulica Jarochowskiego 19
60-235 Poznań

Dziwię sie tak dobrym opiniom. Prof. Steinborn może i jest wybitnym specjalistą, ale nie mam dobrych doświadczeń. W szpitalu lekarka była oschła, wręcz nieprzyjemna, brak jej taktu i wyrozumiałości w stosunku do martwiącego się pobytem w szpitalu i chorobą młodego pacjenta i jego rodziców. Do tego dodała kilka nieprzyjemnych uwag.
Opinia dodana przez: Natalia

lekarz Piotr Koppa

Klinika Neurologiczna Poznań
Osiedle Powstań Narodowych 1/27
Poznań

Polecam tego lekarza, gdyż jest bardzo kompetentny, uprzejmy i podchodzi do pacjenta z cierpliwością i spokojem.

lekarz Krzysztof Kutzner

Lekarz rehabilitacji medycznej, Neurolog

Prywatny Gabinet Neurologiczny z Rehabilitacją
Lubeckiego 6a
60-348 Poznań

Lekarz przez duże L. Tak dobry lekarz to 100% sukcesu w powrocie do zdrowia, Pan doktor wyróżnia się wysoką kulturą osobistą, fachowością i stawianiem właściwej diagnozy.
Opinia dodana przez: Renata

lekarz Grażyna Milecka

NZOZ Centrum Medycyny Pracy
ulica Kórnicka 24
61-141 Poznań

Witam Na wizytę u tej pani musiałam czekać 3 miesiące. Pojechałam po dobrych opiniach innych pacjentów i z polecenia naszej rehabilitantki. Z wizyty nie jestem zadowolona. Pani doktor nie powiedziała nic innego niż nasz pediatra, przeciwnie kazała dziecku zrobić inne badania. Po wizycie miałam wrażenie że przyjechałam z jednym problemem a wyjechałam z pięcioma innymi. Dodam, że po wykonaniu badań zleconych przez doktor Milewską i konieczności ciągania dziecka do innych ...

lekarz Janina Walczak

Pasieka 15
36-589 Poznań

Pani doktor jest milym lekarzem o duzej kompetencji - wlasciwie dobrala lekarstwa homeopatyczne dla mojej corki,ktora cierpiala na luszczyce skory. Poza tym jest mila, cierpliwa i przeprowadza szczegolowy wywiad choroby. Szczerze polecam tym,ktorzy nie sa sceptycznie nastawieni do leczenia homeopatycznego.

prof. dr hab. n. med. Wojciech Służewski

Choroby zakaźne, Neurolog

Poznań

dzisiaj przed uowiona wizyta do Profesora dostalam telefon, ze wizyta jest odwolana bo Pan profesor zmarl tak sie wstrzasnelam ta wiadomoscia. Wspanialy, niesamowity czlowiek, fantastyczny specjalista moge powiedziec ze uratowal mi zycie i dal ogromne wsparcie do walki z choroba dzieki niemu Jego postawie i dobremu leczeniu szybko stawalam na nogi. Bardzo bedzie mi Pana brakowalo😟 szczere kondolecje dla rodziny
Opinia dodana przez: marlena

dr n. med. Anna Winczewska-Wiktor

Neurolog, Neurolog dziecięcy

ul. Marcelińska 62 B/5
60-354 Poznań

Bardzo kompetentny lekarz neurolog, specjalista w zakresie epilepsji,ogromnie zaangażowana i wnikliwa. Wysłuchała problemu,nie zbagatelizowała naszych uwag i tam gdzie inni uznali sprawę za zakończoną a chorobę za zdiagnozowaną pani doktor wyznaczyła cele i zaczęła działać. Dzisiaj mamy pełna diagnozę zadziwiająca dla innych lekarzy. Polecam szczególnie w trudnych przypadkach, nieoczywistych diagnozach gdzie inni rozkładają ręce.
Opinia dodana przez: W.Maria

dr n. med. Anna Bryl

Prywatny Gabinet
Sadowa 25
61-657 Poznań

Pani dr n.med Anna Bryl pełny profesjonalizm, bardzo uprzejma i dokładną. Jak najbardziej polecam. Miałam badanie EMG w Gnieźnie wczoraj
Opinia dodana przez: Magdalena
Lekarz jak dla mnie bardzo małomówny jednak pod każdym względem profesjonalista Leczę się u niego 8 lat i powiem szczerze, ze z doświadczenia lepiej wychodzi mi dobre leczenie niż gdy lekarz dużo mówi objaśnia a nic nie robi Polecam

lekarz Marcin Zedler

ulica Dojazd 34
60-637 Poznań

Lekarz w 100% godny polecenia , błyskawiczne przyjęcie na oddział. Zlecenie wszystkich niezbędnych badań w trybie pilnym. Ciągłe zainteresowanie pacjentem. Szybko postawiona diagnoza, bardzo szczegółowo odpowiada na pytania dotyczące choroby i dalszego postępowania w leczeniu. Prawdziwy lekarz z powołania godny polecenia.
Opinia dodana przez: Lidka

