Lekarze Okulista dziecięcy

dr Anna Borucka

Help-Medical Poradnia Zdrowia Psychicznego i Dietetyki
ul. Boya-Żeleńskiego 6 lok.82
00-621 Warszawa

Lekarz godny polecenia! Pani Doktor jest bardzo konkretna, z profesjonalnym i życzliwym podejściem do pacjenta.
Opinia dodana przez: Natalia

dr n. med. Agnieszka Kamińska

Klnika Oko Laser
Boya Żeleńskiego 4a
Warszawa

Wspaniała Pani Doktor! Profesjonalistka jakich mało, kompetentna, cierpliwie i jasno wyjaśniająca wszystkie wątpliwości, sprawny operator, uprzejma, miła, a przede wszystkim słuchająca pacjenta. Gorąco polecam wizytę u Pani Doktor.
Opinia dodana przez: Paulina

lekarz Halina Barszczewska-Bąk

Salon optyczny Perfekt Vision
Jana III Sobieskiego 8
21-500 Biała Podlaska

Serdecznie polecam Panią doktor, bardzo miła, z bardzo dobrym podejściem do dzieci ale i osób dorosłych. Sama jestem jej pacjentką od dziecka i mogę bardzo polecić Panią doktor.
Opinia dodana przez: Małgorzata

lekarz Rafał Pawlikowski

Oddział Kliniczny Kliniki Okulistyki i Onkologii Okulistycznej - Samodzielny Publiczny Zakład Opieki Zdrowotnej Szpital Uniwersytecki w Krakowie
Kopernika 36
31-501 Kraków

Lekarz z klasą. Fantastyczny fachowiec.Wysoka kultura osobista. Ma podejście do pacjenta. Wytłumaczy, jak potrzeba powtórzy jeszcze raz. Polecam wszystkim. Takich dobrych lekarzy jest bardzo mało. Rewelacja. Dziękuję za wszystko Panie Doktorze.
Opinia dodana przez: Jowita

dr n. med. Marzena Formicka

Odzieżowa 10
70-342 Szczecin

U Pani doktor leczę się już 10 lat. Teraz pod opieką ma już całą rodzinę, począwszy od niemowląt, na osobie starszej skończywszy. Do każdego przypadku podchodzi niezwykle poważnie, nie bagatelizując żadnego problemu. Bardzo życzliwa i uprzejma. Niezwykle cierpliwa i łagodna zarówno w stosunku do małych dzieci, jak i do starszej, niedosłyszącej osoby. Polecam z pełną odpowiedzialnością.

lekarz Elwira Piłat

gen.Okulickiego 56b lok.314
gen. Okulickiego 56b lok. 314
37-450 Stalowa Wola

Indywidualne podejście do Pacjenta. Duża cierpliwość i dokładność. Trafna diagnoza i świetne wskazówki dot. dalszego leczenia. Rzadka kultura osobista, spokój i empatia.
Opinia dodana przez: Andrzej K.

lekarz Urszula Schemionek

Szafera 74 lok. 4
71-245 Szczecin

Dzień dobry. Po pierwsze chciałabym powiedzieć że jestem z pochodzenia Bialorusińką i nie za zbyt długo w Polsce, więc z góry bardzo przepraszam za wiele błędów. Bardzo się postaram pisać bez pomocy tłumacza. Chce, żeby to było NATURALNIE. Brakuje mi słów, więc wybrałam metodę opisywania. Dla mnie to NIESAMOWITA wizyta. Nie wiem takich słów żeby w polskim języku tak MOCNO charakteryzowali moje poczucia. Do tej pory płacze czasami jak dorosły ...
Opinia dodana przez: Pola

lekarz Joanna Piotrowska

Kartuska 9
83-400 Sierakowice

Dlaczego nigdy nie mogę się dodzwonić na nr 58 301 98 62 (sygnał wolny) ? Nikt nie odbiera telefonu. Ponadto bardzo niemiła i niesympatyczna pani rejestratorka !
Opinia dodana przez: Bernard Samolewicz

dr n. med. Leopold Glasner

Centrum Medycyny Specjalistycznej Sanitas
ulica Pilotów 21
80-460 Gdańsk

Bardzo dobry lekarz, wspaniały człowiek

lekarz Iwona Gan raczyńska

Promocja Zdrowia
ulica Conrada 15
01-922 Warszawa

Leczę sie u Pani Raczyńskiej od wielu lat i na prawdę polecam. Wcześniej okulista dobrał mi źle szkła, zamiast minusów dał mi plusy co pogłębiło moją wadę, na szczęście trafiłam tu. Polecam serdecznie.
Dobry wieczór Czy przyjmuje Pan doktor na nfz i gdzie mam dzwonić by się zarejestrować?Czy mogłabym dostać numer telefonu do rejestracji?
Opinia dodana przez: Justyna

