Lekarze Ortodonta

dr Magdalena Dudkiewicz

Laboratorium Analiz Lekarskich
Piotrkowska 17
90-406 Łódź

Serdeczenie polecam panią Magdalenę Dudkiewicz. Wizyta przebiegła sprawnie, a sam zabieg bezboleśnie. Przed zabiegiem zostałem szczegółowo poinformowany o jego przebiegu, oraz przyczynach powstania problemu.
Opinia dodana przez: Kowalewsky

lek. dent. Mgdalena Leki

"Dentalcare" Magdalena Leki
ulica Barona 30
43-100 Tychy

Efektem leczenia u Pani dr Magdy jest mój piękny uśmiech, o którym marzyłam od 35 lat! Widać, że to nie tylko jej praca, ale i pasja! Dziękuję za profesjonalne leczenie, na pewno będę polecać!

lek. dent. Urszula Glajcar-Gałaszek

Protetyk, Ortodonta

ulica Grażyny 2
43-450 Ustroń

W swoim dość długim już życiu korzystałem z usług wielu stomatolgów w róznych częściach kraju.Nie mam żadnych wątpliwości co do tego,że w rankingu tych stomatologów Pani dr Urszula Gałaszek jest na poerwszym miejscu.Przyjazny pcjentowi ,nowoczesny gabinet.Nawet skomplikowne operacje przebiegają bezboleśnie i bezstresowo .Jakoś wykonanych usług bardzo dobra.Takiego dentystę polecam kazdemu.Eugeniusz K.wdzięczny pacjent

lek. dent. Renata Brudnicka

Poradnia Stomatologiczna Brudnickich
ul.Sowińskiego 15 a lok 118
05-120 Legionowo

najlepszy lekarz na świecie! przemiła, kompetentna, umiejętnie i cierpliwie tłumaczy, do tego pacjent czuje, że jej również zależy aby wszystko było w porządku. Polecam gorąco!

lek. dent. Patrycja Kossakowska

al. 1 Maja 49 lok. 4
90-740 Łódź

Pani doktor wyprostowała moje zęby bez usuwania zębów trzonowych, jak proponowali mi inni specjaliści. Do każdej wizyty była przygotowana w 100%, zawsze wyjaśniła mi co będzie robione oraz czego się spodziewać po każdej aktywacji aparatów. Oceniam ją bardzo pozytywnie, efekt leczenia u niej był powyżej moich oczekiwań i utrzymuje się do dziś (niedawno minęło 5 lat od zdjęcia aparatów).
Opinia dodana przez: Oola

lek. dent. Dorota Haberka

ulica Mariacka 12
32-340 Wolbrom

Pani doktor to odpowiednia osoba na odpowiednim stanowisku. W trakcie leczenia wszystko było wyjaśniane, pokazywane. Zęby były w stanie tragicznym na tyle, że wstydziłam się mówić i nauczyłam się nakładać usta tak żeby nic nie było widać. Dzisiaj nie mogę się napatrzeć na własny uśmiech. Zęby są proste i piękne. Cudowne uczucie. Polecam każdemu.

Małgorzata Goździkowska

Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej Centrum Stomatologiczno - Lekarskie
Toruńska 5
62-600 Koło

super babeczka mila ladna i przyjemna nie owija w bawelne mowi jak i co ...jest konkretna i dobra w tym co robi ...nie narzekam na leczenie i wizyty jest lux :) zeby wszyscy tacy byli ...