Piotr Stryczyński

Specjalistyczny gabinet okulistyczny
Krakowska 1 lok. 2
62-090 Poznań

Ostatnio poleciłem znajomemu konsultację u dr Piotra Stryczyńskiego i przy tej okazji trafiłem na tutejsze forum wymiany opinii. Zatem, moje problemy z uszkodzeniem krążka międzykręgowego miały miejsce 13 lat temu i zostały przez dr Piotra Stryczyńskiego w 100% trafnie zdiagnozowane, co więcej kluczowe w diagnozie okazało się wykrycie przez dr Stryczyńskiego niedomykania łuków kręgowych. Następnie w bardzo rzeczowy i taktowny sposób doktor przedstawił mi warianty i specyfikę mojego leczenia. Zdecydowałem ...
Opinia dodana przez: darecki

dr n. med. Paweł Kemnitz

Pediatra, Neurolog dziecięcy

Neuroteam Sp. z o.o.
Św. Wawrzyńca 3B/U1
60-539 Poznań

Witam. Czy ktoś posiada e-maila lub numer telefonu komórkowego do Pana doktora ? Nie mogę znalesc a chce się skontaktować Pilnie.
Opinia dodana przez: Ilona

lekarz Marcin Kmiećkowiak

Neurolog

praktyka lekarska w miejscu wezwania
Poznań

Cudowny lekarz, wysłucha, doradzi. Zapisał leki, które zazywam wg zaleceń i widzę poprawę. Zna się na rzeczy i umie zdiagnozować problem. Polecam tego lekarza.
Opinia dodana przez: Maria

lekarz Danuta Węgrzyn

Lodowa 41
60-277 Poznań

Najlepsza w swoim fachu. Czasem bywa roztargniona, ale myślę,że jest to spowodowane analitycznym umysłem Pani doktor. Bardzo uważna, zawsze cierpliwie wyłucha i świetnie kojarzy z pozoru nie związane ze sobą symptomy. Polecam.

lekarz Tomasz Tomczyk

Przychodnia Wielospecjalistyczna
Juraszów 7/19
60-479 Poznań

dr hab. n. med. Tomasz Tomczyk - wspaniały specjalista neurolog. Jestem dumna że miałam okazję (jeżeli to jest dobre określenie dla procesu chorobowego) być pod opieką wyżej wymienionego lekarza.

lekarz Wojciech Obada

Os. Lecha
61-210 Poznań

Z całego serca polecam dr. Obadę. Lekarz wyrozumiały, ciepły, świetnie łapie kontakt z pacjentem nie jest narcyzem i zawsze wysłucha pacjenta. Można z nim również pożartować co jeszcze bardziej wywołuje u pacjenta poczucie bycia wysłuchanym i zaopiekowanym oraz pozwala rozerwać sie przy szpitalnej rzeczywistości. Dr. Obada był (i jeśli to możliwe zdecydowanie będzie) moim lekarzem prowadzącym na oddziale neurologii w szpitalu MSWIA w Poznaniu, jest też lekarzem który po 23 ...
Opinia dodana przez: Aga

lekarz Dagmara Adamczewska-Kociałkowska

LUX MED
ulica Wichrowa 1
60-449 Poznań

Brak rozeznania o stanie pacjenta. Brak empatii, przedmiotowe traktowanie rodziny pacjenta, również po jego śmierci. Pani nie potrafi rozmawiać z ludźmi. Nie życzę nikomu, kto będzie miał bliską osobę w szpitalu przy Przybyszewskiego, a co gorsza doświadczy śmierci członka rodziny w szpitalu, kontaktu z tą panią. Jeśli my ludzie nie będziemy ludźmi dla siebie, świat legnie w gruzach.
Opinia dodana przez: Magda

lekarz Grażyna Bugaj

Poznań

Mój syn ma epi,porażenie,i wodogłowie.Przez 9 lat chodziliśmy do innego neurologa i nie dowiedzieliśmy się tyle co po jednej wizycie u dr Bugaj.Od razu zaleciła badania:rezonans,eeg,krew,mocz u siebie na oddziale.Dowiedzieliśmy się tylu nowych rzeczy po trzech dniach w szpitalu.Podejście ma jak dobre,potrafi pożartować z dzieckiem,dużo pyta i według nas rzetelnie odpowiada na pytania.Humory ma jak każdy człowiek a po 10h pracy na oddziale może mieć i złe dni.Moja opinia to ...
Opinia dodana przez: Sylwia

lekarz Bolesław Mączyński

os. Wichrowe Wzgórze 22 lok. 131
61-678 Poznań

Pierwszy neurolog co kiedyś wypytał o rodzine,a potem zlecił wizyte w Centrum Seksuologi. Poszłem z bijącym sercem i tam psycholog postawiła mnie na nogi,chociaż to inaczej można powiedzieć. Szkoda,że lek.Mączyński Bolesław teraz na wczesnej emeryturze.Widział pacjęta w jego rodzinie i w ogóle.

lekarz Adriana Chełminiak

Neurolog

ZUM "PROMED" Zespół Poradni Specjalistrycznych "Grunwald"
ulica Kasprzaka 16
60-237 Poznań

Do Pani doktor trafiłam na oddziale neurologicznym w szpitalu. Nie będę wypowiadała się na temat wiedzy i kompetencji twardych Pani doktor, ponieważ, nie jestem specjalistą i nie mnie to ocenić. Jednak jeśli chodzi o kontakt z pacjentem i kompetencje miękkie, mogę jedynie powiedzieć, że generalnie Pani doktor jest uprzejma. Natomiast jeśli chodzi o opiekę - niestety straciła kompletnie moje zaufanie po tym, jak po zdiagnozowaniu u mnie SM, nie otrzymałam ...
Opinia dodana przez: Marta