Lekarze Okulista dziecięcy

lekarz Piotr Przygoda

ulica Hetmańska 15-19
60-254 Poznań

Lekarz o dużej wiedzy, empatii. Sprawny operator. Do tego duża kultura osobista. Polecam!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Opinia dodana przez: pacjentka

Nie Pamiętam Drgas

Nowodworskiego 3d
Tuchola

Byłam niedawno u tego Pana. Jestem pod wrażeniem przyjęcia, kompetencji i trafnej diagnozy. Wcześniej męczyłam się z bólem oczu kilka miesięcy i nikt nie mógł mi pomóc. Po jednej wizycie i w końcu trafnym leczeniu jestem jak nowa. Nie zauważyłam również żadnych "zapachów" jak sugerowano w poprzednich opiniach. Polecam tego okulistę,

lekarz Anna Napora-Krawiec

Sienkiewicza 9 lok. 1
30-033 Kraków

Fajna Pani Lekarz. Miła, uprzejma, bardzo kompetentna, cierpliwa. Diagnoza prawidłowa. , ,, ,, , ,, , ,, ,, , , , ,, , , ,, , , , , , ,, , , , ,, , , , Ps Bardzo ładna Pani.

dr Edyta Radwan

Okuliści
Warszawska 34
Gdynia

BARDZO KOMPETEENTNY SPECJALISTA,"ZYCIOWO" PODCHODZI DO PROBLEMU,INDYWIDUALNIE TRAKTUJE KAŻDEGO PACJENTA TAK DZIECKO JAK I OSOBE STARSZĄ.JEST BEZINTERESOWNA. WIEM BO DAŁA NADZEJE I FACHOWĄ OPIEKĘ MOJEJ MAMIE UMIERAJĄCEJ NA RAKA, TRACĄCEJ WZROK. NIKT NIE CHCIAŁ JUŻ ZAJĄĆ SIĘ POROBLEMEM WZROKU ZE WZGLĘDU NA STAN ZDROWIA MAMY. DO OSTATNIEJ CHWILI PRÓBOWAŁA RATOWAĆ WZROK. DR RADWAN POTAFIŁA TEŻ PRZEŁAMAĆ STRACH I NIECHĘĆ DO PRZEBADANIA WZROKU MOJEJ WÓWCZAS 4-RO LETNIEJ CÓRECZKI.SYN RÓWNIEŻ BYŁ PROWADZONY PRZEZ ...

lekarz Małgorzata Badeńska

Mazowiecka 3
58-300 Wałbrzych

WSPANIAŁA PANI DOKTOR, FACHOWE PODEJŚCIE DO PACJENTA, KONKRETNE I SZYBKIE ZDIAGNOZOWANIE CHOROBY, RZETELNE PODEJŚCIE W CELU SPRAWNEGO I SKUTECZNEGO LECZENIA. POLECAM WSZYSTKIM POTRZEBUJĄCYM TAKIEGO SPECJALISTY.

lekarz Przemysław Kosicki

Roosevelta 59
62-200 Gniezno

Pana Doktora cechują kompetencja, fachowość, rzetelność i uprzejmość. Po wnikliwym badaniu od razu postawiona trafna diagnoza, dobrane leki które od razu przyniosły ulgę. Życzyłabym sobie i wszystkim wyłącznie takich Lekarzy przez duże L, z powołania, lubiących swoją pracę i ludzi.
Opinia dodana przez: Katarzyna

dr n. med. Justyna Kłos-Rola

Luxmed
Zwycięska 6A, GALERIA ZONE
20-555 Lublin

We came all the way from Slovakia to Lublin to visit Dr. Klos-Rola. Before that we visited 4 oftalmologists in Slovakia and the last private one was in Poland. She was the one who advised us to visit Dr. Klos-Rola in Lublin. Yes, doctor was busy in the operation block that day, so we waited (09.08.23) from 8:30 to 13:30. Our 17 years daughter had blocked a tear duct in ...
Opinia dodana przez: Vasyl Bodnar

lekarz Krystyna Agopsowicz

Centrum Okulistyczne we Wrocławiu
Powstańców Śl. 73-95
53-332 Wrocław

witam . pani doktor Agopsowicz jest bardzo dobrym specjalistą, traktuje pacjentów indywidualnie dużo czasu poświęca nie tylko na badanie ale na tłumaczeniu tematyki leczenia i postępowania w trakcie leczenia .ma bardzo dobre podejście do dzieci, jest miła serdeczna i bardzo ciepła.Jest godna polecenia . Gdyby wszyscy lekarze byli tacy jak pani doktor Agopsowicz to nasza służba zdrowia byłaby na bardzo wysokim poziomie.
Opinia dodana przez: Krystyna
Narazie miała jedną operację zaćmy i czeka mnie jeszcze jedna. Operację prowadzi dr Marszałek. Jak zdjęłam opatrunek po operacji to już widzę bardzo dobre efekty. Dr Piotr Marszalik jest jak anioł. Ratuje mój wzrok i są efekty. Wszystkim polecam właśnie tego lekarza. Pozdrawiam
Opinia dodana przez: Aneta
{'id': 4986, 'name': u'Tczew'} Neurologopeda
                                       mgr Agnieszka Sznigir-Dorawa

