Lekarze Neurolog Warszawa

prof. dr hab. n. med. Andrzej Friedman

HIT MEDICA
Marszałkowska 28
00-572 Warszawa

Jeśli ktoś szuka rozwiązania swojego problemu ze zdrowiem to polecam od razu odwiedzić Pana Profesora niż szukać pomocy u kilku innych lekarzy. Pan Profesor przez lata pracy zgromadził ogromną wiedzę dzięki czemu dzisiaj zapomniałem już o chorobie , jestem znowu w pełni zdrowy i cieszę się życiem.
Opinia dodana przez: Krzysztof Witkowski

lek. med. Agnieszka Czopińska

Medicers Centrum Medyczne
Tużycka 31
03-683 Warszawa

Bardzo empatyczna Pani Doktor,wizyty na NFZ ,dobry neurolog,cierpliwy z dużą wiedzą i doświadczeniem.Poświęca dużo czasu i uwagi.Kieruje na badania,jeżeli jest potrzeba.Mąż jest pacjentem od 7 lat u doktor ,i jest zadowolony z każdej wizyty.
Opinia dodana przez: Agnieszka
Pełny szacunek dla Pana Profesora, Jego wiedzy, doświadczenia. Dziękuję za pomoc mojemu tacie. Pan profesor postawił mojego tatę na nogi. To wspaniały człowiek. Dziękuję również dr Mejerowi za leczenie mojego taty, fachowość i życzliwość. Mi oraz mojej mamie brak słów. To cud, czego dokonali.
Opinia dodana przez: Edyta

lekarz Beata Zakrzewska-Pniewska

Al. Niepodległości 151/10
02-555 Warszawa

Bardzo kompetentna i posiadająca ogromną wiedzę lekarka. Z całą odpowiedzialnością poleciłbym leczenie u niej każdej potrzebującej pomocy osobie.
Opinia dodana przez: Krzysztof
Leczę się u Pani Doktor już ponad 20 lat. Pani Doktor jest wspaniałym specjalistą w swojej dziedzinie, posiada bogate doświadczenie, jest bardzo dokładna, empatyczna i miła. O tych faktach świadczą kolejki do jej gabinetu. Do dziś korzystam z usług Pani Doktor, ponieważ jestem przekonany do jej diagnoz i wiem, że ten lekarz wie co robi, nie błądzi ani nie improwizuje o czym świadczą dobre efekty leczenia.
Opinia dodana przez: Jerzy

lekarz Suren Bahdasaryan

Bursztynowa 2 (Kolmed)
04-749 Warszawa

Miałem okazje przez kilka tygodni obserwować pracę Pana doktora Surena Bahdasaryana w Szpitalu Zachodnim w Grodzisku Mazowieckim. To co zaobserwowałem na pewno nie jest pocieszające dla jego ewentualnych pacjentów. Prawdopodobnie jest on skrupulatny w zabiegu trombektomii, który również wykonał u mojej mamy. Mama do końca była osobą przytomną i całkowicie świadomą, niestety udar był tak rozległy, że mama miała sparaliżowaną połowę ciała i wymagała świadomego prowadzenia pacjenta a przede wszystkim ...
Opinia dodana przez: Arkadiusz

lekarz Marta Bilik

CSK MSWiA
ulica Wołoska 137
02-507 Warszawa

Pani dr Bilik posiada ogromną wiedzę neurologiczną, potrafi rozmawiać z pacjentem i odpowiadać rzeczowo na pytania. Jestem pod opieką Dr Bilik od kilku lat i serdecznie polecam :)
Opinia dodana przez: Beata

lekarz Małgorzata Begier-Trautsolt

Neurolog dziecięcy, Pediatra

ENEL-MED
ulica Puławska 326
02-819 Warszawa

Jestem z synkiem po wizycie u Pani dr Niestety nie przekonała mnie do swoich teorii. Dziecko bardzo napięte , płaczliwe , opóźnione w rozwoju , a zdaniem dr wszystko dobrze. Kazała głaskać dziecko i nie rehabilitować metodą Vojty, o której zdaje się nie ma pojęcia. Nie polecam ! Poszłam do dr Banaszek by sprawdziła synka i tu alarm ! Intensywna rehabilitacja , zagrożenie porażeniem mózgowym 😭 , wzięliśmy się ostro ...
Opinia dodana przez: Anna

lekarz Ewa Stróżyńska

Bursztynowa 2 (Kolmed)
04-749 Warszawa

Podejście bardzo ignoranckie. Od początku pobytu w szpitalu (łącznie dwa tygodnie) lekarz nie miała czasu wytłumaczyć jakie są przypuszczenia i plan działania. Podczas skierowania na rezonans głowy i kręgosłupa nie wiedziała, że badanie składa się z 4 części badań, co trzeba było wcześniej zarezerwować. Dla lekarza kilka dni bezsesownego lerzenia pacjenta nie ma znaczenia. Na koniec dowiedziałem się, że tak na prawdę nic nie stwierdzono, na moje pytanie, czy może ...
Opinia dodana przez: Michał

lekarz Jolanta Obara

Neurolog

Niepubliczny Specjalistyczny Zakład Opieki Zdrowotnej Centrum Diagnostyki Medycznej "Tarchomed"
Myśliborska 91 A
03-185 Warszawa

Kobieta leci na kase. Robi wszystko aby przychodnia w której pracuje pozyskała jak najwięcje funduszy z pacjenta.

