Lekarze Neurolog Warszawa

dr Maciej Rzeski

Poradnia Neurologiczna IFPS
Warszawa

Lekarz z ogromnym szacunkiem podchodzi do pacjenta, z poczuciem humoru, poświęca dużo czasu na badanie, kieruje na dodatkową diagnostykę. Polecam!

lekarz Anna Filipek-Gliszczyńska

Modra 90/101
02-661 Warszawa

Polecam jak najbardziej! Pełne zaufanie do kompetencji i zadowolenie z kompleksowego podejścia do pacjenta.
Opinia dodana przez: Robert

lekarz Mieczysław Śmiałek

Kordeckiego Augustyna 4
04-143 Warszawa

Przed kilkoma laty żona miała problemy z kręgosłupem. Jedna wizyta i rehabilitacja pomogła, Karol ........................................
Opinia dodana przez: Karol

lekarz Dariusz Koziorowski

Borowego 3/1
01-357 Warszawa

:) wszystko w jak najlepszym porządku :) fakt że czas oczekiwania na wizyte baaaaaaaaaardzo długi ale mam nadzieje , że rozpoczecie kuracji toksyną nie pojdzie na marne przez szanowne Panie z Kartoteki z Bródna ..... Lekarz jak najbardziej ok :) !!!
Opinia dodana przez: Wojciech

lekarz Mieczysława Mazurczak

Neurolog dziecięcy

Mabor Centrum Psychologiczno -Medyczne
Bonifacego 104
02-909 Warszawa

Ta wspaniała kobieta oddała mi zdrowie!Wiele lat chorowałem a dziś jestem normalnym zdrowym człowiekiem!

dr n. med. Aleksandra Karbowniczek

Klinika Ruchu
ul. Biały Kamień 2
02-593 Warszawa

Będąc pacjentem Pani dr z przyjemnością się choruje. Bardzo rzadko spotyka się tak uprzejmych i sympatycznych lekarzy jednocześnie z taką wiedzą. Opinia moja jest wyjątkowo obiektywna i szczera. Prawdą jest, że 50% skuteczności leczenia jest podejście lekarza do pacjenta. Nastawienie psychiczne ma bardzo duże znaczenie w leczeniu człowieka.
Opinia dodana przez: Leszek

lekarz Dariusz Szabela

Fizjoterapeuta, Rehabilitant

Vita Med
ul. Meissnera
Warszawa

Kompetentny lekarz, z poczuciem humoru, życzliwie podchodzący do pacjenta, na którego dobru mu rzeczywiście zależy.
Opinia dodana przez: M.

dr hab. n. med. Anna Potulska-Chromok

Neurolog

"Centrum Medyczne Warszawskiego Uniwersytetu Medycznego"
Banacha 1a
02-097 Warszawa

Wspaniały lekarz, bardzo wrażliwy i wnikliwy. Gorąco polecam!

lekarz Krystyna Kapusta-Mijal

Neurolog dziecięcy, Pediatra

Europejskie Centrum Medyczne
aleja Ken 96
02-777 Warszawa

pani doktor godna polecenia nie znam lepszego a przewinelo sie ich kilku. pani doktor zawsze wykazuje sie kompetencja
Opinia dodana przez: monika

lekarz Jerzy Majkowski

Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej Radiologica
Wiertnicza 124
02-952 Warszawa

Prof Majkowski jest najlepszym neurologiem w Polsce. Jestem jego pacjentka od okolo 10 lat, to dzieki niemu zostalam wyleczona i dzis moge cieszyc sie zdowiem. Jego relacja z pacjentem jest bardo dobra, poanadto jest bardzo rzeczowy, kazda wizyta trwa ponad godzine, profesor zapisuje wszysto istotne, zeby porownac to za pare lat, wizyt. Ciesze sie ze znalazlam tak dobrego specjaliste, ktory mi pomogl.
Opinia dodana przez: Patrycja

lekarz Krystyna Sidor

Neurolog dziecięcy, Pediatra

Tucholska 28/1
01-618 Warszawa

Co można powiedzieć o Pani Profesor- sam tytuł o Niej świadczy. Doświadczona Pani Doktor, zatroskana o małego pacjenta, dobrze zdiagnozowała dziecko i pilnie skierowała do szpitala. Tam wszystko się potwierdziło i zaczęto leczenie. Inny lekarz nie widział nic dziwnego w zachowaniu dziecka, dobrze że go nie posłuchaliśmy i znaleźliśmy Panią Doktor. Polecam i Bardzo Dziękuję Pani Doktor z całego serca!!!
Opinia dodana przez: Ann

lekarz Maria Małowidzka-Serwińska

Białostocka 9/53
03-741 Warszawa

Pani Doktor jest świetnym, bardzo doświadczonym lekarzem o ogromnej wiedzy. Wizyta trwała dwie godziny. Dokładnie analizowała dokumentację i zdjęcia rezonansu magnetycznego. Sama wykonala EEG. Zaleciła leczenie i dała mi mnóstwo dobrej energii. Wyszłam szczęśliwa i uspokojona. bardzo dziekuję Pani Doktor i polecam innym pacjentom z czystym sumieniem.
Opinia dodana przez: Barbara

lekarz Hanna Olszewska-Bądarczuk

Bursztynowa 2 (Kolmed)
04-749 Warszawa

Pani Doktor zawsze poświęca mi dużo czasu. Jest bardzo dokładna. Chodziłam, chodzę, będę chodzić. Świetny neurolog.
Opinia dodana przez: Inga222