Elżbieta Lachowicz

Al. Wojska Polskiego 61/2
10-290 Olsztyn

Polecam miła profesjonalna obsługa ,super podejście do dzieci.

lekarz Justyna Horoszko-Czapla

Cieszyskiego 38a/13
80-809 Gdańsk

Świetna ortodontka! Rzeczowa, kompetentna. Leczyłam się prawie dwa lata. Wadę miałam naprawdę trudną. Dziś mija rok od zdjęcia aparatu, a moje zęby są dokładnie tak piękne, jak w dniu, kiedy go ściągałam. Polecam serdecznie Panią Justynę - świetna jakość za przystępną cenę.
Opinia dodana przez: Elwira

lek. dent. Małgorzata Mlosek

Prywatny Gabinet Lekarski
Żwirki i Wigury 1d
05-825 Grodzisk Mazowiecki

Bardzo dobra ortodontka. Jest kontaktowa,mimo iż ma wielu pacjentów w razie pytań lub umówienia dodatkowej wizyty jest mobilna. Tłumaczy wszystko co robi.Jestem pod wrażeniem jej stylu pracy i fachowości.
Opinia dodana przez: Alekdandra

Zofia Mazurek

Walki Młodych 9 lok. 7
66-100 Sulechów

Super ortodonta , świetne i profesjonalne, podejście,miła atmosfera.Pani Zofia zawsze ma czas dla pacjenta.Polecam serdecznie!
Opinia dodana przez: Anna

lekarz Paweł Nosalik

gabinet ortodontyczny
ul. Ks. Skorupki 10 lok 1
16-300 Augustów

Bardzo dobry lekarz. Polecam. A ja już prawie mam piękne ząbki :D
dobry lekarz, dobrze wykonuje swoją pracę - polecam

lek. dent. Joanna Maciałek-Połomka

Litewska 19
64-100 Leszno

Polecam Panią doktor. Fachowy ortodonta. Bardzo ludzka, cierpliwa, po prostu normalna Babka. Doceniam też fakt, że nie jest "wyciągaczem pieniędzy". Nie ma częstych, niepotrzebnych wizyt jak to zwykle u ortodontów bywa.
Opinia dodana przez: Lisa

Beata Kościuk

Gabinet lekarski
84-240 Reda

Po wizytach u p. Beaty nie zostaje nic tylko się ciągle uśmiechać - bo jest już piękny uśmiech! Przemiłe wizyty, zawsze dobrze zorganizowane, wszystko na plus! Pozdrawiam!

lek. dent. Marek Pryliński

przychodnia
Jana Długosza 21/23
91-083 Łódź

Mam bardzo duże zaufanie do Pana doktora. Mogę każdemu polecić wizytę u Pana Marka, ponieważ już od 5 lat nie zmieniłam stomatologa. Zanim trafiłam do Pana doktora cały czas miałam problemy i cały czas były jakieś "poprawki" i ubytki. Teraz pojawiam się tylko na wizytach kontrolnych, które bardzo lubię ze względu na kompetentną i miłą obsługę. Polecam!
Opinia dodana przez: Paulina

lek. dent. Martyna Wędrychowicz

Ortodropsy
Oświatowa 14
Warszawa

Na wizycie u Pani doktor miałam usuwany ząb mądrości, który był zatrzymany głęboko w kości. Pani doktor szybko i bezboleśnie usunęła ząbek. Wszystko odbywało się w miłej i przyjaznej atmosferze. Na pewno wszystkie pozostałe ósemki usunę właśnie u tej Pani doktor, serdecznie polecam wszystkim, a szczególnie tym, którzy boją się wizyty u dentysty! Pani doktor jest niesamowita!
Opinia dodana przez: A

lek. dent. Bogusława Ujas-Fabirkiewicz

Ortodonta

Centrum Diagnostyczno - Lecznicze Gastroenterologii "Ochrona Zdrowia"
ulica Dworcowa 2
09-402 Płock

Świetny z dużą wiedzą i ogromnym doświadczeniem lekarz , przy tym bardzo miła i otwarta na pacjenta.
Opinia dodana przez: Maria

Joanna Winkowska

NEWMED. LECZNICA SPECJALISTYCZNA
Gwiaździsta 5b
01-651 Warszawa

Jestem zadowolony z leczenia. Polecam innym Pania Doktor.

Alicja Nowicka

Protetyk, Stomatolog dziecięcy