Lekarze Onkolog

dr n. med. Ida Cedrych

Trimed
30-082 Kraków

Wzór do naśladowania.W z góry straconej walce z glejakiem mózgu potrafiła dać nadzieję i pomogła przedłużyć życie 34 letniemu mężczyznie. Na zawsze wdzięczna matka.
{'id': 41595, 'name': u'Krak\xf3w'} Chirurg ogólny
                                       prof. dr hab. n. med. Marcin Barczyński

prof. dr hab. n. med. Marcin Barczyński

Chirurg ogólny, Chirurg onkolog

Specjalistyczne Centrum Medyczne Chirurgii Małoinwazyjnej SCM sp. z o.o.
ul. Grzegórzecka 67c/U6
31-559 Kraków

Z pełnym przekonaniem polecam doktora Barczyńskiego. Moja operacja w SCM clinic wycięcia gruczolaka przytarczycy przebiegła bez zarzutu. Od początku do końca czułam się bezpiecznie i komfortowo. Na konsultacji lekarz wyjaśnił mi wszystkie aspekty zabiegu, uspokajając moje obawy. Po zabiegu szybko wróciłam do zdrowia.
Opinia dodana przez: Mariola

dr n. med. Anna Wakulińska

Onkolog, Pediatra

Instytut "Pomnik - Centrum Zdrowia Dziecka"
04-730 Warszawa

Polecam Panią Doktor każdemu. Dokładnie zebrany wywiad i bardzo sprawne zbadanie CAŁEGO dziecka pozwoliły na postawienie diagnozy. Wreszcie. Bo tyłu już lekarzy odwiedziłam. I nareszcie leczenie przynosi efekt
Opinia dodana przez: Mama Kamilka

lekarz Zbigniew Ciosek

Szpital Polski Sztum
ul. Reja 12
82-300 Sztum

Bardzo dobry lekarz. Zna się na tym co robi, ma super podejście do pacjenta, super pamięć. Polecam. Oby więcej takich lekarzy.
Opinia dodana przez: Tomasz

prof. dr hab. n. med. Arkadiusz Jeziorski

Chirurg onkolog

Centrum Profilaktyki i Leczenia Udarów Mózgu
Pabianicka 62
93-513 Łódź

Profesor A. Jeziorski jest wybitnym fachowcem . Jest człowiekiem, pełnym życzliwości i taktu, o wysokiej kulturze osobistej. Oddział , którym kieruje działa na bardzo wysokim poziomie. Pracujący tam personel traktuje pacjentów indywidualnie dając o ich zdrowie fizyczne i komfort psychiczny. Zarówno lekarze jak i pielęgniarki traktują pacjentów z życzliwością i szacunkiem. Wdzięczne pacjentki (operowane 16 września przez Doc. Nejca) Beata KM i Halina T
Opinia dodana przez: Beata KM

Bartłomiej Kuczera

Ginekolog, Ginekolog onkolog

Okręgowy Szpital Kolejowy
Katowice

Super lekarz z powołania, naprawdę delikatny i rzeczowy. pomoże w każdej sytuacji, nawet o północy.
Pełen profesjonalizm, a przy tym ludzkie podejście do pacjenta. Pan doktor szczegółowo wyjaśnia plan działania w zależności od wyniku . Polecam
Opinia dodana przez: Ryszard W

dr n. med. Paweł Derlatka

Onkolog, Ginekolog

LIM
Domaniewska 41/Wołoska 7
02-672 Warszawa

Dr Paweł leczył mnie i operował. Jest niesłychanie zdolny i ma "złote ręce". Olbrzymi spokój, cierpliwość i wiele empatii. Mieliśmy 3 letnią wspólną przygodę i jestem zdrowa. Dr Paweł od początku do końca zajmował się mną jak najbliższym członkiem rodziny. Miałam ogromne szczęście, że przez całkowity przypadek trafiłam do lekarza przez wielkie "L". Rozmawiałam też z innymi pacjentami i każda z Pań miała identyczną co ja opinię o Dr Pawle. ...
Opinia dodana przez: Katarzyna

lekarz Wojciech Łobaziewicz

ulica Garncarska 1
31-115 Kraków

Doktor Łobaziewicz jest chirurgiem onkologiem, ale kiedy przedstawiłem zupełnie inny problem (poważna infekcja stopy, która narastała od siedmiu tygodni) od razu podjął działania, zmienił sposób opatrywania rany i dał mi kilka dobrych rad. Teraz, na drugiej wizycie sześć dni później, dr Łobaziewicz wyciął tkankę martwiczą (to była gangrena!) i stopa została wyleczona. Następnie podniósł swój smartfon i skierował mnie do innego specjalisty na natychmiastową wizytę, aby upewnić się, że nie ...