Romualda Szlachetka

Neurolog, Pediatra

MAZOWIECKIE CENTRUM "ALA" Alergologii-Laryngologii-Audiologii
Warszawa

przesympatyczna, starsza Pani doktor. jako jedyna stwierdziła u mojego synka lekki przykurcz mięśni w szyjce ... nie chciał podnosić za bardzo główki, płakał przy lezeniu na brzuszku . Pani Doktor zleciła nam abyśmy udali się na rehabilitację. teraz Franek lubi leżeć na brzuskui jest spora roznica . polecam bardzo
Opinia dodana przez: marta
{'id': 34431, 'name': u'Warszawa'} Neurolog
                                        Magdalena Ogrodnik

Magdalena Ogrodnik

Synapsa Poradnia Specjalistyczna
Sandomierska 23/ U-3
02-567 Warszawa

Dzień dobry, miałam niesamowitą przyjemność, pomimo zdarzenia, które było powodem naszego spotkania poznania dr Magdaleny Ogrodnik. Jest ona bardzo ciepłą i życzliwą osobą. Przede wszystkim nie zostałam z córką wyproszona po 10 minutach. Pani doktor bardzo rzetelnie zapoznała się z wynikami, jednocześnie obserwując małą Kasię. Zbadała małą, porozmawiała z nią, potem ze mną i ustaliła tok leczenia. Nie oceniała zachowania mojej córeczki tylko próbowała znaleźć powód. Jesteśmy teraz na specjalistycznych ...
Opinia dodana przez: Zofia

prof. dr hab. n. med. Robert Gasik

Traumatolog, Ortopeda

Narodowy Instytut Geriatrii, Reumatologii i Rehabilitacji
ul. Spartańska 1
02-637 Warszawa

O obecnej służbie zdrowia mówi się zazwyczaj źle. Częściej na nią narzekamy. A ja chciałabym podzielić się pozytywną opinią na temat warszawskiej Kliniki i Polikliniki Neuroortopedii i Neurologii, kierowanej przez prof. dr. hab. med. Roberta Gasika. Dziękuję neurochirurgom za przywrócenie mi sprawności i pomoc w powrocie do normalnego życia. Zgłosiłam się tu po operacji kręgosłupa przeprowadzonej w innej placówce 4 lata temu. Po raz pierwszy zetknęłam się z tym szpitalem. ...
Opinia dodana przez: Jolanta l. 70
{'id': 34431, 'name': u'Warszawa'} Neurolog
                                       lek. med. Katarzyna Toruńska

lek. med. Katarzyna Toruńska

Neurolog. Pracownia Emg
Jadźwingów 2 domofon 74 (parter)
02-692 Warszawa

Bardzo sympatyczna wobec pacjentów , dokładnie wszystko wytłumaczy . Mam padaczkę , a ona mnie uratowała - dzięki Lamitrinowi , który mi przepisała , nie mam już żadnych ataków .
Opinia dodana przez: Adasio Wawa

dr Andrzej Jankowski

Centrum Medyczne CMP Ochota
Grójecka 132
02-390 Warszawa

Wyjątkowy lekarz Bardzo miły, kompetentny i niezwykle empatyczny Z całego serca polecam Pana Doktora Jankowskiego Andrzeja Panie Doktorze Dużo zdrowia i wyrozumiałych pacjentów Wdzięczna pacjentka Aga

lekarz Krystyna Malinowska

Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej Ośrodek Leczenia Uzależnień
Dzielna 7
00-154 Warszawa

Pani doktor kompetenta. Wysłucha rodzica a także uspokoi. Ma bardzo dobre podejście do dzieci jak i rodzica. Wszystko wytłumaczy i co najważniejsze badanie przeprowadzi bardzo szczegółowo. Najlepsza pani doktor
Opinia dodana przez: Ewelina

dr n. med. Maria Wieczorkiewicz

Widok 10 (Terapia)
00-023 Warszawa

Bardzo dokładnie przeprowadzone badanie, wywiad. Pani doktor bardzo pomocna cierpliwa. Serdecznie polecam.
Opinia dodana przez: Magda