Lekarze Ortodonta

Jędrzej Kowalczyk

Ortodonta, Stomatolog

Katowicka 55c
61-392 Poznań

najlepszy lekarz w mieście pod każdym względem

Zbigniew Gonciarczyk

Ortodonta, Stomatolog

Bylicy 1 lok 35
Olkusz

Świetny Pan Doktor! Leczę się u Pana Gonciarczyka już 7 lat i jestem bardzo zadowolona! Moje zęby były w fatalnym stanie- okropnie krzywe, poza tym są szerokie, co wyglądało tragicznie. Niektórzy dentyści mówili mi, że raczej nic nie da się z tym zrobić i moje zęby nigdy nie będą idealnie proste. Trafiłam jednak do doktora Gonciarczyka, który dobrał aparat, zastosował odpowiednie leczenie i co? Zęby są prawie perfekcyjnie proste! Jeżdżę ...
Opinia dodana przez: Katarzyna

Joanna Mędrecka-Rymarczuk

Orzechowa 62
Wrocław

Jak najbardziej polecam,byłam u wielu lekarzy i nigdzie nie znajdzie się takiego! Szeroka wiedza,wizyty odbywają się w miłej atmosferze.

Andrzej Okoń

Piastów 6
56-200 Góra

LEKARZ Z POWOŁANIA WZBUDZA ZAUFANIE.POŚWIĘCA PACJENTOWI WIĘCEJ CZASU NISZ NALEŻY .NIE PATRZY NA BIZNES TYLKO JAK NA CZŁOWIEKA.TYLKO NFZ OGRANICZA MU ILOŚĆ PACJENTÓW.NIC DODAĆ NIC UJĄĆ.SAMEMU SIĘ TRZEBA PRZEKONAĆ.

dr Wioletta Kwiecińska

Chirurg stomatolog, Chirurg szczękowo twarzowy

Dobry Dentysta
Rycerska 4
05-083 Borzęcin Duży

Bardzo przyjemny gabinet - taka domowa atmosfera. Polecam dr Wiolettę , bo uratowała mi 4 przenie dolne siekacze. Po prostu zaczęły się ruszać. Okazało się że mam paradontozę. Przeszłam dwa specjalistyczne zabiegi i zęby tzrymają się bardzo ładnie. Jesem bardzo zadowolona z Vitadent. Anna D.

lek. dent. Beata Geca

Medikal
Parczew

Bardzo dobry stomatolog. Pani Beata jest zawsze bardzo miła, wszystko wyjaśnia i nie naraża pacjentów na stres. Leczy moje uzębienie już kilka lat i jestem z niej bardzo zadowolona czego nie mogę powiedzieć o poprzednich stomatologach.

lek. dent. Tomasz Gruca

Centrum Ortodoncji i Stomatologii ASDENT-GRUCA
ul. Szwedzka 1c
54-401 Wrocław

Trafiłam do Pana dr z polecenia .Bardzo kompetentny dr.Bardzo szczegółowo omawia plan leczenia i skutecznie działa .Mogę śmiało polecić dalej.

lek. dent. Wioletta Ziębakowska

Os. Ogrody 32/36
27-400 Ostrowiec Świętokrzyski

Polecam Panią Doktor każdemu kto poszukuje profesjonalnego lekarza, dobrze znającego się w swoim fachu. Pani Doktor bardzo dokładnie tłumaczy sposób leczenia,profesjonalnie zakłada aparat.Współpracując z Panią Doktor można osiągnąć rewelacyjne efekty leczenia. Polecam każdemu. Lecze się u Pani Doktor bardzo długo i nigdy w życiu nie zamieniłabym Pani Doktor na innego lekarza
Opinia dodana przez: Sylwia Machnio

Teresa Kaszkowiak

Gabinet Lekarski
62-095 Murowana Goślina

Bardzo kompetentny lekarz, doskonałe podejście do małego pacjenta, uśmiech, życzliwość, cierpliwe odpowiadanie na pytania i profesjonalizm to obraz p. Kaszkowiak. Wspaniale, że są jeszcze tacy lekarze. Dziękuję, mama Krzysia
Opinia dodana przez: Aldona
Pani Doktor jest bardzo uprzejma ,potrafi stworzyć miłą atmosferę podczas wizyty .Wstydziłam się wady zgryzu ,ale bardziej tego że nic z tym nie robię . Uzyskałam poradę ,pocieszenie i wyszłam pełna nadziei,że wreszcie się uda . Leczenie jest prowadzone bardzo sprawnie ,a efekt naprawdę super . Kolejki chętnych mówią same za siebie .gorąco polecam!
Opinia dodana przez: monika

