Filtruj terminy

dr n. med. Krystyna Jochan

alergomed
katowice ul żelazna1
Katowice

Witam, chciałabym tylko potwiedzic to, co piszą wszystkie osoby z pozytywną opinią na temat dr Jochan. To jeden z naprawdę nielicznych lekarzy z powołania; do tego przemiły,przesympatyczny człowiek, który juz przy pierwszej wizycie sprawia, że czujesz się wyjątkowo; jakbyś był jednym jedynym pacjentem Pani Doktor.Miałąm ogromny problem, od kilku lat nic nie widzę na jedno oko z powodu ucisku guza oczodołu na nerw wzrokowy;z tym się nawet jakos pogodziłam. Niestety ...
Opinia dodana przez: Karina

lekarz Katarzyna Stangrecka-Matelska

Okulista, Okulista dziecięcy

oko med
łabędziowa 8 /11
Katowice

Podejście Pani doktor do małego pacjenta jest rewelacyjne. Córka lat 3 została tak zagadana i wciągnięta w badanie przez zabawę, że się nie zorientowała kiedy było zrobione :-) teraz się pyta czy idziemy do pani doktor z fotelem windą :)

lekarz Małgorzata Franczak

Barbary 21
40-043 Katowice

Pani doktor uprzejma kompetentna dokładnie bada przeprowadza wywiad. Tłumaczy przebieg choroby i leczenia. Skuteczna diagnoza. Opinia przydatna u specjalisty w szpitalu na Ceglanej. Lekarz z prawdziwego zdarzenia.
Opinia dodana przez: Ewa

lek. med. Zofia Kubok

Centrum Diagnostyki Optomed w Katowicach
ul. Żwirki i Wigury 4
40-063 Katowice

Bardzo polecam!!! Wizyta bardzo profesjonalna, kompleksowe rozwiązanie problemu, bardzo miła atmosfera.
Opinia dodana przez: Danuta

lekarz Barbara Ataman-Wilczek

Sobańskiego 81c
40-685 Katowice

BARDZO SYMPATYCZNA,CIEPLA I PROFESJONALNA W KONTAKCIE PACJENT-LEKARZ.DOKĄD NIE BYŁA PEWNA P. DOKTOR, ŻE ZROZUMIAŁAM WYJAŚNIENIA DOTYCZĄCE POWODÓW UCIĄŻLIWEGO LECZENIA NIE UWAŻAŁA WIZYTY U NIEJ ZA ZAKOŃCZONĄ.ZRESZTĄ JESTEM JEJ BARDZO WDZIĘCZNA,BO DZIĘKI NIEJ URATOWAŁAM SIE PRZED GROŻNYMI SKUTKAMI MEJ CHOROBY.

dr n. med. Marek Sosnowski

ZOZ "EPIONE" Piotrowicka
Piotrowicka 68
40-723 Katowice

Mój tata trafił na Pana Doktora na dyżurze na Ceglanej w Katowicach w piątek 22 kwietnia, 2022r. Od dwóch lat boryka się z ciągłymi, nawracającymi zapaleniami oka, jest już na skraju załamania.. Co wizytę inny lekarz, inne krople, maści antybiotyki. Tym razem trafił na dr Sosnowskiego i został potraktowany z szacunkiem, zaangażowaniem. (Wysłuchał, poświęcił dużo czasu - co w przypadku starszych osób jest również bardzo ważne) Pan Doktor po wywiadzie ...
Opinia dodana przez: Agnieszka

lekarz Ewa Mielniczuk

Samodzielny Publiczny Szpital Kliniczny Nr 5 Śląskiego Uniwersytetu Medycznego w Katowicach
Ceglana 35
40-952 Katowice

Pani dr Ewa Mielniczuk- to niewątpliwie wybitna specjalistka-praktyk w dziedzinie leczenia jaskry- chyba pod tym względem stanowi na Śląsku elitę lekarzy w tym zakresie. Wielka wiedza, fachowość, doświadczenie, przy tym wysoka kultura osobista. Pracuje na ten moment, niestety tylko Klinice na Ceglanej, dlatego z tego powodu ma ograniczone możliwości poświęcenia pacjentowi więcej czasu i wytłumaczenia mu zawiłości choroby- ale to nie jej wina tylko systemu w Polsce i chyba wina ...
Opinia dodana przez: K.

lekarz Beata Bubała-Stachowicz

Centrum Zdrowia Ochaliczówka
Armii Krajowej 357
40-750 Katowice

Bardzo polecam Panią doktor. Miła, kompetentna, profesjonalnie podchodzi do pacjenta i jego schorzeń. Na takie wizyty można przychodzić jak najczęściej.
Opinia dodana przez: Zbigniew

dr Lucyna Moćko

Wojewodzka przychodnia specjalistyczna
40-038 Katowice

Po pierwszej wizycie - wow, super lekarz, zna się na rzeczy. Po kilku miesiącach jednak okazuje się, że mam źle dobrane okulary, boli mnie regularnie przez to głowa i po prostu źle widzę (o czym uprzedzało 2 innych lekarzy, ale zaufałam pani doktor). W przychodni (państwowej niestety) terminy na miesiąc/dwa do przodu, ale zgodnie z poradą recepcjonistki podchodzę do gabinetu pani doktor. Niestety, kazała mi czekać 20 minut, tylko po ...

prof. dr hab. n. med. Dorota Pojda-Wilczek

Okulista, Okulista dziecięcy

Indywidualna Specjalistyczna Praktyka Lekarska
Franciszkańska 2b/2
40-708 Katowice

