Lekarze Onkolog

lekarz Michał Kukulski

Chirurg ogólny, Medycyna estetyczna

QKA MEDYCYNA ESTETYCZNA - MICHAŁ KUKULSKI
61-553

Dr Michał Kukulski to kompetentny, rzeczowy, bardzo dobry specjalista i fachowiec. Dziękuję z calego serca, za okazaną mi pomoc i wsparcie po ciężkiej operacji (jestem po zabiegu usunięcia piersi). Trafiłam do Doktora Kukulskiego z polecenia i wszystkim śmiało mogę go polecić. Bardzo mi On pomógł, podniósł mnie na duchu, dzięki niemu szybciej wróciłam do normalnego codziennego życia. Żałuje tylko, że od razu nie trafiłam do Doktora Kukulskiego. Jest On najlepszym ...
Opinia dodana przez: Gabriela
Bardzo dobry lekarz. odpowiednia osoba na odpowiednim miejscu. mająca czas dla wszystkich pacjentów,bez limitu przyjęć.Godna polecenia wszystkim pacjentom Ryszard pacjent od 7- miu m-cy.
Opinia dodana przez: ryszardb
Pragne podziekować Panu Doktorowi za jego serce,kompetencje,opiekę,za wsparcie psychyczne przed operacja,za jego dobroći troske serdeczne podziękowania także dla zespołu lekarzy i poloznych oddzialu ginekologiczno-onkologicznego sdziękuje Stanislawa Strzyżewska

dr n. med. Maciej Olszewski

Ginekolog onkolog

CENTRUM MEDYCZNE OSTROBRAMSKA
UL. FIELDORFA 40, WARSZAWA, WEJŚCIE OD UL. PERKUNA
04-125 Warszawa

Świetny lekarz, przeprowadził u mnie operację, której bardzo się bałam. Może sprawiać wrażenie nieco chłodnego, ale jest w pełni profesjonalistą, który bardzo rzetelnie wykonuje swoje obowiązki.

lekarz Mariusz Burak

Chirurg onkolog

CDL Włocławek
Włocławek

cała moja familia się zjechała i chciała iść do doktora. zabrałem ich w podróż, to trochę jest do przejechania. ruszyliśmy i zrobiliśmy wszelakie badania od stóp do głów. rewelacja. dr godny swoich umiejętnoiści i zaufania. znam i ufam na setkę.
Opinia dodana przez: Dariusz z Warszawy
Bardzo gorąco polecam konsultację u Pani doktor, gdyż jest bardzo dobrym specjalistą, wszystko dokładnie tłumaczy a co najważniejsze poświęca dużo czasu pacjentowi.Ja jedynie mogę podziękować Pani doktor za szczegółowe badania i trafną diagnozę. Bardzo się cieszę że trafiłam na tak wspaniałego lekarza.
Witam, na wizycie u w/w lekarza byłam w ŚCO, stwierdzono u mnie chorobę nowotworową,wyjaśnił mi co to za choroba, jak będzie przebiegało leczenie i postrał się bym szybko trafiła na oddział chemioterapii, potraktowałmnie bardzo bo ludzku, nie nastraszył a raczej zmobilizował do walki. I to wszystko bez dawania żadnych peniędzy - naprawdę polecam :D
DR ŁĄCKA JEST NAJLEPSZYM LEKARZEM POLECAM WSZYSTKIM PACJENTKOM,DZIĘKI NIEJ ŻYJĘ
Opinia dodana przez: edyta belau
Świetny lekarz i miły, bardzo kulturalny człowiek, zarówno podczas wizyt prywatnych, jak i w Centrum Onkologii. Konkretny, dokładny, z poczuciem humoru.

dr n. med. Karol Bielasik

Ginekolog onkolog

Jelenia Góra

Do doktora Bielasika zgłosiłam się na rutynowe badania od razu wzbudził on we mnie zaufanie nietylko jako lekarz ale i człowiek.Wykrył nieprawidłowości u mojego maleństwa zalecił dalszą diagnostyke i pomoc na którą zawsze mogłam liczyć.Potem spotkałam Pana doktora w szpitalu w Jeleniej Górze gdzie w 100%zadbał o mój komfort fizyczny i psychiczny jak i również mojego maleństwa.Panie doktorze dziekuję serdecznie za pomoc na ciężkim życiowym zakręcie a was drogie panie ...
Opinia dodana przez: Irena26
U dr Andrzeja Rutkowskiego znalazłem się przez przypadek, bo poprzedni lekarz odszedł z przychodni. Ta zmiana prawdopodobnie wyszła mi na dobre, bo po radioterapii dr A Rutkowski zaproponował mi zabieg operacyjny do którego udało Mu się namówić i przekonać takiego tchórza jak ja.Po zabiegu zapewnił mi pełen serwis medyczny o który ciężko doprosić się w szpitalach do tego stopnie, że nie korzystałem z kilku leków znieczulających bo w/g mnie nie ...