lek. dent. Liliana Biernacka

Przychodnia Grabiszyn
ulica Stalowa 50
53-433 Wrocław

Pani Biernacka ma świetne podejście do dzieci. W sposób elastyczny umawia pacjentów.
Dokladny, fachowy, dobra organizacja pracy w ustalaniu wizyt. Nie tylko ortodonta, ale rowniez dba o stan zebow. Bardzo polecam.
Opinia dodana przez: Maria

lek. dent. Krystyna Nowakowicz

Stomatolog dziecięcy, Ortodonta

"LUXDENT" NIEPUBLICZNY ZAKŁAD OPIEKI ZDROWOTNEJ S.C. Andrzej Bogusz, Justyna Bogusz, Paweł Bogusz, Katarzyna Kępa
Zwycięzców 42 lok. 10
03-938 Warszawa

Gorąco polecam Panią doktor. Indywidualne podejście, super opieka. Bardzo dużo poświęconego czasu.. Warto!
Opinia dodana przez: Patryk

lek. dent. Emilia Szpinda

ul. ks. Jerzego Popiełuszki 30
85-863 Bydgoszcz

Pani doktor zajmuje się moimi zębami już od wielu lat. Nigdy nie musiałam chodzić do innych dentystów - zawsze wszystko było wykonane dokładnie i profesjonalnie. Teraz od kilku lat zajmuje się moim zgryzem. Wszystkie wady (tyłozgryz i krzywe zęby) są już praktycznie cofnięte, poznałam też proste ćwiczenia pozwalające mi zachować ten stan. Polecam.
Opinia dodana przez: Róża

lek. dent. Adam Gromny

Zakład Rehabilitacji Zabiegowej
Tańskiego 2
39-300 Mielec

Najlepszy ortodonta w Mielcu, polecam. Po kilku latach bezskutecznego leczenia u innej ortodontki, trafiłam na pana doktora, noszę obecnie aparat góra/ dół i jestem bardzo zadowolona z usług.
Opinia dodana przez: Dorota

Grażyna Śmiech-Słomkowska

Stomatolog, Ortodonta

Centralny Szpital Kliniczny Instytut Stomatologii w Łodzi.

Pani Profesor Słomkowska to bardzo ciepła, cierpliwa osoba, zajmująca się swoimi pacjentami jak najlepsza ciocia, kompleksowo i jak najbardziej fachowo. Konsultuje się z innymi lekarzami aby wspólnie ustalić tok leczenia pacjenta ( stomatolog, chirurg, plastyk )Serdecznie polecam
Opinia dodana przez: Judytek7

lek. dent. Krystyna Waszak

Poradnia Ortodontyczna Polaczyk
os. Jagiellońskie 120
61-222 Poznań

Pani Krysia jest zajefajna ma super sprzęt nowe kolory gumek ogólnie bomba. bardzo mila recepcja! mozna pogadac o pogodzie. polecam
Opinia dodana przez: Maria skłodowska-Curie

lek. dent. Ewa Dudarewicz

Wilanowska 13/3
05-520 Konstancin-Jeziorna

Miałem przyjemność korzystać z usług Dr Ewy Dudarewicz przez okres ponad 2 lat w trakcie leczenie ortodontycznego. Od pierwszej do ostatniej wizyty Dr Ewa była bardzo profesjonalna i kompetentna. Od początku wiedziałem co, kiedy i w jaki sposób będzie robione. Rezultaty super. Polecam
Opinia dodana przez: Artur Stepien

lek. dent. Agnieszka Grams

Filia NZOZ "MEDICUS" Osieczna
Dworcowa 6
83-242 Osieczna

Wspaniały, ciepły człowiek. Lekarz z kompleksowym podejściem do pacjenta. Jestem zadowolona z wizyty. Dziękuję.

lek. dent. Mirosława Kuczyńska-Cielecka

Budziszyńska 6
Zielona Góra

Jest wspaniałym stomatologiem Jedynym który potrafił zatrzymać mnie na fotelu i wykonać zabieg bezbolesnie Jestem szczęśliwa ze Pani Doktor potrafiła zwalczyć moja fobie . Jest wspaniała . Jestem jej bardzo wdzięczna . Życzę Pani Doktor samych, takich ja ja , zadowolonych pacjentów
Opinia dodana przez: Malgorzata