Lekarze Onkolog

Pulmonolog, Onkolog

Przychodnie Wojewódzkiego Centrum Szpitalnego Kotliny Jeleniogórskiej
ulica Ogińskiego 6
58-506 Jelenia Góra

Niesamowita pracowita i empatyczna Pani Dr to jedna z nielicznych lekarzy która potrafiła przekazać informację na temat choroby w sposób zrozumiały. Styl rozmowy wprowadza uspokojenie i wówczas rodzi się zaufanie. Brawo Pani dr. Podczas pobytu mojej mamy na oddziale onkologii znajdowała czas w tym zabieganiu żeby choć słowo przemówić do pacjentki co bardzo przepełniło nadzieją że będzie dobrze i wzmacniało pacjentkę psychicznie. Dziękuję Pani dr z całego serca za to ...
Opinia dodana przez: Mira

lekarz Jarosław Jędrychowski

Onkolog

NZOZ Euro-Klinika Sp. z o.o.
Wyspiańskiego 3
41-100 Siemianowice Śląskie

18 maja 2022 bylam operowana przez pana doktora w ZCO. Jestem pod duzym wrazeniem wiedzy i sztuki pana doktora. Wczesniej pan doktor z radiologami,, oznaczyli,, chore miejsce tzw kotwiczka abym jak najmniej ucierpiala przy operacji, pozniej zabieg z onkoplastyka. Polecam pana doktora z calego serca! Drogie panie jakby co to macie najbardziej przemyslana i zaplanowana operacje.

Jacek Piechocki

Chirurg onkolog

Onklomed-Lecznica Onkologiczna
Nowoursynowska 139L(Rosoła róg Płaskowickiej)
02-776 Warszawa

PAN DR. JACEK PIECHOCKI NIE TYLKO JEST ŚWIETNYM CHIRURGIEM ALE I WSPANIAŁYM, DOBRYM CZŁOWIEKIEM.

lekarz Filip Bydliński

Ginekolog onkolog

nowa med
Katowice

Bardzo dobry lekarz, wszystko fajnie wyjaśnione,wizyta w przyjemnej atmosferze bez skrępowania.Juz dawno nie spotkałam tak dobrego lekarza, nie zamienię na żadnego innego.Byłam też operowana przez pana doktora w szpitalu w Siemianowicach Śląskich . Polecam, naprawdę warto:)
Opinia dodana przez: Aleksandra

prof. dr hab. Maciej Bagłaj

Chirurg onkolog, Urolog dziecięcy

Widok 8
50-052 Wrocław

Najlepszy pod słońcem. Każdego pacjenta traktuje indywidualnie . Interesuje się każdym pacjentem z osobna . Nie traktuje olewajaco , lekarz na medal . Lepszego nie ma!
Opinia dodana przez: Sylwia

lekarz Bogusław Lewandowski

Przychodnia "PODKARCZÓWKA"
Kryształowa 2
25-751 Kielce

NIESAMOWITY FACHOWIEC ! Bardzo, bardzo dobry człowiek i lekarz. Wszystko wytłumaczył mi przed operacją i to co działo się ze mną podczas . Oby cała służba zdrowia tak praktykowała jak pan doktor. Dziękuję.
Opinia dodana przez: Kasia

dr hab. n. med. Rafał Matkowski

Profesorskie Centrum Medyczne OPTIMUM
ul.Szybka 5 C
50-421 Wrocław

Jednym słowem przecudowny lekarz. U doktora Matkowskiego leczę się od kilku lat i naprawdę z czystym sumieniem polecam go każdemu.Jest to osoba kompetentna, troskliwa, profesjonalna w swoim fachu.I najważniejsze że w 1000% szanuje swojego pacjenta.
Opinia dodana przez: kasiek

lekarz Zbigniew Żurawski

Chirurg onkolog

Przychodnia Specjalistyczna Polskiej Fundacji Europejskiej Szkoły Onkologii
02-002 Warszawa

Wyjątkowy lekarz, w pełni ufam jego opinii. Wiem, ze ma ogromne doświadczenie i doskonale potrafi rozpoznać znamiona, z którymi może być problem.
Opinia dodana przez: Katarzyna

lekarz Jacek Stanula

Szpital Wojewódzki im. św. Łukasza w Tarnowie
ulica Lwowska 178a
33-100 Tarnów

Rzeczowy, kulturalny i normalny. Przy tym b. dobry fachowiec. Zna się b. dobrze na leczeniu operacyjnym. I nie ignoruje pacjentów. Można z nim pożartować. Konkretny i dokładny. Polecam każdemu pacjentowi.
Opinia dodana przez: Paweł

