Lekarze Ortodonta

dr n. med. Katarzyna Lubińska

Lubińska Stomatologia Ortodoncja
Mazurska 3/1
70-424 Szczecin

Pani Doktor bardzo kompetentna. To pierwsza ortodontka, która podeszła do mojej sprawy z zupełnie innym podejściem. Rozpoczęcie leczenia bardzo rzeczowo opisane, Pani Doktor świetnie tłumaczy jakie będą postępy i czego się spodziewać. Polecam z czystym sumieniem, to pierwszy ortodonta, który chce faktyczynie pomóc, a nie odsyła mnie z kwitkiem!
Opinia dodana przez: Agnieszka

Hanna Głazek

Chirurg stomatolog, Protetyk

Krzywoustego 60/1
Szczecin

Super stomatolog. Gabinet na bardzo wysokim poziomie, nowoczesny sprzęt i techniki dentystyczne, komploksowa, profesjonalna opieka. Polecam

lek. dent. Magdalena Tyńska

ulica Szajnowicza-Iwanowa 13E/15
25-636 Kielce

Bardzo polecam Panią doktor Tyńską. Jest prawdziwym przykładem lekarza z pasją. Ma ogromną wiedzę i doświadczenie. To Pani doktor uświadomiła mi, że najlepszym leczeniem jest usunięcie wady a nie jej kamuflaż , dlatego przez prawie rok przygotowywała mnie do operacji szczęki . Jak się okazało mimo strachu który mi towarzyszył - było warto! W rezultacie jestem już po zabiegu, dzięki któremu zaczęłam normalnie funkcjonować i szeroko się uśmiechać. Dziękuję Pani ...
Opinia dodana przez: Ewa
Od wielu lat miałem uraz do stomatologów za sprawą wspomnień z dzieciństwa. Panią Doktor Stachurę poleciła mi znajoma. Zadzwoniłem, umówiłem wizytę. Początkowo nie wiedziałem czego powinienem się spodziewać, dlatego też podszedłem na początku do tematu z pewną nieufnością. Bardzo szybko jednak okazało się, iż zupełnie niepotrzebnie. Pani Doktor wszystko dokładnie wytłumaczyła, przekonsultowała całe przewidywane leczenie, a co najważniejsze - wizyta w jej gabinecie nie miała nic wspólnego z traumatycznymi wspomnieniami ...
Opinia dodana przez: Michał

Małgorzata Kuc-Michalska

pl. Warszawski 1
41-800 Zabrze

Niesamowicie kompetentny i profesjonalny lekarz! Mojego leczenia nie chciało się podjąć wcześniej kilku ortodontów lub proponowano mi wyrywanie zębów. Pani doktor była pierwszym specjalistą, który ogarnął moje uzębienie i pomimo trudnego leczenia przebiegło ono niespodziewanie szybko i w niezwykle miłej atmosferze, którą zapewnia również jej poczucie humoru, odrobina zdrowego dystansu i dzięki temu rozładowanie napięcia:) Można liczyć na dokładne wyjaśnienie całego procesu leczenia i mądry dialog. Co ważne - w ...

dr n. med. Dorota Wojda

Indywidualna Specjalistyczna Praktyka Lekarska
Stefana Grota-Roweckiego 2a
80-108 Gdańsk

Pani Dorota jest przesympatyczną osobą i wspaniałym Lekarzem! Leczę sie ponad rok ortodontycznie i jestem bardzo zadowolona. Widzę postępy w leczeniu i liczę na dobry wynik końcowy. Znakomite podejście do klienta, zero pazerności, zaangażowanie i życzliwość to cechuje lekarza Dorotę Wojde!. Bardzo Polecam Panią Doktor wszystkim pragnącym otrzymać fachową i rzetelną pomoc!
Opinia dodana przez: Inna

Zdzisław Maleńczyk

Protetyk, Ortodonta

Vita-Dent Centrum Stomatologii
Jana Pawła II 6
05-500 Piaseczno

Profesjonalista, z dużą klasą, kulturą osobistą. B. sympatyczny! Gabinet nowoczesny, bez zastrzeżeń! Byłam u Dr Malenczyka trzy razy, zawsze poświęcono mi odpowiednio dużo czasu. Lekarz kompetentny i godny polecenia!

lek. dent. Katarzyna Łęcka

SmileMe Implanty & Ortodoncja
Kopernika 21
42-600 Tarnowskie Góry

Jestem bardzo zadowolona z efektów leczenia .Pani doktor wyleczyła moją wade zgryzu bez usuwania zebow,a inni lekarze chcieli usuwac.Polecam

dr n. med. Andrzej Czajkowski

Żwirki i Wigury 12 (Lotnia) lok. 23
80-463 Gdańsk

Wyprowadził mnie z tarapatów - jako jedyny zająłsie mna gdy inni nie dawali mi szans, po leczeniu skierowal do szpitala na operację, pomagał i wspierał. Poza tym jest bardzo sympatyczny i zawsze poświęca maksimum uwagi pacjentowi. Polecam każdemu.

