Lekarze Onkolog

dr n. med. Grzegorz Gertig

Chirurg ogólny, Chirurg onkolog

Leszczyńskie Centrum Medyczne "VENTRICULUS" Sp. z o.o.
Słowiańska 41
64-100 Leszno

2005 rok, mastektomia, diagnoza brzmiała jak wyrok... Trafiłam do dr Grzegorza na ul. Łąkową i śmiało mogę powiedzieć, że darował mi drugie życie. Człowiek o ciepłym usposobieniu i jednocześnie doskonały specjalista. Zawdzięczam Mu wiele, nie znajduję słów wdzięczności. Jako pacjentka czułam się w 100% zaopiekowaną. Dziękuję Panie Doktorze. Pozdrawiam .
Opinia dodana przez: Iwona
Lekarz godny polecenia, wysokie kompetencje. Umie słuchać a tłumaczenia są szczegółowe i zrozumiale. W trakcie wizyty nie odczuwa się pośpiechu.
Opinia dodana przez: andrzej

lekarz Cezary Łoziński

Wielkopolskie Centrum Onkologii im. M. Skłodowskiej-Curie
Garbary 15
61-866 Poznań

Rzeczowy konkretny najlepszy specjalista !!!! Zespół w szpitalu , Pani Wrzesien cudowni!!! Szczerze polecam...juz tylko kontrole mi pozostały ..Barrett usuniety!!!!! to jedyny specjalista w tym przypadku!!!Dziekuje
Opinia dodana przez: Arleta

dr n. med. Tomasz Walasek

KLINIKA KRAKOWSKA
UL. ZACHODNIA 5/12 A
30-350 Kraków

Pan doktor Walasek to jeden z najlepszych lekarzy na jakich udało się trafić w trakcie choroby mojego taty. Trafnie podjęte decyzję w leczeniu chemioterapii i radioterapii pozwoliły przeżyć tacie tych kilka miesięcy o których na początku diagnozy nawet nie było mowy. Dzięki trafnej diagnozie perfekcyjnie wykonanej operacji i doskonałym leczeniu udało nam się jako rodzinie dokonać czegoś co na początku drogi przez ciężka chorobę jaką jest glejak IV stopnia było ...
Opinia dodana przez: Aneta

dr hab. n. med. Wiesław Kruszewski

Centrum Medyczne Vitamed
al. marsz. Piłsudskiego 30
81-355 Gdynia

Jestem po operacji piersi. Lekarz godny polecenia. Profesjonalne podejście do pacjenta, duże zaangażowanie w każdy indywidualny przypadek i wybranie optymalnej formy zabiegu chirurgicznego. Precyzja wykonanej operacji, bierze pod uwagę końcowy efekt tak aby defekt po zabiegu był jak najmniej szpecący. Wysoka kultura osobista, otwarty, przyjacielski, spokojnie można zaufać takiemu lekarzowi - dziękuję.
Opinia dodana przez: Aleksandra

dr n. med. Joanna Stempczyńska Kącka

Joanna Stempczyńska Gabinet
Piotrkowska 182 lok. 473
90-368 Łódź

Doktor Stempczyńska to pomocna lekarka. Nasza cala rodzina jest jej niezmiernie wdzieczna za prowadzenie leczenia mojego meza

dr n. med. Beata Jabłońska

Chirurg ogólny, Chirurg onkolog

Samodzielny Publiczny Centralny Szpital Kliniczny im. prof. Kornela Gibińskiego Śląskiego Uniwersytetu Medycznego w Katowicach
ulica Medyków 14
40-752 Katowice

Trafiłem na nią w dość trudnym momencie, kiedy po operacji połączenia jelit po roku stomii, pojawiły się komplikacje. Sytuacja była dość groźna, a pani dr naprawdę serdecznie podeszła do sprawy. Rzetelnie przygotowywała się do mojego, dość trudnego zabiegu operacyjnego. Ma podejście bardzo dobre, serdecznie rozmawia z pacjentem. Myślę, że powinni być tak serdecznie nastawieni do człowieka lekarze. Dzięki jej fachowości uniknąłem ponownego wyłonienia stomii.
Opinia dodana przez: Michał
Profesor operował mnie w 2007 roku. Przede wszystkim fachowiec z praktyka nie tylko u nas ale również za granicą. Wspaniały człowiek. Byłam bardzo zaskoczona jego uprzejmością i zainteresowaniem przed i po operacji choć nie byłam u niego ani raz na przywatnej wizycie. Zostałam polecona mu do operacji przez moją lekarkę prowadzącą chemioterapię. Pan doktor opowiedział mi ze szczegółami po operacji jak to wyglądało, co zostało wyciete i jakie wg niego ...

prof. dr hab. n. med. Andrzej Deptała

Internista, Hematolog

Centrum Medyczne Medic House
ul. Biały Kamień 7
02-593 Warszawa

Dr Andrzej Deptała jest najlepszym hematologiem jakiego znam. Jest konkretny, rzeczowy, a przede wszystkim bardzo kompetentny. Widać, że jest na bieżąco ze światowymi trendami. Dzięki zastosowanemu przez Niego leczeniu mam pełną remisję w przewlekłej białaczce limfatycznej.
Opinia dodana przez: krzysztof

lekarz Mohsen Nasher

ulica Poselska 52
63-000 Środa Wielkopolska

Wspaniały lekarz z powołania.Zostalam od razu otoczona opieką guz, piersi szybko usunięty .Człowiek o wielkiej kulturze i wysokich kompetencjach. Dziękuję za wszystko
Opinia dodana przez: Ewa.K.

