Lekarze Ortodonta

lekarz Magdalena Wiosna

Gabinet ortodontyczny Magdalena Wiosna
Stefana Żeromskiego 92/lokal 2C
26-600 Radom

Bezczelna, nie miła, uważająca się za wszechwiedzącą, a realnie nie znająca całkowicie tematu „stomatolog” nie polecam omijać szerokim łukiem.

Krzysztof Klasicki

Ortodonta, Stomatolog

Centrum Medyczne "SAN - MED"
ulica Polna 22
57-500 Bystrzyca Kłodzka

NIE POLECAM! Owszem jest sympatyczny, ale nie potrafi dobrze leczyć zębów. Po paru latach pojawiło mi się okropne ZAPALENIE w kości żuchwowej pod zębem, który dr Klasicki robił KANAŁOWO - nie wyczyścił całej próchnicy i nie wypełnił dokładnie kanałów - na zdjęciu RTG widać jak szpara w jednym z kanałów jest przerażająco wielka (szkoda, że nie mogę dodać pliku ze zdjęciem). Teraz się męczę i leczę zęba, który nie powinien ...
Opinia dodana przez: Julita

Iwona Cieplińska

Chirurg stomatolog, Protetyk

Barlickiego 11/1
Bielsko-Biała

Dr Cieplińską znam od 1996 roku - jak tylko powstał gabinet dentystyczny Primadent, zaczęłam tam chodzić i do dzisiaj chodzę ja, teraz również moje dziecko, kilkoro znajomych i wiem, ze nie zamienię na innego lekarza. Dr Cieplińska jest świetnym fachowcem, potrafi stworzyć w gabinecie miłą atmosferę, wizyta u niej to sama przyjemność. BARDZO gorąco polecam i nadal bede wszystkich moich znajomych zachęcać do wizyt własnie u niej.

Mirosława Jakutajć

Dworcowa 9 lok. 4
46-250 Wołczyn

Pani Doktor super specjalista, fachowiec w swoim zawodzie, nie raz już została mi tam udzielona pomoc na wysokim poziomie. Polecam każdemu!!!
Opinia dodana przez: Elżbieta

Kinga Mazuchowska-Naujocks

Gdańsk

Pani Doktor pomogła trójce moich dzieci. Bardzo dobry specjalista, wszystko dokładnie tłumaczy i ma fantastyczne podejście do dzieci.
Opinia dodana przez: Magdalena Wasilewska

lek. dent. Natasza Iracka

Orthos
Meander 22
02-791 Warszawa

Polecam, zgadzam się z opinią, że asystentki są super!!

dr n. med. Wojciech Stós

ulica Kraszewskiego 32/2
30-110 Kraków

Miałem problem z dziąsłami. Pan Stós go zbagatelizował. Potem trafiłem do innej lekarza, okazało się że to choroba dziąseł. Pan Stós nie dość że źle mnie zdiagnozował, do tego widać było że jest mało zaangażowany. Chciał puścić mnie do domu po samym ściągnięciu kamienia, gdy poprosiłem by jeszcze zerknął czy coś jest nie tak znalazł dziurę po tym gdy prosiłem by jeszcze raz zerknął znalazł drugą dziurę mówiąc że jest ...
Opinia dodana przez: Wojtek

Katarzyna Wasak

Nowowiejska 3 lok. 32
76-200 Słupsk

Pani dr. Katarzyna, to bardzo dobry specjalista ortodoncji. Polecam każdemu kto potrzebuje leczenia wady zgryzu. Efekty leczenia wady zgryzu są już widoczne, po kilku miesiącach. Zawsze uśmiechnięta, punktualna i pomoże, pełen profesjonalizm. Polecam serdecznie ze względu na przystępną cenę i podejście do klienta.
Opinia dodana przez: Stanisław

Jolanta Zarembo

Gen. St. Maczka 18
Iława

jestem bardzo zadowolony zarowno z poziomu kompetencji Pani dr, jak i podejscia do pacjenta , samo leczenie bez zarzutow, zgodnie z oczekiwaniami. polecam z calego serca Pania Doktor Zarembo.
Opinia dodana przez: bobby

dr n. med. Patricia Deręgowska-Nosowicz

centrum stomatologii kopernik
jawornicka 5b/c
Poznań

WYBIERZ KOGOŚ INNEGO!!! Bardzo nie polecam! Podejście do pacjenta, poszanowanie drugiego człowieka na bardzo niskim poziomie!!! Na początku miła, ale z biegiem czasu jej podejście do pacjenta się zmienia, dla tej Pani pacjent jest tylko czymś w rodzaju krowy z której można doić pieniądze, a nie człowiekiem. Po długotrwałym leczeniu mojego dziecka u tej kobiety jesteśmy traktowani jak idioci (sama zachowuje się w sposób bardzo zarozumiały i narcystyczny), a czas ...

dr Bashar Harateh

Dadent
Bartłomieja z Bydgoszczy 4
85-796 Bydgoszcz

Dzisiaj córka miała zdjęty aparat Jesteśmy zadowoleni z efektu leczenia Ząbki są ustawione idealnie Polecam profesjonalizm Pana Doktora Zawsze miło nas przyjmował, wyjaśniał kolejne etapy leczenia, przede wszystkim cudowne podejście do pacjenta Efekt mówi sam za siebie Warto było wybrać takiego doktora Panie w recepcji rownież przyjaźnie nastawione do pacjentów Dziekujemy
Opinia dodana przez: Lidia