lekarz Jarosław Wawryszuk

Łęczysk 5/7/12
07-400 Ostrołęka

"..poszukując chirurga w Warszawie i Białymstoku od znanych ze swoich kompetencji lekarzy uzyskałem informację, że na miejscu w Ostrołęce mam bardzo dobrego chirurga-onkologa pana Jarosława Wawryszuka. Obecnie jestem po operacji i twierdzę ,że jest to bardzo dobry lekarz nic ująć a jedynie tylko dodawać same pozytywne określenia , godny zaufania. Fachowiec ostrołęczanin i takich w Ostrołęce potrzeba , trudno pogodzić się z myślą ,że nie pracuje w szpitalu w Ostrołęce. ...
Opinia dodana przez: Sylwek

lekarz Marek Mazurek

Centrum Medyczne Luxmed
ulica Spadek 41
22-400 Zamość

Polecam wszystkim pacjentkom dr Marka Mazurka świetny lekarz , wysoka kultura , specjalista godny polecenia .Dziekuje .

lekarz Magdalena Wieczorek- Rutkowska

ul. Wawelska 23b/4
80-034 Gdańsk

Pani doktor leczyła u mnie raka piersi. Wspaniała, ciepła, empatyczna kobieta. Każdą decyzję tłumaczy, rozmawia, zleca badania. Pacjent czuje się zaopiekowany
Opinia dodana przez: Gosia

lekarz Mirosław Halczak

ulica Reduty Ordona 22/1
71-202 Szczecin

Świetny lekarz,byłam dzisiaj na wizycie. Polecam każdemu Pana Doktora.Pierś wygojona a blizny nie widać.Chylę czoła i pełny szacun.
Opinia dodana przez: Diana

lekarz Joanna Hudała-Klecha

szpital onkologiczny
Opole

Większość lekarzy może się tylko uczyć od Pani Klechy , która przejmuje sie człowiekiem .Miło jest gdy lekarz wzbudza zufanie. Marcin

dr n. med. Rafał Ulczok

Viamed
Łukaszewicza 23
Kędzierzyn-Koźle

Wspaniały człowiek i lekarz. Dziękuję za profesjonalizm, wsparcie, pomoc, i zaangażowanie w ciężkiej chorobie męża.
Opinia dodana przez: Genowefa

dr n. med. Ewa Warzocha-Kalinka

Onkolog

Wojewódzki Szpital Specjalistyczny im. M. Kopernika w Łodzi, oddział chirurgii onkologicznej
ul. Paderewskiego 6
Łódź

Byłam również pod opieka pani doktor kiedy brałam chemię i przyznaje że dzięki niej poczułam, że wyzdrowieję jest wspaniała potrafi świetnie rozmawiać z chorymi ludźmi, jest uprzejma, zawsze miała dla mnie czas na rozmowę a to było dla mnie wtedy bardzo ważne. Gorąco polecam! Pozdrawiam panią doktor! Jola Ź
Opinia dodana przez: Jola Ź
Pani doktor Maria Palasik ,to wspaniały lekarz, bardzo dobry specjalista. Jest bardzo miła i uprzejma, podchodzi do pacjenta z wielkim sercem robiąc wszystko ,aby postawic go na nogi. Dzieki opiece Pani doktor żyję. Wczesniej leczylam sie u chirurga onkologa - to nie ta droga . Onkolog chirurg nie wykryje Ci raka ,ale go wyhoduje tak jak w moim przypadku. Trzeba byc pod opieką onkologa klinicznego specjalista radioterapeuta, bo taki lekarz ...
Opinia dodana przez: BOGNA
{'id': 14758, 'name': u'Gliwice'} Onkolog
                                       lek. med. Łukasz Kleszyk

lek. med. Łukasz Kleszyk

ul. Armii Ludowej 1/15
44-121 Gliwice

Kompetentny lekarz godny polecenia. W profesjonalny sposób prowadził u mnie leczenie radykalne. Szczęściem jest spotkać dobrego człowieka na swojej drodze. Jacek
Opinia dodana przez: Jacek
ta Pani pomogla mi wyjsc z ciezkiej choroby (nowotwor zlosliwy) bez pomocy chemioterapi i innych niszczacych a czasem niepotrzebnych zabiegow i terapii, pozdrawiam Pania Malgosie :D

dr n. med. Bożena Cybulska-Stopa

Centrum Medyczne Trimed
Lwowska 43
34-100 Wadowice

Chciałbym bardzo podziękować Pani Doktor za wspaniałą opiekę,mając nadzieję nad dalszym jej sprawowaniem nad moją osobą. Pani wiedza,skrupulatność,a przy tym serdeczność w podejściu do pacjenta jest czymś , co nie tylko daje nadzieję osobom onkologicznie chorym,ale przede wszystkim umożliwia wspaniałą diagnostykę oraz wcześniejsze zapobieganie nawrotom jak i powikłaniom chorobowym . Osobom będącym na ,,zakręcie" zdrowotnym, przed ciemnym tunelem ,,słów co dalej" bardzo polecam dr. Bożenę...jest światełkiem nadziei na końcu tego ...
Opinia dodana przez: Dariusz