lekarz Paweł Hernik

Katowickie Centrum Onkologii
Raciborska 27
Katowice

Pan doktor świetny specjalista, lekarz z powołania, mój zmarły mąż twierdził ze na swej drodze spotkał anioła, moja wdzięczność i podziw dla Pana doktora są ogromne - Danuta
Opinia dodana przez: Danuta

dr Hanna Skłodowska

Dorota Lachowicz-Ryczkowska Gabinet stomatologiczny
Sienkiewicza 37A m.31
90-114 Łódź

Lekarz z olbrzymim doświadczeniem i jeszcze większą empatią. W sytuacji choroby onkologicznej właśnie takich lekarzy potrzebujemy - wyrozumiałych, spokojnych, potrafiących wszystko spokojnie i dokładnie wytłumaczyć, nie żałujących nam czasu, rozumiejących nasze złe samopoczucie fizyczne i psychiczne. Zakończyłam 6 cykli chemioterapii pod kierunkiem dr Skłodowskiej i nie wiem czy pod opieką innego lekarza dotrwałabym do końca leczenia. Na razie skutek pozytywny, choć w przypadku tych chorób nigdy nie wiadomo co dalej. ...
Opinia dodana przez: Nina

lekarz Przemysław Ciepiela

Chirurg onkolog, Chirurg ogólny

Gabinet Chirurgiczny Remedi
Wojska Polskiego 28A
25-377 Kielce

Młody lekarz o ogromnej wiedzy, profesjonalista, fachowiec, a przy człowiek o wysokiej kulturze osobistej, sympatyczny i cierpliwy.
Opinia dodana przez: Anna

lekarz Jacek Zwoliński

Orla 4 lok. 1
00-143 Warszawa

Pan Doktor jest bardzo kompetentny, poświęca bardzo dużo czasu dla pacjenta, o ogromnej kulturze osobistej. Jestem bardzo zadowolony z każdej wizyty. Bardzo pomaga w ciężkiej chorobie i podtrzymuje na duchu. Godny polecenia dla wszystkich pacjentów.
Opinia dodana przez: Józef z Bemowa
{'id': 41595, 'name': u'Krak\xf3w'} Onkolog
                                       lek. med. Joanna Streb

lek. med. Joanna Streb

Onkolog, Lekarz rodzinny

Specjalistyczne Centrum Medyczne Chirurgii Małoinwazyjnej SCM sp. z o.o.
ul. Grzegórzecka 67c/U6
31-559 Kraków

Leczyłam się u Pani doktor w SCM clinic. Śmiało mogę powiedzieć, że miałam ogromne szczęście, trafiając do tak kompetentnego lekarza w tak trudnej chorobie. Dzięki jej wsparciu i zaangażowaniu udało mi się wyjść na prostą i wrócić do zdrowia. Teraz jestem pod stałą kontrolą Pani doktor i mam do niej pełne zaufanie.
Opinia dodana przez: Kasia F

lekarz Joanna Borzęcka - Klec

USG dzieci, Ginekolog onkolog

Bardzo mądra i miła Pani Dr. Ordynator. Ma bardzo dobre podejście do człowieka. Zainteresowała się moimi wynikami, wytłumaczyła, że jest potrzebny zabieg, zoperowała mnie, przez co być może uniknęłam poważnej choroby. Jestem jej bardzo wdzięczna i polecam wszystkim kobietom. A dodatkowo ma swoje zasady, które powodują, że jest nie tylko dobrym lekarzem ale i dobrym człowiekiem.
Opinia dodana przez: Maria

dr Mariusz Kwiatkowski

Centrum Onkologii
Bydgoszcz
85-796 Bydgoszcz

Wyśmienity fachowiec. Bardzo kompetentny, uprzejmy dla pacjentów. Poświęca dużo czasu na wizytę. Jeden z najlepszych lekarzy na oddziale Onkologii w Centrum Onkologii w Bydgoszczy.
Opinia dodana przez: Paweł

lekarz Piotr Klimczak

Ginekolog, Ginekolog onkolog

Medin Klinika
Częstochowska 54
45-424 Opole

Nowoczesna metoda, dzięki której udało się mi się pokonać problem nie trzymania moczu po porodzie, więc jak dla mnie super sprawa.
Opinia dodana przez: Łukasz

lekarz Rafał Szulc

Chirurg onkolog

Wrocław

Trafiłam do Pana doktora nie mając wielkiej nadziei na cokolwiek. Mój pierwszy lekarz się poddał po jednej nieudanej probie. Doktor Szulc nie poddał się pomimo, że pierwsza operacja niestety nie pomogla, dalej starał się mi pomóc, chociaż ja już nie wierzyłam, że moje życie może się zmienić. Doktor zoperował mnie po raz drugi i pomimo tego, że mogłam zostać okaleczona, Pan doktor zrobił co w jego mocy żeby uratować moją ...
Opinia dodana przez: Magdalena

lekarz Paweł Dilling

Oddział Chirurgii Onkologicznej
Gdynia

Najlepszy lekarz bardzo pomocny .Prawdziwy lekarz z sercem:)Zawsze pogodny co pomaga w walce ze strachem:),Pozdrawiam
Opinia dodana przez: Karola