Jan Plaskacz

NZOZ "MEDISTOM"
Hetmańska 15/1
35-045 Rzeszów

Lekarz bardzo dobry, wszechstronnie uzdolniony, złota rączka. Na pewno nie wyleczy zęba zwyczajnie (na przodzie ani żadnego), który wymaga leczenia kanałowego. Zajmuję się stomatologią szczękową jak i zwykłą. Moja mama robiła sobie też u doktora protezy. U niego błąd w sztuce nie wchodzi w rachubę jest za dobry. Moja koleżanka go dodatkowo pohwaliła go za leczenie na leżąco a miała tendencje do zasłabnięć.
{'id': 34431, 'name': u'Warszawa'} Stomatolog
                                       lek. dent. Joanna Pepperell (Dąbrowicz)

lek. dent. Joanna Pepperell (Dąbrowicz)

Lekarz Dentysta Joanna Pepperell
Ul. Złota
Warszawa

Naprawdę lekarz godny polecenia. Doktor jest rzeczowa, dokładna i daje ogromną dawkę spokoju podczas wykonywania zabiegów.
Opinia dodana przez: Mikołaj

dr n. med. Stanisław Musiał

Gabinety Słoneczna
Słoneczna 10 a
60-286 Poznań

Cieszę się, że mogę dodać pozytywną opinię na temat profesjonalizmu pana doktora Musiała. Leczę się już u niego bodajże ósmy rok, a gdybym miał zastrzeżenia już dawno zmieniłbym lekarza.
Opinia dodana przez: Jakub

lek. dent. Katarzyna Salata

DENmed Klinika Stomatologiczna
Profesora Sylwestra Kaliskiego 26
85-796 Bydgoszcz

Doktor Katarzyna to profesjonalistka cierpliwa miła żetelnie wykonująca swoją pracę bardzo polecam!!!
Opinia dodana przez: Miłosz

Jolanta Kostrzewa

Pereca 2/410
00-849 Warszawa

Zakończyłam leczenie u pani Kostrzewy aparatem stałym w czerwcu tego roku. Miałam bardzo poważną wadę i pani doktor udało się ja zmniejszyc w bardzo widocznym stopniu :) Uważam, że jest to lekarz godny polecenia i nie wyłudzający pieniędzy.

lek. dent. Katarzyna Kornatowska

Dentistica
Jana PawłaII 61B lok.247
01-031 Warszawa

Jest to lekarz jak najbardziej godny polecenia! Swoją wiedze i praktyke lekarska umiejetnie wykorzystuje w kontaktach z pacjentami.
Opinia dodana przez: ewelek2012

dr Włodzimierz Kwieciński

Stomatolog dziecięcy, Protetyk

Vitadent
Rycerska 4
05-083 Borzęcin Duży

Właśnie byłam na wizycie u dr Kwiecińskiej. Przyjemne traktowanie człowieka z problemem - Pani doktor rozumie że można się bać i obawiać się bólu. Ma ciepłe podejście do klienta. Oczywiście nie bolało i pewnie niedługo umówię sie następny raz. Pozdrówka dl wszystkich. Kalina R

Hanna Łenyk

Solec Kujawski

Bardzo sympatyczna Pani doktor. POLECAM!!!

lek. dent. Ewa Jurecka

Prywatny Gabinet Stomatologiczno-Ortodontyczny
ul.Kolejowa 4
87-330 Jabłonowo Pomorskie

Co jest coraz częściej rzadkością wśród lekarzy, szanuje pacjenta.

dr Agnieszka Biniek

Kolejowa 27 lok. 6
59-225 Chojnów

Bardzo miła młoda kompetentna Pani Doktor, zdecydowanie polecam

lek. dent. Hanna Zwierzchowska

Niemcewicza 26
02-306 Warszawa

Genialna dobra Kobieta :) profesjonalna lekarz z sercem żyrafy - zawsze wysłucha i pomoże :) Bogu dzięki za p.Hannę, jej dobre serce, jej talenty, których nie marnuje. Boże, mój Panie, błogosław jej w każdym aspekcie życia, prowadź ją swoimi ścieżkami, by mogła świecić Twoim światłem!
Opinia dodana przez: Renata