Minęło już 6 lat od operacji oka na podwójne widzenie. Wcześniej męczyłem się i leczyłem nieskutecznie przez 4 lata. Miałem szczęście być klientem Pani Profesor, bo dzisiaj funkcjonuję normalnie, a w momencie operacji miałem już 74 lata. Obawiałem się takiej operacji, ale Pani Profesor jest chyba cudotwórcą i ma niezwykłe zdolności manualne. Podczas zabiegu czułem, że ręka ani drgnęła i pracowała jak zaprogramowana maszyna. Od momentu zabiegu do dzisiaj widzę ...
Opinia dodana przez: Bronisław

lekarz Paweł Szkaradek

NZOZ CENTRUM STOMATOLOGII RODZINNEJ "ZDROWIDENT" s.c. Magdalena Kwiatek-Stańczyk, Sławomir Zaremba
Grabowa 2
40-172 Katowice

Serdecznie dziękuję Panu dr P. Szkaradek za przeprowadzenie operacji usunięcia zaćmy. W trakcie leczenia, rehabilitacji doktor wykazał się ogromną empatią do pacjenta, dlatego zasługuje na wyrazy szacunku, za co również serdecznie dziękuję. Z pełną odpowiedzialnością polecam fachowość Pana dr-a, zasługuje na 5 gwiazdek. Wdzięczny pacjent NFZ.
Opinia dodana przez: Lesław
REWELACYJNY LEKARZ. Gorąco polecam. Uratowała mi oczy, przywróciła szanse na normalne życie. DZIĘKUJE!
Opinia dodana przez: Adam

dr n. med. Jacek Szendzielorz

40-851 Katowice

Szanowny i Drogi Panie Doktorze chcę tą drogą podziękować Panu Doktorowi za wspaniale przeprowadzoną operację mojego oka.Chcę wyrazić moje najwyższe uznanie i szacunek dla profesjonalizmu doświadczenia medycznego, za ciepło i taki ludzki, koleżeński stosunek do mojej skromnej osoby, emerytowanego Ordynatora Oddziału Chorób Wewnętrznych w Giżycku. Pan Doktor doskonale zna swoją wartość, zaangażowanie zawodowe, osiągnięcia w tej wyjątkowej dyscyplinie medycznej.My pacjenci chcemy to podkreślić z całą wyrazistością! Z okazji Świąt Bożego ...
Opinia dodana przez: W.Macicki

dr n. med. Katarzyna Wilk

40-851 Katowice

Byłam już u wielu okulistów i proszę uwierzyć że Pani doktor jest najlepsza. Jest lekarzem z powołania, cierpliwa, posiada ogromną wiedze i na prawdę chce pomóc. Na prawdę warto wybrać Panią doktor.
Opinia dodana przez: Angelika

lekarz Katarzyna Trompeta

40-851 Katowice

Nie polecam.Dwie próby usunięcia gradówki i wszystkie nieudane.Kupę pieniędzy rozeszło się bez zamierzonego celu.
Opinia dodana przez: Łukasz

dr n. med. Elżbieta Samochowiec-Donocik

ulica Odrodzenia 5
40-622 Katowice

Ja wypowiem się w samych superlatywach o pani Dr Donocik, moja córka była leczona u pani doktor od 3 roku życia. Dzisiaj moja córka jest już dorosła kobieta i dziękuję Pani Doktor za pani profesionalizm z dziedziny okulistyki jest Pani najcudowniejszym lekarzem na tej planecie. Serdecznie pozdrawiam Agata Kurzac z Czestochowy
Opinia dodana przez: Agata
{'id': 8601, 'name': u'Katowice'} Okulista
                                       lek. med. Piotr Jaworski

lek. med. Piotr Jaworski

Centrum Diagnostyki Optomed w Katowicach
ul. Żwirki i Wigury 4
40-063 Katowice

doskonały lekarz, profesjonalista a do tego człowiek o złotym sercu, wyleczył oczka naszej córki za co będziemy mu dozgonnie wdzięczni, od tej pory kontrolujemy wzrok córki tylko u niego, szczerze polecam, Kasia
Opinia dodana przez: Kasia

dr n. med. Mariusz Fronczek

40-851 Katowice

Miesiąc temu podczas wykonywania prac porządkowych na działce nieszczęśliwie uderzyłem się w oko doznając urazu. Zgłosiłem się do szpitala gdzie Pan Doktor wykonał skomplikowaną operację mojego prawego oka. Serdecznie dziękuję Panu Doktorowi za zaangażowanie,fachowość i profesjonalność w tym co robi,oraz wielką życzliwość w podejściu do pacjenta. Polecam z całego serca.Panie doktorze, wielki szacunek dla Pana i całego Personelu. I równie wielkie podziękowania. Jan H.
Opinia dodana przez: Jan H.

dr n. med. Erita Filipek

Józefowska 100
40-145 Katowice

Leczymy córkę u Pani Docent od chwili rozpoznania obuocznej zaćmy wrodzonej i nie mam wątpliwości, że Docent jest świetnym fachowcem. Zawsze mogę zadzwonić, napisać sms, również poza godzinami pracy czy w święta. Pani Docent zawsze odpowie i przyjmie do kontroli w razie potrzeby. Ma ogromne doświadczenie, trudno o lepszego specjalistę.
Opinia dodana przez: Karolina

lekarz Danuta Bieniek

ulica Markiefki 66
40-212 Katowice

Polecam. Bardzo dobry lekarz :) Jestem bardzo zadowolona z wizyty :) :):):) Bardzo miła i dobra lekarka :)
Opinia dodana przez: Agnieszka