Lekarze Ortodonta

lek. dent. Tyutus Kuczkowski

NZOZ "Pod Lwem" Instytut Specjalistyki Stomatologicznej
ul. Adama Mickiewicza 24
84-100 Puck

Przeniosłam się z leczeniem ortodontycznym za radą moich dwóch koleżanek z Gdyni do Pucka. W klinice nie za bardzo chcieli kontynuować czyjąś pracę, ale ubłagałam :) Jestem zadowolona. Są mili, poświęcają dużo czsu. Ceny wg mnie niskie.

dr Marta Krzywańska-Karolewska

SGS "Braket"
ul. S.Sterlinga 17/2
90-212 Łódź

Super, pełen profesjonalizmy, wreszcie trafiłam do gabinetu gdzie lekarz mówił zrozumiałym językiem. Jestem w trakcie leczenia widzę już efekty. W dodatku obyło się bez ekstrakcji!!! POLECAM

dr Joanna Magdalena Milart

Tadeusz Kosciuszki 6e
26-680 Radom

Polecam Panią Milart! Jest osobą bardzo sympatyczną fachowo podchodzi do sprawy, zawsze pożartuje. Widać że zna sie na rzeczy lubi swoja prace. Poświeca duzo czasu i zawsze wszystko tłumaczy. Nie jest droga! Polecam!!

lek. dent. Michał Ostrowski

przychodnia
Wschodnia 44/2
90-271 Łódź

Bardzo miły lekarz.Kultura osobista jak i podejście do pacjenta jest na wysokim poziomie.Wyczerpujące odpowiedzi na pytania pacjenta,tłumaczenie zagadnien medycznych w sposób jak najbardziej przejrzysty.Dlatego z całą odpowiedzialnośca mogę polecić pana doktora oraz jego centrum medyczne.Ps: co do cen usług medycznych są po przystępnych cenach.

lek. dent. Angela Berdel-Jarmuszczak

Ortodonta, Stomatolog

Zaporoska 62 / 1
Wrocław

Konsultacja ortodontyczna była przeprowadzona rzeczowo, pani doktor podał mi dokładnie co może zrobić z moimi krzywymi zębami. zaproponowała kilka aparatów w rożnych cenach. Zdecydowałam się na estetyczny (nie najtańszy)

lek. dent. Jolanta Dąborowska

Poradnia Medycyny Sportowej
Baczyńskiego 27
38-200 Jasło

Bardzo polecam, pani doktor jest w pełni profesjonalna i zaangażowana. Nigdy nie zostawi pacjenta w potrzebie. A jej usługi są na najwyższym poziomie.
Opinia dodana przez: Gabriela

lek. dent. Wanda Sikorska

Stomatolog dziecięcy, Ortodonta

Przychodnia
Jana Pawła II 1
27-200 Starachowice

To był niesamowity czas,to był niesamowity czas, to była niesamowita pora roku, gwiazdy mówiły mi prawdę. Kochałem Cię a Ty mnie.
Opinia dodana przez: imię
Doktor bardzo miła i sympatyczna, całe leczenie dokładnie mi wyjaśniła, więc wiedziałam za co płacę, a nie płaciłam dużo. Wszystkie podejmowane decyzje konsultowała ze mną, więc miałam wpływ, oczywiście tam gdzie był jakikolwiek wybór (np. wybierałam między retainerem a płytą retencyjną). Leczyłam się u niej jeszcze wiele lat temu dlatego tym razem moje leczenie poszło bardzo szybko i sprawnie. Polecam:)
Opinia dodana przez: Edyta

dr n. med. Barbara Oleś

Stomatolog, Ortodonta

Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej Akademickie Centrum Stomatologii - Akademickie Centrum Stomatologiczne - Poradnia Ortodoncji
Bytom

Pani doktor leczyła krzywy zgryz mnie i moim dzieciom. Zmieniały się miejsca gdzie przyjmowała, ale profesjonalizm , ogromna wiedza, doświadczenie i umiejętności pozostały. Polecam każdemu a sama się na pewno u pani doktor pojawię z najmłodszym synem.

