Lekarze Onkolog

lekarz Tomasz Sobczykiewicz

Cicha 59
96-100 Skierniewice

Fachowość, zaangażowanie, indywidualne podejście, profesjonalizm, kompetencje merytoryczne. Dziękuję i polecam.

lekarz Agnieszka Kolasińska-Ćwikła

Onkolog, Lekarz rodzinny

Mielczarskiego 7/38
02-798 Warszawa

Jestem pacjentką dr Kolasińskiej i wiem, że trafiłam na jednego z najlepszych lekarzy. Bardzo rzeczowa, miła i mądra osoba. Może dziwnie to zabrzmi, bo raczej wolelibyśmy unikać takich miejsc jak szpitale, a zwłaszcza onkologiczne, ale do gabinetu dr Kolasińskiej wchodzi się z przyjemnością. Szczerze polecam :)
Opinia dodana przez: Marta
Dr. Szczesny jest milym ,uprzejmym i wrażliwym lekarzem . Jego podejście do pacjetow , spokuj i dobre słowa skierowane do pacjetow , napawają ich nadzieja na lepsze jutro ! Sposób w jaki pan doktor przyjol moja mame , napelnil Ja nadzieja i rozwial smutek wywolany przez chorobę ! To wspanialy fachowiec , cieszący Się dobra opinia wśród pacjetow ! Polecam każdemu usługi pana doktora !
Opinia dodana przez: Krzysiek

lekarz Bożena Sikora-Kupis

CENTRUM MEDYCZNE OSTROBRAMSKA
UL. FIELDORFA 40, WARSZAWA, WEJŚCIE OD UL. PERKUNA
04-125 Warszawa

5 5 5 5 555555555555555555555555555555555555555555555555555555555555555555555555555555555555555555555555555555555555555555555555555555555555555555555555555555555555555555555555555555555555555555555555555555555555555555555555555555555555555555555555555555555555555555555555555

lekarz Maria Marczak-Ziętkiewicz

Onkolog, Radioterapeuta

WOJEWÓDZKI SZPITAL SPECJALISTYCZNY im.L. RYDYGIERA
os. Złotej Jesieni 1 31-826 KRAKÓW
31-826 Kraków

Moja Mama (61 lat) zachorowała na nowotwór złośliwy krtani Jest to pierwszy przypadek choroby nowotworowej w mojej najbliższej rodzinie. Mama leczy się w Centrum Radioterapii Ametyst w Krakowie, gdzie pierwszym lekarzem z którym miała kontakt była właśnie Pani Dr Maria Marczak-Ziętkiewicz, która jest bardzo miłą osobą, niesamowicie pozytywnie nastawiona do pacjenta. To jest dopiero początek drogi w długim procesie radioterapii mojej Mamy, ale dzięki Pani Doktor Marii, ten trudny początek ...
Opinia dodana przez: Barbara

lekarz Sebastian Fidler

Przychodnia Zabobrze
Michała Kleofasa Ogińskiego 1 B
58-506 Jelenia Góra

mieszkańcy jeleniej nie dopuście do tego aby taki onkolog opuścił nasz rejon jest to wspaniały lekarz życzliwy dla pacjenta a zarazem konkretny co dalej on leczy a nie chowa mam 53;lata ale pierwszy raz spotkałem się z taką opieką medyczną

lekarz Jan Bahyrycz

Internista, Onkolog

ul. Łanowa 41E
32-050 Skawina

urszulaszczesniak Pana Doktora Jana Bahyrycza cechuje przede wszystkim profesjonalizm zawodowy.Szybki i skuteczny w podejmowaniu decyzji. Wyczerpująco i konkretnie informuje o stanie zdrowia i szczegółowo objaśnia wyniki badań. Osobowość wysokiej klasy, a przy tym skromny i niezwykle empatyczny. Polecam !!! wdzieczna pacjentka
Opinia dodana przez: Urszula

lekarz Piotr Oczkowski

SALVE MEDICA
Szparagowa 10
91-211 Łódź

Lekarz godny polecenia.Wspanialy ,ludzki, wszystko wyjasni . Tylko u takich lekarzy trzeba sie leczyc.
Opinia dodana przez: Edward

lekarz Katarzyna Dziak

SZPZOZ im. dr. J. Psarskiego
Jana Pawła II 120a
07-410 Ostrołęka

Polecam. Wszystko OK. Dużą zaletą tego lekarza jest po prostu energiczne działanie w sprawie i walenie prosto z mostu o co chodzi.
Opinia dodana przez: Jeronimo

lekarz Janusz Wasiewicz

Wielkopolskie Centrum Onkologii
Garbary 15
60-101 Poznań

4 operacje (jelito grube usunięcie nowotworu,wyłonienie a póżniej usunięcie stomii,przepukliny) Super fachowiec,wielkie serce dla pacjentów.Uratował mi życie .Dziękuję.
Opinia dodana przez: Krzysztof

