Lekarze Ortodonta

dr n. med. Adam Bielaczyc

Ortodonta

Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej "Specjalistyczna Praktyka Ortodontyczna i Stomatologiczna" A. Bielaczyc
Kręta 56E/5E
15-345 Białystok

dr Bielaczyc to ortodonta godny polecenia. Specjalista w swoim fachu. Zęby proste, równe- warto było się męczyć nosząc aparat. Obecnie mam piękny uśmiech :) Jak najbardziej polecam !!!
Opinia dodana przez: Adam

Renata Grzybowska-Cicha

Kosynierów 8a
Zielona Góra

Opinia po zakończonym leczeniu, czyli po 3 i pół rocznym doświadczeniu z Panią doktor.. Przychodząc do gabinetu usłyszałam, że aparat będę nosić „rok, no może półtorej”. Tak też się nastawiłam. Oczywiście zdaję sobie sprawę, że trudno przewidzieć, jak zachowają się zęby, jednak z mojego maks półtorarocznego noszenia aparatu zrobiło się 3 i pół roku. Myślę, że doświadczony ortodonta powinien udzielić pacjentowi rzetelnej informacji, a nie mamić go nierealnymi obietnicami. Po ...
Opinia dodana przez: Po zdjęciu aparatu..

Joanna Szyper-Szczurowska

Kluczborska 31/56
Kraków

Śmiało polecam Panią Doktor Joannę Szyper - Szczurowską. Leczyłem się w Klinice prawie 4 lata (2010-2013) i przez cały okres leczenia nie było żadnych problemów. W trakcie leczenia ortodontycznego miałem zabieg na progenie i jestem mega zadowolony zarówno z efektów leczenia, jak również z profesjonalnego podejścia Pani Doktor i współpracowników do mojego problemu. Polecam również samą Klinikę UJ i jej pracowników, jak również sympatyczne podejście lekarzy w Szpitalu Rydygiera (tam ...
Opinia dodana przez: Adam

Bożena Badełek-Mirek

Gabinet Bożena Badełek-Mirek
ul. Julii 2
Łódź

Pani doktor jest zdecydowanie kompetentnym lekarzem z ogromną wiedzą i doświadczeniem. Wiele wad zgryzu stara się leczyć jak najbardziej zachowawczo, nie decyduje się szybko i pochopnie na usuwanie zębów stałych, jeśli jest taka potrzeba jest to zawsze przemyślana decyzja. Niestety wielu ortodontów decyduje się na usunięcie zębów stałych u pacjentów, a nie jest to zawsze słuszna decyzja- ja jestem takim przykładem. Byłam od dziecka wiele lat leczona u innych ortodontów- ...

Anna Godula

MARVIT
ulica Kościelna 38
05-200 Wołomin

Minie już prawie rok aparatu od zdjęcia aparatu i mogę wypowiedzieć się o Pani Doktor w samych superlatywach. Miałem bardzo dużą wadę zgryzu, co niestety nie wyglądało estetycznie... Teraz mogę się cieszyć pięknym uśmiechem. Co do samej Pani Ani - miła i sympatyczna kobieta to jedno, profesjonalne podejście to drugie, dlatego jak najbardziej polecam :)

Anna Urbaniak

al. Jana Pawła II 4a lok. 6
80-462 Gdańsk

Jestem bardzo zadowolona z wizyt u Pani doktor. Wielka wiedza plus serdeczność sprawia, że to lekarz idealny. Polecam!
Opinia dodana przez: N

lek. dent. Andrzej Budziszewski

DENTO-MAT
70-356

Pierwszy raz byłam u Pana Andrzeja, jestem bardzo zadowolona, polecam wszystkim.Widać, że wie co robi ;)
Opinia dodana przez: Magdalena

Dorota Supernak-Bobko

Chirurg stomatolog, Ortodonta

Lekarsko-Dentystyczny NZOZ "DENMED"
KRÓLA KAZIMIERZA WIELKIEGO 64
32-300 Olkusz

Doskonały specjalista. Teraz mieszkam poza Olkuszem i specjalnie dojeżdżam 50 km bo wiem że zostanę obsłużona na najwyższym poziomie. Kompetentna i ma świetny sprzęt!!! Polecam

lek. dent. Joanna Białczak

przychodnia
Piłsudskiego 5
98-200 Sieradz

Znakomity lekarz, kompetentny i godny polecenia, ale także wartościowa osoba. Nigdy nie zawiodła, a leczę się u niej kilka lat.
Opinia dodana przez: Ela

lek. dent. Aleksandra Tęsiorowska-Czajowska

Ortodonta, Protetyk

Specjalistyczne Centrum Stomatologiczne MEDICUS
Żwirki i Wigury 2 B
32-650 Kęty

Najlepszy specjalista jakiego spotkalem przez okres 45 lat!!!Leczymy sie razem od prawie 12 lat....praktyczne uratowala MI Uzebienie.Kompetentna..uprzejma..prawdziwy dentysta z powolania!!Mosty zrobione 12 lat temu funkcjonuja doskonale!Pomaga i poswieca czas na tlumaczenie choroby i robi wszystko w celu rozwiazania problemu..Po osobistych doswiadczeniach z dentystami w Polsce i Wloszech stwierdzam ze Doktor A.Czajowska jest Najlepszym Specjalistam Stomatologiem jakiego poznalem osobiscie i polecam Jej uslugi w pelni profesjonale i perfekcyjne.Z powazaniem Tadeusz Tomiak
Opinia dodana przez: tadeusz z rzymu