Ewa Hornik-Pietrzyk

gabinet ortodontczn
Słowackiego 51
40-093 Katowice

Serdecznie polecam Panią Doktor. Długo zajęło mi szukanie dobrego ortodonty. Byłam chyba u czterech z czego, żaden nie był tak profesjonalny jak Pani Doktor Ewa Hornik. Na pierwszej wizycie wszystko mi wytłumaczyła dokładnie, cały proces leczenia, nie patrzy tylko na swój zysk, ale na dobro pacjenta. Jestem w trakcie leczenia, ale jestem spokojna o moje zęby, bo wiem że jestem w rękach profesjonalistki. POLECAM SERDECZNIE!
Opinia dodana przez: Ana

lek. dent. Bożena Hajduk

Stary Rynek 2
89-600 Chojnice

Wizyta z dniu rejestracji, ładna poczekalnia z fajnym, dużym telewizorem!!! ;-) NIESTETY - ZDECYDOWANIE ODRADZAM DLA DZIECI!!!! Zupełny brak ludzkiego podejścia. Chory ząb bezcelowo i bez absolutnie żadnej potrzeby wielokrotnie nasikała palcem, co powodowało niewyobrażalny ból dziecka, co Panią lekarz nawet nie wzruszyło. Nieczuła. Znieczulenie - igłą!!!!! Maleńkie dzieci powinny mieć zamrażany ząbek przez wyrywaniem, a nie 'końską" igłą. Brak kontaktu z dzieckiem. Byłam kiedyś u innego stomatologa (ale nie ...

Małgorzata Tomkalska

LT - Dent
Legnicka 162/3
54-206 Wrocław

Bardzo przyjemna Pani Doktor.Córce zakładaliśmy aparat stały,jesteśmy bardzo zadowoleni i ceną i idealnym uśmiechem.Polecam.

Marta Drzyzga

Bogusławskiego 10 lok. 1
47-120 Zawadzkie

leczyłam się u pani doktor protetycznie. wcześniej byłam u innych lekarzy, ale nie byli w stanie mi pomóc. PANI DOKTOR zleciła konieczne badania i bez utyskiwania na moją sytuację zębową (u poprzednich lekarzy było to nagminne) zabrała się do pracy. jestem bardzo zadowolona i wreszcie mam piękne zęby. obecnie leczę u pani doktor syna - ma zły zgryz, a pani doktor jest też świetną ortodontką
Opinia dodana przez: ankara

lek. dent. Anna Grzechnik

NZOZ "PRIMADENT" Joanna Szczerbińska
ulica Policka 2
26-600 Radom

Bardzo polecam Panią Doktor ! Zero bólu i stresu - jestem bardzo zadowolona! Pani Ania wszystko co mogła wyleczyła w przyjaznej i miłej atmosferze :) Ceny bardzo przystępne a nie z kosmosu. Z całego serca polecam osobom w każdym wieku!
Opinia dodana przez: Agnieszka

dr Małgorzata Łysiak-Seichter

Prywatny Gabinet Ortodontyczny
87-100 Toruń

Ponad rok jeździłam regularnie na wizyty z córką do Pani doktor. Jesteśmy bardzo zadowolone. Z taką uprzejmością i cierpliwością w stosunku do wystraszonego i zdenerwowanego (po wizytach u innych specjalistów) dziecka, jeszcze się nie spotkałam. Po dwóch wizytach dziecko samo już wchodziło do gabinetu, a ja czekałam na zewnątrz :) Polecam całym sercem!
Opinia dodana przez: Dorota

dr Grażyna Sobczyk

Gabinet Prywatny
Paderewskiego 4 pok 233
Kielce

Jestem bardzo zadowolona z leczenia ortodontycznego u P. Sobczyk. Już od początku leczenia czułam, że wszystko jest pod kontrolą. Wytłumaczono mi jakie będą etapy leczenia. Efekt dwuletniego leczenia jest świetny. Będę polecać gabinet.
Opinia dodana przez: P. Aneta

lek. dent. Urszula Pioś

Stomatologia Dentiq, Urszula Pioś
ul Ogrodnicza 43, Skokówka, 22-400 Zamość
Zamość

Polecam Panią Urszulę, wykonała szczegółowa diagnozę, wszystko szczegółowo wyjaśniła. Miła, sympatyczna i profesjonalna. Fachowa i szybka pomoc lekarska. Nie zawiodłem się
Opinia dodana przez: Paweł

Robert Warnecki

LASER-MED
Korfantego 21
47-223 Kędzierzyn-Koźle

Doktor Warnecki najlepszy, u córki ustawił zęby idealnie, a poprzednich pięciu ortodontów kazało wyrwać 2 zęby dolne i dwa górne. Obecnie jeżdżę do doktora z synem. Doktor jest zawsze w fartuchu, czasami bajkowym dla dzieci , wystawiane są paragony, nie traci czasu na zbędne gadanie, całkowicie skupiony na pracy. Co tu więcej pisać jest po prostu NAJLEPSZY!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!. Jest tylko 5 gwiazdek a zasługuje na dużo więcej.
Opinia dodana przez: Renata