Filtruj terminy

Filtruj oceny

Ocena ogólna
Wyczyść

Lekarze Okulista Katowice

Wspaniała lekarka, profesjonalnie, kompleksowo i szczegółowo bada oraz wyjaśnia. Świetne podejście do dzieci zarówno nastolatek, jak i ruchliwych, dociekliwych oraz opornych młodszych. Bardzo uprzejma, a zarazem konkretna. Serdecznie polecam!
Opinia dodana przez: Aleksandra

lekarz Agnieszka Laskowska-Ziętek

ulica Uniwersytecka 12/99
40-007 Katowice

Pani dr bardzo miła i kompetenta, nigdy, żaden lekarz nie poświęcił mi tyle czasu na badanie, czuć że jest się u profesjonalisty
Opinia dodana przez: Beata

lekarz Krzysztof Ochalik

Klinika Chirurgii Endowaskularnej NZOZ „EuroMedic”
Rolna 18
Katowice

Super podejście do pacjenta idealnie dobranie soczewki pełen profesjonalizm gorąco polecam w razie problemów dostępny telefonicznie
Opinia dodana przez: Janusz

lekarz Joanna Klimek

ulica Markiefki 66
40-212 Katowice

Pani Doktor Joanna Klimek zasługuje na najwyższe wyrazy szacunku jako lekarz specjalista - okulista. Wizyta u Pani Doktor to wielka przyjemność. Fachowość i profesjonalizm Pani Doktor jest na najwyższym poziomie. Właściwa diagnoza i przeprowadzony z sukcesem zabieg operacyjny na oku przywrócił mi pełną sprawność widzenia. Cieszę się z tego ogromnie i jestem pełna wdzięczności dla Pani Doktor za tę wspaniałą usługę. Ponad to należy zaznaczyć, że Pani Doktor ma wspaniałe ...
Opinia dodana przez: Irena Rams i Iwona Rams

lekarz Małgorzata Rebkowska-Juraszek

Centrum Diagnostyczne
Panewnicka 65
40-760 Katowice

Cudowna Pani Doktor! Miła, uśmiechnięta i mega profesjonalistka! Tłumaczy, informuje, rozmawia- polecam!

lekarz Małgorzata Machalska

Ułańska 7
40881 Katowice

Pani doktor to wybitna specjalistka z niezrównanymi umiejętnościami i świetnym podejściem do pacjenta. Na Oddzialu Okulistyki Doroslych w Uniwesyteckim Centum Klinicznym w Katowicach zgłosiłam się z ostrym atakiem jaskry po nieudanej operacji w innej klinice. Sytuacja była beznadziejna ponieważ zupełnie straciłam wzrok w jednym oku. Mimo fatalnych rokowań, Pani Machalska podjęła się tej niezwykle trudnej operacji. Dzięki jej staraniom, wiedzy i fenomenalnym umiejętnościom odzyskałam wzrok! To chyba najlepszy dowód jej ...
Opinia dodana przez: Danuta

lekarz Dominika Janiszewska

Przychodnia EMC Silesia
ulica Morawa 31
40-353 Katowice

Jest lekarzem sumiennym-rzetelnym,posia- dającym dużą wiedzę w zakresie okulistyki a w dodatku jest bardzo uprzejmą osobą.
Opinia dodana przez: Edward

lekarz Aleksandra Pierzchała-Czekaj

NZOZ "DAN-MED" Przychodnia Medycyny Rodzinnej i Specjalistycznej
ul. Pawła Kołodzieja 42a
40-749 Katowice

Pani Doktor podczas wizyty rozwiazuje problem od A do Z. Jest pełna wiedzy i kompetencji. W sposob miły i uprzejmy traktuje pacjenta oraz poswięca mu dużo czasu. Polecam.
Opinia dodana przez: Mirosław

lekarz Ewa Nita

EuroMedic MEDICAL CENTER
ulica Kościuszki 92
40-519 Katowice

Wreszcie udało mi się trafić do lekarza, którego mogę z pełną odpowiedzialnością polecić każdemu pacjentowi. Okazało się, że Pani Doktor liczyła także moich znajomych, tak więc moja opinia jest wielokrotnie potwierdzona. Spotkałam się z uprzejmością, życzliwością i przede wszystkim z profesjonalizmem. Uzyskałam wyczerpującą informację dotyczącą mojej dolegliwości - a także skuteczny (wreszcie) lek, który bardzo mi pomaga. Chwila czasu, która przypada pacjentowi na kontakt z lekarzem została optymalnie wykorzystana - ...
Opinia dodana przez: aleksandra

lekarz Jarosław Piłat

Aleja Korfantego 58
40-137 Katowice

BARDZO DZIĘKUJĘ za to widzę znowu jak barwny jest świat,ręce doktora to skarb z którego mogą korzystać pacjenci ze wspaniałymi efektami
Opinia dodana przez: Gabriela