lekarz Elżbieta Bręborowicz

Internista, Onkolog

Marcelińska 62/4 i 20
60-354 Poznań

Wspaniały lekarz, a przed wszystkim wspaniały człowiek. Pani Doktor jest miła, sympatyczna, kompetentna i empatyczna.
Opinia dodana przez: Anna

lekarz Dorota Szymańska

Wadowice

Dziękuję, że los mi zesłał panią na swojej drodze, miła, uprzejma, fach w ręku, opanowana, prawdziwy lekarz z powołania. Polecam każdemu tą panią, życzę wszystkiego dobrego. Pozdrowienia Kruczek z "urologi"
Opinia dodana przez: Piotr Kruczek
Już ponad 3 lata temu przeszłam u Pani Doktor operację. Super. Cieszę się, że tak dobrze trafiłam. Dzisiaj znalazłam ten serwis i zostawiam opinię, bardzo pozytywną.

dr n. med. Andrzej Wojcieszek

Ginekolog onkolog, Radioterapeuta

Goethego 12 lok. 1
41-800 Zabrze

Uważam, że doskonały doktor. Po raz pierwszy miałam okazję spotkać doktora Andrzeja Wojcieszka oraz jego brata doktora Krzysztofa Wojcieszka 30 lat temu na oddziale ginekologii w Klinice w Zabrzu.,gdzie byłam kilkakrotnie hospitalizowana na chroniczne obustronne zapalenie przydatków.Wtedy byłam pacjentką ordynatora adiunkta Z. Wojdały, Nie przypuszczałam ,że po latach znajdę się w Instytucie Onkologii z diagnozą raka trzonu macicy i ku mojemu miłemu zdziwieniu trafię właśnie do doktora Andrzeja Wojcieszka . ...
Opinia dodana przez: Joanna Kasia

dr n. med. Artur Pabis

Specjalistyczna Praktyka Chirurgiczna dr n. med. Artur Pabis
Górna 19 A
Kielce

Szkoda że jest tylko 5 gwiazdek. Nie bez powodu między nami pacjentkami mówimy o Nim "Anioł nie człowiek" jego postać jako człowieka - Wspaniały!! Wiedzą nie ma sobie równych. A jego praca mam na myśli nasze biusty to arcydzieło!! Dziękuję Panie Doktorze ... Nie ma Pan sobie równych ☺️
Opinia dodana przez: Sylwia
Lekarz godny polecenia, wspaniały człowiek pełen empati dla chorych, cierpliwy mimo ogromu pracy zawsze znajdzie czas na rozmowę, konkretny nie owija stanu zdrowia w bawełnę , wszystkim życzę aby w tak ciężkiej chorobie mieli szczęście trafić do dr. Nyczaka. Nie tylko wybitny specjalista ale też lekarz który do każdego pacjenta podchodzi indywidualnie.Panie doktorze serdecznie za troskliwą opiekę. Antoni Tamioła

lekarz Antoni Olesiejuk

ulica Lubelska 10
21-100 Lubartów

Kompleksowe podejście do pacjenta , miły oraz uprzejmy lekarz któremu zaufałam . Polecam z czystym sumieniem .
Opinia dodana przez: Magdalena Arciszewska

dr n. med. Izabela Pałgan

Hematolog dziecięcy, Onkolog

Bydgoszcz

Bardzo kompetentna, uprzejma pani doktor. Moja coreczka leczona przez innych lekarzy antybiotykami przez dr Pałgan wyleczona z nawracających angin bez inwazyjnych terapii. trudno się do niej dostać, ale warto poczekać.

lekarz Marcin Bojo

KOPERNIK
Aleksandrów Łódzki

Po usunięciu guza piersi i radioterapii wybrałam P. doktora Bojo jako doktora prowadzącego w dalszej terapii. Wybierając P. doktora kierowałam się opiniami jego dotychczasowych pacjentów. Od pierwszej wizyty wiedziałam, że dokonałam właściwego wyboru. P. doktor z zainteresowaniem słucha pacjenta, wnikliwie bada, poświęca tyle czasu ile jest konieczne aby wytłumaczyć istotę choroby i dalszy proces leczenia; jest kompetentny i uprzejmy; cierpliwie odpowiada na zadawane pytania. Jestem pod opieką P. doktora już ...
Opinia dodana przez: Sylwestra

lekarz Marta Smoter

Mazowiecki Szpital Onkologiczny
Kościelna 61, Wieliszew
05-135 Warszawa

Miałam pierwszy raz konsultację telefoniczną z moją Panią Doktor i jestem super zadowolona,wspaniały lekarz .
Opinia dodana przez: Danuta

lekarz Beata Maćkowiak-Matejczyk

Ginekolog onkolog, Ginekolog położnik

Gabinet Ginekologiczny
Kard. St. Wyszyńskiego 8B/32
15-888 Białystok

Konkretna polecana osoba szczegółowo wyjasni na czym będzie polegało leczenie bardzo polecam wszystkim już na drugiej wizycie skierowała do szpitala nie to co inni lekarze eksperymentują latami a choroba się rozwija pani doktor szybko reaguje. Bardzo chciałabym podziękować za zajęcie się moim przypadkiem. Gorąco polecam wszystkim
Opinia dodana przez: Małgorzata