lekarz Beata Wojtiuk

Okulista, Okulista dziecięcy

Gabinet
Lublin

Od zawsze mialem problemmy ze wzrokiem ale nigdy nie mialem dobrego okulisty. Na Pania doktor Beate Sawicka-Wojtiuk trafilem z polecania innego,bardzo dobrego okulisty. Pani doktor robila mi laserowa korekcje wzroku,zawdzieczam jej swoja przyszlosc. Jest swietnym specjalista i bez wahania powierzyl bym jej swoj wzrok. Ma dobre podejscie do pacjenta,jest mila,dobrze wszystko tlumaczy. Bedzie moim okulista jeszcze dlugo :)
Opinia dodana przez: Radek

lekarz Magdalena Trojnar

Studio Optyczno Okulistyczne
Al Korfantego 62
40-161 Katowice

Polecam w 100% !!! wspaniała pani doktor !!! Leczę się już u dr Trojnar 10 lat i jestem bardzo zadowolona !!! Solidna, kompetenta, wszystko wytłumaczy. Baardzo polecam Panią Doktor !!!
Opinia dodana przez: Katarzyna

lekarz Beata Butrymowicz

zakład optyczny
al. Niepodległości 6
65-048 Zielona Góra

Pani Doktor to przemiła osoba, bardzo wyrozumiała, badanie przeprowadziła bardzo dokładnie i spokojnie nie czuło się presji czasu. Ogólnie miła atmosfera panująca w przychodni. Zostałam dokładnie poinformowana przez panią w rejestracji jak również przez Panią doktor o wszystkim :) Zdecydowanie polecam

Grażyna Mamczur

przychodnia
Armii Krajowej 54 lok. 8
94-046 Łódź

Na wizyty do Pani doktor chodzę od dziecka. Pani doktor to bardzo uprzejma, kompetentna i rzetelna osoba. Okulary dobiera bardzo dobrze, nigdy nie miałam problemów. Polecam wszystkim znajomym i Państwo też. A.S.

lekarz Anna Paszkiewicz

Staszica 18
37-450 Stalowa Wola

pani Paszkiewicz jest najlepszą okulistką w Stalowej Woli, bardzo miła, skutecznie leczy choroby oczu i nie bierze dużo za wizytę, a wizyta kontrolna jest zawsze bezpłatna.

dr n. med. Bożena Pankowska

Kętrzyńskiego 24/1A
80-376 Gdańsk

Jestem pod ogromnym wrażeniem Pani doktor: ogromna wiedza, doświadczenie, kompetencja, fachowość, chęć pomocy i szacunek do pacjenta. Byłoby pięknie, gdyby było więcej takich lekarzy!

lekarz Alicja Kowalczyk

gen. Jarosława Dąbrowskiego 44a lok. 69
93-277 Łódź

Pani Doktor jest rewelacyjna. Wielokrotnie mi pomogła z różnymi już schorzeniami oczu. Można spokojnie jej zaufać. Zawsze doradzi. Gorąco polecam Wszystkim którzy szukają dobrego Specjalisty.
Pani doktor wykryła wady wzroku u naszych dzieci, córka jeszcze chwilę, a przestanie nosić okulary - 6 lat, syn idelane widzenie wiek 9 lat trenuje piłkę nożną. Doskonałe i fachowe podejście, skuteczne leczenie, dla mnie dobrze dobrane leki... No i cena w porównaniu z innymi gabinetami prywatnymi naprawdę atrakcyjna. Polecam.

dr n. med. Joanna Brydak-Godowska

Szpital Dzieciątka Jezus
Ul. Lindleya
Warszawa

Znakomity, kompetentny lekarz, wielkiej klasy fachowiec, człowiek oddany pacjentom. Trafiłam do Pani Doktor przy okazji rutynowych badań i miałam szczęście, bo od razu zaniepokoiły ją niewielkie nieprawidłowości mogące w przyszłości rozwinąć się u mnie w groźną chorobę. Pełna, rzeczowa i zrozumiała informacja dotycząca przebiegu leczenia, czas i uwaga w pełni poświęcona pacjentowi.