lek. dent. Olga Borovyk

1,8
1,8
1,6
1,6

Nie wiem skąd te negatywne opinie. Uważam, że Pani Doktor kompetentna, uprzejma i chociaż byłem sceptyczny po tych negatywnych opiniach, miło mnie zaskoczyła. Polecam Panią Doktor do trudnej roboty jaką jest leczenie kanałowe!

STANOWCZO NIE POLECAM TEJ PANI. Nieprofesjonalna od wejścia do końca wizyty, choć ma o sobie wysokie mniemanie "jak pani nie pasuje to proszę sobie szukać kogoś innego" przewracanie oczami, rzucanie sprzętem dlatego, że poprosiłam żeby była bardziej delikatna. Mówiłam, że mam problem z odruchem wymiotnym, co skwitowała tak, że "mam problem w glowie". Nigdy w życiu u stomatologa nie bolało mnie zrobienie znieczulenia, aż do dziś. Odniosłam wrażenie, że jest po prostu wredna i nie lubi swojej pracy. "Pacjent nie ma nic do gadania" i jeszcze wiele tego typu tekstów usłyszałam od Pani "lekarz". Odzywała się do mnie jak do dziecka i odniosłam wrażenie, że chce ukarać za nieposłuszeństwo. W dodatku podnosiła głos. Nigdy w życiu nie byłam tak fatalnie "obsłużona", bo nawet nie skończyła swojej pracy (na szczescie).

Bardzo serdecznie NIE POLECAM ! Nie zdążyłam otworzyć buzi a Pani doktor już kazała usuwać ząb, ponieważ nie jest fanką leczenia zębów w złym stanie i lepiej robić implanty niż naprawiać istniejące zęby.

Najgorsza lekarz jaką kiedykolwiek spotkałam, była bardzo nieprzyjemna, bez przerwy narzekała, że ruszam językiem. Na koniec nie oczyściła dokładnie zęba z wypełnienia, na moją uwagę, czy to tak ma wyglądać, wzruszyła ramionami i kazała usiąść na fotel. Uczciwość i profesjonalizm kompletnie do niej nie pasują. Omijajcie ją z daleka.

Stanowczo radze trzymać się od niej z daleka. Na wizycie z dzieckiem krzyczała na nie i nie pozwalała dojść do słowa!!!