mgr Agnieszka Sznigir-Dorawa

Neurologopeda, Neurologopeda dzieciecy

Gabinet Neurologopedyczny
Armii Krajowej 43F
Tczew

Jako rodzice jesteśmy zachwyceni Panią Agnieszką, zarówno od strony zawodowej, jak i prywatnej. Syn uwielbia Jej urozmaicone zajęcia, które niezwykle pomagają mu rozwinąć braki w wymowie, oddychaniu, jedzeniu... Polecamy na 110 %
Opinia dodana przez: Sebastian Rosa

lekarz Zofia Czarnomska

Wiśniowa 37
02-545 Warszawa

Pani doktor leczyła mojego syna, jest wspaniałym ciepłym czlowiekiem z niesamowitą wiedzą, polecam ja wszystkim którzy pytają o okulistę dziecięcego, nie ma lepszego w Warszawie. z wyrazami szacunku wdzięczna mama
Leczę się u tej Pani doktor już od 10 lat, polecam każdemu!

lekarz Barbara Szymańska

Wieniawskiego 18f lok. 3
76-150 Darłowo

Wspaniały lekarz. Do każdego ma indywidualne podejście. Jest niezwykle dobra w tym co robi. Zawsze świetnie trafia w chorobę. Nawet wtedy, gdy renomowani specjaliści nie mogą się poznać. Odpowiednio dobiera leki. Polecam wszystkim, którzy się tam wybierają.

lekarz Anna Siedlec

Krasickiego 5
37-200 Przeworsk

Mega pozytyw!!! Pani doktor jest bardzo uprzejma, miła, ma wspaniałe podejście do pacjenta.Można z nią spokojnie porozmawiać, dokładnie tłumaczy chorobę i metody leczenia. Następnym razem na pewno wybiore sie na wizyte do Pani Siedlec :)

Ewa Furmaniuk

Starachowice

Super kobieta.Bardzo chętnie pomaga osobom słabowidzącym z niewyleczalnymi wadami wzroku w pozyskaniu pomocy optycznych usprawniających widzenie. W imieniu Polskiego Związku Niewidomych wielkie DZIEKUJĘ.

lekarz Dorota Jazgarska-Orzeł

Lekarz rodzinny, Okulista

Centrum Medyczne CMP Piaseczno
Puławska 49
05-500 Piaseczno

Bardzo miła Pani Doktor. Poświęciła mi dużo czasu. Badała bardzo dokładnie. Dziękuję i bardzo polecam.
Opinia dodana przez: Alina

lekarz Halina Mańczak

Saperska 55/3
61-493 Poznań

Bardzo kompetentna, szalenie miła, wszystko wytłumaczy. Cały czas wizyty poświęca wyłącznie pacjentowi. Dostosowuje terminy kolejnych wizyt do wymagań pacjenta. Po raz pierwszy od wielu lat mam dobrane szkła kontaktowe do choroby- wreszcie mogłam zobaczyć świat.Lekarz godny polecenia.
Opinia dodana przez: Dorota

Małgorzata Komorowska-Gruntmeyer

GABINET OKULISTYCZNY Małgorzata Komorowska-Gruntmeyer
Parcelacyjna 14
91-141 Łódź

Świetny, wyjątkowy lekarz ! Nie tylko bardzo dobry okulista , ale Lekarz niezwykle wnikliwy i potrafiący wskazać przyczyny problemów z widzeniem (których inni okuliści nie widzieli). Dzięki rekomendacji znajomych trafiłam na szczęście do Pani Doktor , (po wieku wizytach u innych okulistów ). Mam wreszcie dobre okulary - z jakimś pryzmatem- , i wykryła u mnie inny problem zdrowotny ; dzięki badaniu i wiedzy Pani Doktor trafiłam do specjalisty z ...
Opinia dodana przez: MM

dr n. med. Małgorzata Woś

Zespoły Wyjazdowe
św. Łazarza 14
31-530 Kraków

Widać, że zna się na fachu. Ma ogromną wiedzę i świetnie ją stosuje w praktyce, bardzo dobry diagnosta. W stosunku do pacjenta zawsze profesjonalna, służy radą, bardzo miła.
Opinia dodana przez: Aśka
U pani Dr. robilam blefaroplastyke i usuwanie kepek zoltych jednego oka -chce podziekowac za przemile i fachowe podejscie do zabiegu mimo obfitego krwawienia poradzila sobie bez problemu i dokonala cudu.W pierwszym dniu kontroli okazalo sie ze nie ma zadnych zasiniaczonych miejsc,mimo tak duzego uplywu krwi Chcialabym by operowala mi drugie oko i z sympatja do niej oczekuje nadchodzacego terminu.Dziekuje p.Doktor Dorota Sobolewska
Opinia dodana przez: Dorota