Zbigniew Klimek

Chirurg stomatolog, Protetyk

Przychodnia Stomatologiczna
Marszałkowska 140
00-061 Warszawa

Doktor zrobił mi bardzo brzydki most, z którym ciągle mam problemy, bo nie pasuje do innych zębów, pod spodem zbiera się jedzenie, pomimo dokładnego mycia, a kolorem zupełnie odstaje od mojego uśmiechu.
Opinia dodana przez: Pacjentka
Syn nosi stały aparat od 7 miesięcy i już są widoczne efekty. Pani doktor jest bardzo miła i dokładnie tłumaczy przebieg leczenia, solidnie zajmuje się pacjentem. Polecam! Anna S.

lek. dent. Agnieszka Kumala

SALUS CENTRUM MEDYCZNE
ulica Bulwar Ikara 25 b/14
54-130 Wrocław

Bardzo kompetentny lekarz-stomatolog. Profesjonalnie leczy moją cała rodzinę. Potrafi zdjagnozowac problem.Polecam

Maria Polaczyk

Poradnia Ortodontyczna Polaczyk
os. Jagiellońskie 120
61-222 Poznań

Pani Maria jest wspaniałym fachowcem, z ogromnym doświadczeniem. Polecam wizytę w gabinecie każdemu pacjentowi. Korzystaliśmy z dziećmi z usług w ramach NFZ, będąc bardzo mile i fachowo leczeni.
Opinia dodana przez: Jola

dr hab. n. med. Stanisław Józef Musiał

NZOZ Falck Medycyna Region Śląski Przychodnia Falck Medycyna
Warszawska 52
40-008 Katowice

Pan Doktor zrobił z moimi zębami cuda na kiju - krzywizna, zepsucie dziąseł przez poprzednich lekarzy nie miały końca.. teraz holywoodzki uśmiech :)
Opinia dodana przez: Ewa

Renata Turska-Malińska

28 Czerwca 1956 r. 158 lok. 6
60-185 Poznań

Jestem bardzo zadowolona.Jeźdzę z dziećmi do pani Renaty od kilku lat ponad 100 km .Mamy do niej zaufanie jest bardzo dobrym fachowcem i niczego nie narzuca jak u innych specjalistów.Polecam wszystkim osobom które potrzebują aparatów dla swoich pociech.

dr n. med. Magdalena Tomasz

Słubicka 11a lok. U2
53-615 Wrocław

Uważam ze niektóre zęby np. ósemki najlepiej usuwać choćby profilaktycznie. Ja leczyłam sie u dr Tomasz wiele lat temu, od początku wiedziałam od pani doktor ze trzeba będziecie usunąć zeby mądrości aby nie narozrabiamy po zdjęciu aparatu. Nie było ich widać w ustach, ale dr Tomasz wiedziała po zobaczeniu zdjęcia ze sa zagrożeniem dla zgryzu. Usunęłam zaraz po zdjęciu aparatu. Wszystko sie trzyma w takim stanie jak po zdjeciu aparatu, ...
Opinia dodana przez: Aleksandra

dr Kamila Kocent

NORDENT Specjalistyczna Przychodnia Stomatologiczna
Norwida 10
60-867 Poznań

Niestety moje finalne odczucia są takie, że liczyły się pieniądze a nie moje leczenie: - pierwsza wizyta konsultacyjna (350pln) - Pani doktor przekazała swoją diagnozę i plan leczenia tylko w sposób ustny, dokumentu określającego co pacjentce dolega nie pozwoliła zabrać, twierdząc że to są jej wewnętrzne ustalenia, brak czasu do zastanowienia się, jedyne informacje jakie się wynosi z tego spotkania są w głowie, po przyjściu do domu człowiek nieobeznany w ...
Opinia dodana przez: Natalia

Dorota Kruczyńska

Ośrodek Leczenia Chorób Nerek
Powstania Styczniowego 1
81-519 Gdynia

Nosiłem aparat prawie 3 lata, ale tak długi czas był spowodowany moimi przerwami kilkumiesięcznymi w wizytach. Po zdjęciu aparatu efekt znakomity i wielka ulga. Wizyty niezbyt drogie, atmosfera dobra. Jeśli chodzi o usługi stomatologiczne to już jest ekstra klasa, wiem bo leczyłem zęby już u wielu lekarzy. Polecam.

Bożena Mackiewicz-Wilkowska

ORTODENTAL
ul.Biwakowa 3 Gdańsk
80-299 Gdańsk

Pani Doktor kompetentna, szczegółowo tłumaczy. Przyjazna atmosfera, gorąco polecam. Ceny przystępne.