dr n. med. Olga Wegner

Onkolog, Hematolog

Klinika Pediatrii, Onkologii, Hematologii i Diabetologii UM w Łodz
91-738

Doktor szczegółowo odpowiadał na wszelkie pytania, dokonał szczegółowego wywiadu, poświęcił mi bardzo dużo czasu. Dzięki Pani Doktor córka otrzymała szybką pomoc, byłam na każdym kroku informowana o wynikach i kolejnych krokach. Dostałam dużo więcej opieki, pomocy i życzliwości niż mogła bym oczekiwać. Prawdziwy lekarz z powołania, bezinteresowny, kompetentny, a przede wszystkim niezwylke miły i sympatyczny. Najwspanialszy doktor jakiego kiedykolwiek napotkałam, a dużo przeżyć miałam z córką i lekarzami :) Jedyny ...
Opinia dodana przez: Aleksandra

lekarz Anna Pietrowska

Internista, Onkolog

Prywatny Gabinet Ortopedyczny
pl. Piastowski 30
58-560 Jelenia Góra

Do administratora Proszę o zmianę numeru telefonu i e-mail ---są blednę. Dotucza innego gabinetu lekarskiego

lekarz Jan Kotarski

Ginekolog onkolog, Ginekolog położnik

ulica Północna 20/III
20-062 Lublin

Dobry czlowiek, bardzo dobry lekarz. Jasno i wyraznie tlumaczy. Uprzejmy. Jestem pod jego opieką i polecam serdecznie.
Opinia dodana przez: Aneta

lekarz Krzysztof Nowak

Chirurg ogólny, Chirurg onkolog

Szpital w Śremie Sp. z o.o.
ul. Józefa Chełmońskiego 1
63-100 Śrem

Tu,Iwona Zając,z Siemowo.Dziękuje za opieke i za usunięcie mi kamieni ,w Szpitalu Gostyniu.Na chwile obecną czuje się dobrze,a rany po usunięciu drenu zaczynają sie goić,a diete dalej trzymam.Jest pan bardzo dobrym lekarzem,ludzie są z pana zadowoleni jaką prace pan trzyma,ja również.pozdrawiam serdecznie.
Opinia dodana przez: Iwona

lekarz Ewa Ramżyńska

Onkolog dziecięcy, Pediatra

CenterMed Sp. z o.o. Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej Przychodnia Diagnostyczno-Lekarska
Plac Sobieskiego 2
33-100 Tarnów

Pani doktor bardzo profesjonalna, przeprowadziła dokładne badania, poświęca pacjentowi dużo uwagi, uważnie słucha, bardzo miła. Polecam :)

lekarz Jarosław Jaroszek

Chirurg onkolog, Chirurg ogólny

Daliowa 4
86-005 Białe Błota

Pan Doktor Jarosław Jaroszek to lekarz, który walczy o życie każdego pacjenta. Uratował mi tatę, gdzie inni lekarze liczyli dni , no może z wyjątkiem jednego lekarza, który dawał tacie miesiąc życia. Tata walczył z rakiem złośliwym odbytu i jelita grubego. Dzięki profesjonalnie wykonanym operacjom przez Pana Doktora, wiedzy i zaangażowaniu żył ponad 6 lat. Był całkowicie sprawny, chodził po sklepach i cieszył się życiem. Gdyby nie sprawy krążeniowe żył ...
Opinia dodana przez: Beata

lekarz Radosław, Zapart

Beskidzkie Centrum Onkologii im. Jana Pawła II
Wyzwolenia 18
43-300 Bielsko-Biała

Kompleksowa opieka Pana Doktora w trakcie diagnozy, profesjonalnie i fachowo wykonany zabieg usunięcia guza przez Pana Dr.!Spokojny i rzeczowy lekarz;) Bardzo fachowo wykonane cięcie, po zagojeniu blizny będzie praktycznie nie widoczne za co Serdecznie i z całego serca dziękuję. Nie mogłam trafić w lepsze ręce, miałam to szczęście!Jestem ogromnie wdzięczna!
Opinia dodana przez: Joanna

dr n. med. Rafał Suwiński

Onkolog, Radioterapeuta

Prywatny Gabinet Lekarski
Dubois
44-100 Gliwice

Leczyłam się u lekarza Suwińskiego w Gliwicach (szpital onkologiczny)w 1995 r. i do tej pory jestem mu wdzięczna za pomoc. U pacjentów z którymi leżałam miał taką samą opinie, potrafił sobie zdobyć zaufanie i pacjent miał w nim podporę psychiczną,która jest tak ważna w tej chorobie. Polecam go w 100% każdemu pacjentowi.Pozdrawiam Maria Nowak-Katowice
Opinia dodana przez: Nowak Maria

prof. dr hab. n. med. Marek Zadrożny

Chirurg ogólny, Onkolog

Dr Lik Clinic - centrum medyczne
Drewnowska 49A/lok. 13
91-002 Łódź

Cudowny człowiek, pełen ciepła i cierpliwości dla pacjentek .Bardzo kompetentny z dużym doświadczeniem i wielką dobrocią lekarz .
Opinia dodana przez: Roma
Pan doktor z powołania. Miły, wzbudza zaufanie. Nie straszy pacjenta, dokładnie wszystko tłumaczy. Z czystym sumieniem polecam każdemu.