lekarz Barbara Łysiak-Mieszkowska

Neurolog

NIEPUBLICZNY ZAKŁAD OPIEKI ZDROWOTNEJ LECZNICA “OMEGA”
Ptasia 4
00-138 Warszawa

Bardzo kompetentna lekarka! Pani Doktor przeprowadziła ze mną drobiazgowy wywiad, wiedziała o co pytać. W przeciwieństwie do wielu lekarzy wcześniej potrafiła postawić diagnozę. W dodatku była przemiła oraz ciepła, dokładnie wytłumaczyła jak przyjmować leki i kiedy pojawić się na kolejną wizytę. No i poświęciła mi zdecydowanie więcej niż 10 minut. Polecam!
Opinia dodana przez: Kasia

dr Lidia Darda-Ledzion

Instytut Neurologii i Psychiatrii
Warszawa

Obojętny stosunek do pacjenta, brak wrażliwości, obraża się nie słucha pacjentów przez co pisze w dokumentacji opis niezgodny z rzeczywistością i stanem zdrowia. Zachowuje się jak urzędnik a nie lekarz. Ważniejsze procedury niz pacjent. Ciągle straszy i wysuwa czarne prognozy na temat choroby. Odbiera pacjentom nadzieję na powrót do zdrowia. Stawia diagnozę szybko i szybko ją zmienia. Zadufana w sobie.
Opinia dodana przez: Monika

lekarz Elżbieta Plater-Zyberk

Poprzeczna 4
04-611 Warszawa

Na wstępie już powiedziałam, że posiadam płytę z rezonansu i poprosiłam czy mogłaby obejrzeć . Najpierw odburknęła "opis jest?" a później chamskim tonem oznajmiła, że "nie ma zamiaru tego nawet oglądać". Rozumiem, że powodem dla którego nie chciała się tego podjąć oznacza, że nie ma ona o tym zielonego pojęcia. Zanim zostałam skierowana na rezonans przeszłam kilka wizyt, na których byłam u innych lekarzy. Wszelkie informacje na ten temat Pani ...
Opinia dodana przez: Natalia

lekarz Bogna Beata Śmigielska

Centrum Medyczne CMP Ochota
Grójecka 132
02-390 Warszawa

Lekarz opryskliwy nie miły brak kompetencji. Drwii z pacjenta, śmieje się. Błędnie dignizuje, nie słucha problemów pacjenta, nie zapoznaje się z kartą. Aż gliwa boli że tacy lekarze nas leczą. Zawiodłam się.
Opinia dodana przez: Ewelina

Lidia Cicirko

Samodzielny Publiczny Zakład Opieki Zdrowotnej Warszawa –Białołęka
Warszawa

Wizyta u Pani Doktor Lidi Cicirko, która miała miejsce około 2 lat temu, była dla mnie bardzo nieprzyjemnym doświadczeniem. Skierowana zostałam do niej z powodu silnego bólu biodrowego, którym się męczyłam. Miałam nadzieję na profesjonalną opiekę i empatyczne podejście ze strony specjalisty, niestety doświadczenie to okazało się zupełnie inne. Już w trakcie badania fizycznego Pani Doktor Lidi Cicirko postanowiła docisnąć moje chore biodro. To działanie było bardzo bolesne i niestety, ...
Opinia dodana przez: Marta

lekarz Jolanta Gierczak-Walichnowska

Neurolog

Marszałkowska 28 (nad Trasą)
Warszawa

Co za fatalny lekarz! Nie umawiajcie się do p Jolanty jeśli chcecie zostać potraktowani uważnie starannie. pani doktor jest wszystko jedno co się z Wami dzieje, byleby nabić jak najwięcej wizyt, nawet jeśli to oznacza że będziecie czekać bez żadnego planu leczenia miesiącami
Opinia dodana przez: Krystyna

lekarz Iwona Gromek

Neurolog dziecięcy

Lucerny 117
06-649 Warszawa

Kurcze żałuje że nie spojrzałam na te opinie wcześniej. Byliśmy na konsultacji u Pani Doktor i mam identyczne odczucia jak moi poprzednicy i oczywiście u dziecka wykryła dokładnie te same wady o których inni tu napisali - napięcie mięśniowe lekkie wygięcie w bok no i odchylanie główki do tyłu. Zleciła usg główki i rehabilitację - oczywiście u nich w klinice no i wizytę kontrolną. Bo niby jest "wszystko dobrze ale ...

dr Elżbieta Hałas

LUX-MED
Warszawa

Spóźniłam się na wizytę 10 minut, gdyż jechałam z Wrocławia do Warszawy. Pani doktor odmówiła mi wizyty, mimo że wytłumaczyłam jej pilność tej wizyty - we Wrocławiu nie miałam możliwości skorzystania z szybkiej konsultacji neurologicznej. Przykro, że zostałam odesłana z kwitkiem. Nie polecam!!

lekarz Iwona Sienicka-Turska

Górczewska 80/70
01-401 Warszawa

Pani dr nie posiada wiedzy medycznej odnośnie wszystkich schorzeń a zapewnia poprawę stanu zdrowia pacjenta. Przez 12 lat stan pacjenta nie uległ poprawie i nagle Pani dr. wbrew opiniom specjalistów z tej dziedziny uważa, że stanie się cud. Szkoda tylko, że Pani dr. nie poinformowała co się poprawi. Pani doktor jeśli nie posiada Pani wiedzy na temat danego schorzenia proszę pozostawić ocenę fachowcom.
Opinia dodana przez: Pawel

lek. med. Zdzisław Rączka

Centrum Medyczne Nasze Zdrowie
ul.Etiudy Rewolucyjnej 48
02-643 Warszawa

Podejście do pacjenta kiepskie i to bardzo…. Mruk to mało napisane, po prostu nie uprzejmy człowiek. Z samego badania jestem jednak zadowolona, poświecił mi czas i zbadał dobrze, oceniał jednak mój zawód, mój piercing aż dziwne ze nic nie powiedział o tatuażach. Zobaczymy jaką dokładnie diagnozę postawi
Opinia dodana przez: Anna