lekarz Grzegorz Siciarz

Centrum Medyczne Medycyna Rodzinna
Sowińskiego 46
40-018 Katowice

Okulista z powołania! Miły, słucha pacjenta, wykazuje zainteresowanie. Na wizycie kontrolnej wykonał mi komplet badań, na co nie mogłam liczyć u poprzedniego okulisty. Dodam, że wizyta była z NFZ. Na prawdę polecam!
Opinia dodana przez: Magdalena

lekarz Katarzyna Krysik

ulica Wyszyńskiego 30/4
40-005 Katowice

Cudowna osoba. Empatyczna, kompetentna .Lekarz godny polecenia. Po kilku wizytach u innych okulistów, po których nabawiłam się traumy, Pani doktor wytłumaczyła, uspokoiła i wyleczyła. Serdecznie dziękuję i polecam wszystkim.
Opinia dodana przez: Jolanta

lekarz Beata Adamus-Sitkiewicz

Wojewódzka Poradnia Hematologiczna
Powstańców 31
40-038 Katowice

Pani doktor jest lekarzem z powołania. Posiada odpowiednie podejście zarówno do dorosłego, jak i małego pacjenta. Dla mnie jako rodzica ważne jest by lekarz posługiwał się nie tylko specjalistycznymi określeniami, ale również posiadał umiejętność wytłumaczenia obecnego stanu zdrowia dziecka w sposób jak najbardziej przystępny. Pani doktor pomogła nam wyleczyć oko niemowlaka, dzięki czemu ominął nas pobyt w szpitalu.
Opinia dodana przez: Daria

lekarz Dagmara Tabaka-Dziurkowska

Szpital Specjalistyczny Centrum Medycznego MAVIT w Katowicach
Szopienicka 65
40-431 Katowice

Szczerze polecam niezwykle zaangażowaną Panią Doktor. Dotychczas nie spotkałem się z tak oddanym lekarzem dla pacjenta w trudnej sytuacji w przewlekłej chorobie oczu.
Opinia dodana przez: Władysław

dr n. med. Rafał Leszczyński

prywatny gabinet okulistyczny
graniczna 49b
Katowice

Pragniemy wyrazić serdeczne podziękowania dla Pana Profesora Rafała Leszczyńskiego oraz jego współpracowników za przeprowadzenie operacji siatkówki i zaćmy i uratowanie wzroku. Oprócz wysokiej klasy profesjonalizmu, na nasze szczególne wyrazy uznania zasługują zaangażowanie całego zespołu, indywidualne podejście oraz troskliwa opieka, którą nas otoczono. Bogusia Szabla Izabela Pawiś Anna Zandvliet
Opinia dodana przez: Anna

lekarz Michał Milka

Centrum Diagnostyczne
Panewnicka 65
40-760 Katowice

W m-cu sierpniu miałam zabieg usunięcia zaćmy przez pana Doktora, jeszcze nigdy nie spotkałam się z takim podejściem do pacjenta.Grzeczność,uprzejmość,pełny profesjonalizm ,100% komfort w czasie wykonania zabiegu jak i po operacji. Czuję się świetnie i polecam każdemu pacjentowi.
Opinia dodana przez: Maria

lekarz Agata Zakrzewska

Provita
ul. Żelazna
40-851 Katowice

Jestem pacjentem Pani Dr o paru lat i leczy u mnie retinopatię cukrzycową. Już po 2 zabiegach czytałem bez okularów. Jestem aktualnie po 4 zabiegach i czekam po roku na wizytę kontrolną. Profesjonalizm i wysoka kultura. Piękne człowieczeństwo i wspaniała służba człowiekowi, który nie jest przeszkodą w pracy lekarza ani przypadkiem, ale zadowolonym pacjentem. POLECAM
Opinia dodana przez: Gwalbert

lekarz Anna Czopik-Flak

Provita
ul. Żelazna
40-851 Katowice

Byłam pierwszy raz i na prawdę jestem bardzo zadowolona. Pani doktor bardzo miła i kompetentna. Widać, że robi to z pasji, z fantastycznym ludzkim podejściem ! polecam !
Opinia dodana przez: M

dr n. med. Anna Sośnierz-Jupowiecka

Praktyka Lekarza Rodzinnego
Powstańców 8/1
40-040 Katowice

bardzo polecam! Pani doktor wydaję się być bardzo kompetentna, odpowiada cierpliwie na pytania i w miarę tłumaczy wszelkie wątpliwości, mnie to wystarczy.

lekarz Olga Danielewska-Wesoły

Szpital Specjalistyczny Centrum Medycznego MAVIT w Katowicach
Szopienicka 65
40-431 Katowice

Jestem bardzo zadowolona z wizyty u Pani Doktor. Wykazuje na wysokim poziomie profesjonalizm oraz dbałość o pacjenta. Szczerze wszystkim polecam.
Opinia dodana przez: Regina