Lekarze Ortopeda

lekarz Adam Leszczyński

SP ZOZ
Szpitalna 12
Augustów

Po skręceniu kolana 3 miesiące się bujałem po "lekarzach ortopedach" w białym którzy mi wmawiali, że nic nie zerwałem i to tylko skręcenie a noga wypada i się wywracam bo po urazie jest niestabilna. Po wizycie u pana Adama, który wykonał dokładnie to samo badanie mojej nogi co te pajace w białym od razu postawił diagnozę, zerwane ACL. Dodatkowo pokazał mi dlaczego jest taka diagnoza, z czego to wynika i ...

lekarz Jacek Kapłański

Centrum Zdrowia PROMEDICA
Pakosz 68
Kielce

Lekarz godny polecenia jak mało który, miły sympatyczny i zna siłę na rzeczy. Widać że gość jest lekarzem z powołania a nie jak 95% innych.
Opinia dodana przez: Krzysztof
Chciałam napisać to wcześniej, ale jakoś nie wiedziałam. Krzysztof Pietrzak leczył naszego synka z powodu stopy końsko-szpotawej. Leczył go w Ortop Poliklinice w Poznaniu. Od zakończenia leczenia minęły 2 lata. Stopa jest idealna. Brakowało mi trochę odwagi, żeby podziękować i polecić Pana w sieci. Naprwadę, dziękujemy Panu za wszystko
Opinia dodana przez: monika

dr n. med. Wojciech Kącki

Ortopeda, Ortopeda dziecięcy

ulica Balzera 15
34-500 Zakopane

Dr. Kacki operowal mnie prywatnie w Krakowie w Ortopedicum, usuniecie instrumentarium po skoliozie a takze resekcja zeber tzw. Gibektomia. Zabieg przeszedl moje najsmielsze oczekiwania, plecki sa prosciutenkie, blizna ladnie sie goi i czuje sie wspaniale. Jak najbardziej polecam, rewelacja, 3 dni po zabiegu chodzilam juz po szpitalu, kolejne 3 doby i wipisalam sie ze szpitala, 2 tygodnie po zabiegu biore 1 tabletke przeciwbolowa dziennie i zyje juz sobie prawie jak ...
Opinia dodana przez: Mariola
{'id': 22130, 'name': u'Gda\u0144sk'} Chirurg dziecięcy
                                       dr n. med. Jacek Rogoń

dr n. med. Jacek Rogoń

Chirurg dziecięcy, Ortopeda dziecięcy

Gabinet Chirurgii Dziecięcej Jacek Rogoń
Goplańska 100
Gdańsk

Przemiły lekarz, wszystko bardzo dokładnie wytłumaczył i uspokoił a co najważniejsze ma super podejście do małego pacjenta . 4-latka która potrafi zrobić u lekarza niezły cyrk u tego Dr-a nawet nie pisnela . Wyszła z uśmiechem na twarzy
Opinia dodana przez: Karolina
{'id': 30350, 'name': u'Krotoszyn'} Ortopeda
                                       lek. med. Tomasz Doroczyński

lek. med. Tomasz Doroczyński

Zakład Opieki Zdrowotnej "CER-MEDIC"
Przemysłowa 19
63-700 Krotoszyn

Trafiłam do Pana Doktora w ramach NFZ. Zarówno podczas pierwszej, jak i kolejnej wizyty doświadczyłam profesjonalnego podejścia. Zostałam poddana szczegółowemu badaniu, w tym usg, potem za sugestią lekarza wykonano mi rezonans magnetyczny. Lekarz niezwykle cierpliwy, zaangażowany, szczegółowo objaśnił mi moje schorzenia (kręgosłup), skierował na rehabilitację, otrzymałam leki.
Opinia dodana przez: Maria

dr n. med. Marcin Bonikowski

Ortopeda dziecięcy, Traumatolog

szpital w Zagórzu
Wiązowna

Czekamy na pozytywne zakończenie naszego problemu. Podjęliśmy leczenie podwichniecia stawu biodrowego.

lekarz Wojciech Płudowski

Szpital Miejski
Gdynia

Bardzo empatyczny lekarz, jedyny chyba w szpitalu w Gdyni który rozmawiał z człowiekiem jak z człowiekiem a nie jak z przedmiotem. Zabieg który przeprowadzał na mojej ręce według mojej opinii przeprowadzone w sposób doskonały. Z racji że jestem muzykiem byłem mocno przejęty faktem konieczności przeprowadzenia operacji ręki po złamaniu. Pan Doktor wszystko szczegółowo wytłumaczył. A sama atmosfera na sali operacyjnej przed momentem znieczulenia wyjątkowa i nie spotykana. Serdecznie polecam i ...
Opinia dodana przez: Jakub Orłowski