lek. dent. Edyta Mazur

ulica Górników 13
30-819 Kraków

Po wielu wizytach u różnych ortodontow, nareszcie trafiłam do wspaniałego specjalisty - Pani Dr. Edyta Mazur, która leczy schorzenia ortodontyczne metoda INVISALIGN. Jej ogromna wiedza, doświadczenie, profesjonalne podejście do pacjenta , jak również anielska cierpliwość z która odpowiada na wszystkie pytania i wyjaśnia wszelkie wątpliwości, sprawia ze czuje się bardzo komfortowo i darze Panią Dr. E. Mazur kompletnym zaufaniem. Dowodem jest bezproblemowy przebieg leczenia mojej wady, jak również piękny wygląd ...
Opinia dodana przez: SZE

dr n. med. Katarzyna Golusik

Indywidualna Praktyka Lekarska
52-326 Wrocław

świetny specjalista, polecam!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Opinia dodana przez: ola

lek. dent. Anna Godula

MARVIT
ulica Kościelna 38
05-200 Wołomin

Bardzo polecam Panią Doktor, która mimo mojego wieku, wspaniale wyprostowała mi zęby, gdzie sam nie widziałem szans. To lekarz który wkłada miłość w każdego zęba, naprawdę secjalista od niemożliwości. Poświęciła mi wystarczająco czasu i dzięki wytłumaczeniu wszystkiego cierpliwie czekałem na wynik. warto było. szczerze polecam
Opinia dodana przez: Janusz

lek. dent. Beata Kiełczewska

Śliwińskiego 12
64-125 Poniec

NAJLEPSZA!!! Wszystko dokładnie wytlumaczy. Empatyczna i uprzejma. Wspanialy człowiek. Z CAŁEGO SERCA POLECAM PANIA DOKTOR 😁
Opinia dodana przez: Piotr

lek. dent. Joanna Mielczarek

Batorego 11 m.29
98-100 Łask

Lekarz godny zaufania,na rozległym rynku róznej jakości specjalistów. Miła,komunikatywna,a przede wszystkim fachowiec. Polecam!!!!!
Opinia dodana przez: Anna

lek. dent. Maria Jach-Mierzwińska

KISS Dental Care
Sierakowskiego 4a lok 4
Warszawa

Do dr Jach trafiłam zrezygnowana po leczeniu u innego ortodonty, który po 2 latach stwierdził, że nie jest w stanie zamknąć diastemy powstałej w trakcie noszenia aparatu i zaproponował jej wypełnienie. Dr Jach w pół roku ustawiła moje zęby tak, że nie tylko zamknęła diastemę, ale nie powstały szpary między innymi zębami i w rezultacie żadne wypełnienia nie są potrzebne! Dr Jach to profesjonalistka z ogromną wiedzą, zawsze przygotowana do ...
Opinia dodana przez: Marta

lek. dent. Ewa Nowak

Wojskowy Szpital Specjalistyczny w Gdańsku
ulica Polanki 117
80-305 Gdańsk

Bardzo sympatyczna i profesjonalna Pani Doktor z dobrym podejściem do dzieciaków! Tłumaczy co i jak rodzicom, a najważniejsze dzieciom bo jednak to od nich w dużej mierze zależy efekt leczenia...
Opinia dodana przez: Tomasz

lek. dent. Joanna Witanowska

Stomatolog, Ortodonta

Niepubliczny Specjalistyczny Zakład Opieki Zdrowotnej Centrum Diagnostyki Medycznej "Tarchomed"
Myśliborska 91 A
03-185 Warszawa

W pełni profesjonalne podejście do pacjenta, miło i sympatycznie. Wytłumaczone wszystko bardzo zrozumiałe nawet dla dziecka z całego serca polecam Panią doktor.
Opinia dodana przez: Małgorzata

lek. dent. Aleksandra Didik

Zimna 2/50
00-138 Warszawa

Profesjonalizm, wiedza i doświadczenie - a wszystko to w tak drobnej i przemiłej osobie! Pani doktor "uratowała" moją córkę przed niepotrzebnym wyrwaniem dwójki mlecznej, co zalecała inna ortodontka. Na każdej wizycie wszystko tłumaczy, w strategicznych momentach przedstawia plan działania. Umie rozmawiać z młodym pacjentem, tak by dziecko też chętnie współpracowało i nie traciło motywacji do noszenia aparatu. Bardzo cieszę się, że tu trafiłyśmy. A moja 10-letnia córka mówi, że w ...
Opinia dodana przez: Iwona

lekarz Nie Pamiętam Kowala dziekan

INTERDENT
Ruska (bliżej pl. J.P.II)
Wrocław

Super fachowiec, miła obsługa, bardzo dobrze wyposażony gabinet. Gorąco polecam.

lek. stom. Teresa Wiśniewska-Grzywińska

Ortodonta, Stomatolog

Gabinet Stomatologiczny DENTIN
ul. Mała 112
05-260 Marki

Dzięki Pani dr Grzywińskiej uratowałam dwa zdrowe zęby, które wg zaleceń innego ortodonty powinny być usunięte. Dr Grzywińska podjęła się leczenia mojego trudnego przypadku i po półtorarocznym leczeniu mam piękny uśmiech, o którym marzyłam. Dodam jeszcze, że doktor przedstawia program leczenia bardzo dokładnie i w czasie wizyty poświęca maksimum czasu swojemu pacjentowi. Polecam Kaśka.