lekarz Irena Hanusiak-Makuła

ul. Do Pociesznej Wody 13
34-700 Rabka-Zdrój

Wspaniała, cierpliwa lekarka skupiająca się na pacjencie i praktykująca medycynę w sposób, który, niestety, zanika.
Opinia dodana przez: Hanka

dr n. med. Anna Zel - Kania

Torakochirurg, Chirurg ogólny

Doskonały lekarz! Pani Doktor nie dość, że ma wspaniałe podejście do pacjenta, jest także świetnym chirurgiem i prawdziwą profesjonalistką. Ciepła, pogodna osoba z ogromnymi kompetencjami i wiedzą!
Opinia dodana przez: I.

lekarz Maciej Wideł

Instytut Onkologii
Wybrzeża Armii Krajowej15
44-401 Gliwice

Bardzo dobry lekarz. Zasługuje na zaufanie. Fachowo zdiagnozowana choroba, perfekcyjnie przeprowadzona operacja. Bardzo dobry kontakt i podejście do pacjenta oraz zainteresowanie zarówno przed operacją jak i po zabiegu. To niezmiernie ważne, ponieważ pacjenci onkologiczni to wyjątkowa grupa osób, która wymaga szczególnego podejścia. Takie ma doktor Maciej Wideł. Polecam Go zdecydowanie.
Opinia dodana przez: Katarzyna Stanienda-Pilecki

lekarz Bogusław Kosiński

ulica Strzałowska 25/17
71-730 Szczecin

Żona trafiła na operacje resekcji odbytnicy w ZCO do dr.Kosińskiego w marcu 2021 r. Minął rok od operacji a już w kilka tygodni doszła bardzo szybko do siebie nie odczuwając wogóle jakiś skutków resekcji jakby nigdy się nie odbyła operacja także z czystym sumienie mogę polecić dr. Jeżeli chodzi o zabiegi chirurgiczne układu pokarmowego

lekarz Tomasz Romanowicz

Centrum Usług Medycznych SONOLOGISTIC Obuchowicz Dariusz
ulica Peowiaków 1b
22-400 Zamość

Wspaniały, kompetentny i konkretny lekarz. Profesjonalna informacja i konkretne działanie często ratujące życie. Polecam z całego serca.

lekarz Piotr Szybiński

ulica Rezedowa 2/19
31-409 Kraków

Lekarz do którego mam duże zaufanie,bardzo dokładnie bada, zawsze wszystkie moje wątpliwości dogłębnie wytłumaczy bardzo dba o swoich pacjętów .Poświęca dużo czasu pacjentom jest bardzo uprzejmy.Jako pacjent z chorobą nowotworową czuję się bezpiecznie jest kompetentny Szczerze polecam
Opinia dodana przez: Maria

lekarz Andrzej Prażyński

Stacja Dializ
Kościuszki 55.
62-100 Wągrowiec

Świetny i godny polecenia lekarz.Godny zaufania. Blizna po zabiegu nie widoczna. Wszystko wyjaśni dokładnie i rzeczowo z pełnym profesjonalizmem.

lekarz Lesław Szczerba

Przychodnia specjalistyczna
plac Wolności 17
35-073 Rzeszów

Doktor Szczerba, to bardzo, bardzo, bardzo utalentowany chirurg-onkolog, a przy tym bardzo serdeczny i bardzo zorientowany na pacjenta człowiek. Panie Doktorze, jako Pana pacjenci jesteśmy szczęściarzami, że Pan jest! DZIĘKUJĘ serdecznie za Pana bardzo szlachetną postawę, profesjonalną opiekę i Pana Doktora troskę! Jan T z Jarosławia
Opinia dodana przez: Jan

lekarz Mirosław Wykręt

Chirurg onkolog, Chirurg ogólny

Beskidzkie Centrum Onkologii im. Jana Pawła II
ulica Wyzwolenia 18
43-300

Trafiłem pod jego opiekę w Beskidzkim Centrum Onkologii. Szczerze mówiąc, na początku nawet się go trochę bałem, bo...jak przychodził na wizyty to się tak kręcił, ruszał, jakby myślał "kogo by tu pokroić" no i chodził jak ci z OIOM-u, na zielono. Ale zmieniłem zdanie, jak kiedyś przyszedł na wizytę przed dyżurem wieczornym. To lekarz emanujący serdecznością, ciepłem, uśmiechem i spokojem. Niesamowicie serdecznie podchodzi do pacjentów. Zachowuje się dyskretnie, nie krzyczy, ...
Opinia dodana przez: Michał