Tomasz Kleczkowski

Specjalistyczny Zespół Medyczny "INTERMED" Sp. z o. o.
ulica Junoszy 49
20-058 Lublin

Polecam. Pan Doktor super specjalista i człowiek. Kontakt już od pierwszej wizyty (1.06.22) pozytywny i profesjonalny, wszystko wytłumaczone co z moim kolanem i co robimy dalej. Ustalenie terminu operacji - mega szybko (30.06.22), Druga wizyta dwa tygodnie przed operacją, też Pan Doktor wszystko mi wytłumaczył, jak się przygotować do operacji itp. Operacja również przebiegła wzorowo (mimo że już kilka różnych za mną to stresik zawsze jakiś jest). Cały personel Medicosu ...
Opinia dodana przez: Jacek Jeżak

lekarz Robert Krzesiński

Centrum Dializ Fresenius
ulica Hallera 31
82-500 Kwidzyn

Wyjątkowy lekarz, dobry operator. Operował mnie kilka razy z okazji różnych urazów zawsze bez zarzutu. Miły, uśmiechnięty i przede wszystkim kompetentny, również w nieotropedycznych urazach - uratował mi rękę przed zakażeniem po fatalnej interwencji oddziału ratunkowego.
Opinia dodana przez: Katarzyna

lekarz Zbigniew Mocek

Ortopeda, Traumatolog

Gabinet Ginekologiczny
Piastowska 24 lok. 1
47-200 Kędzierzyn-Koźle

Bardzo dobry lekarz Prostym językiem wytłumaczy na czym polega problem .Wysłucha nie patrzy na zegarek Bada pacjenta dokładnie .Do tego miły zawsze usmiechnięty .Takich lekarzy więcej .
Opinia dodana przez: Erysia

lekarz Krzysztof Niemiec

Ortopeda, Traumatolog

ort-med
ul. Św. Stanisława 40, Trzebinia
32-540 Chrzanów

Na razie byłam raz u tegoż Lekarza.Boli mnie bark od kilku miesięcy.Pan Doktor konkretnie,uprzejmie i dokładnie wyjaśnił mi na czym polega choroba,nie spieszył się,był bardzo cierpliwy i opanowany. Wcześniej nic o Nim ie wiedziałam,poszłam w "ciemno".Teraz umówiłam się już na drugą wizytę.Szczerze polecam Doktora.
Opinia dodana przez: Ewa

lekarz Konrad Śniegowski

szpital miejski gdynia
Gdynia

Bardzo kompetentny,empatyczny,doskonały specjalista z prawdziwym poświęceniem dla pacjenta.Polecam gorąco wszystkim potrzebującym kompleksowej pomocy TEGO właśnie uśmiechniętego Pana doktora.
Opinia dodana przez: KRYSTYNA

lekarz Mariusz Kadela

Chorzowskie Centrum Pediatrii i Onkologii im.dr E. Hankego
ulica Truchana 7
41-500 Chorzów

Problemy z moim obojczykiem zaczęły się od kwietnia 2014 roku.Od tego czasu zajmuję się mną Pan Doktor Mariusz Kadela.Jest to bardzo sympatyczny,miły,ciepły i godny zaufania człowiek.Ma wspaniałe poczucie humoru i można z nim porozmawiać dosłownie o wszystkim.Czasami jest zakręcony i strasznie zabiegany ponieważ ma mnóstwo pracy,ale pomimo to znajduje czas dla swoich pacjentów :) Zawsze stara się wszystko jak najprościej wytłumaczyć.Ciągle chodzi uśmiechnięty i wesoły.Ufam mu bezgranicznie.Wie gdzie tkwi problem ...
Opinia dodana przez: Olcia

lekarz Tomasz Olszewski

Chirurg urazowy, Ortopeda

Samodzielny Publiczny Wojewódzki Szpital Chirurgii Urazowej im. dr Janusza Daaba w Piekarach Śląskic
ulica Bytomska 62
41-904 Piekary Śląskie

Pan dr wspaniały i serdeczny w stosunku do pacjenta. Lekarz o wielkim sercu potrafi wysłuchać i wytłumaczy o co chodzi odnośnie choroby. To człowiekowi potrzebne jeśli nie rozumie. Oddany dla pacjenta całym sercem. Właśnie jestem po operacji i bardzo dobrze się czuje. Polecam każdemu. Jest człowiekiem i lekarzem z powołania
Opinia dodana przez: Agnieszka

lekarz Piotr Jancewicz

OMEDA
Białystok, ul. Fabryczna 39
15-482 Białystok

super lekarz,specjalista na 6! pelen profesjonalizm! serdecznie polecam! dziekuje,dziekuje,dziekuje!!!!!!!!!!!!!!!!

lekarz Dariusz Hudzik

Zakład Rehabilitacji Leczniczej
Pakosz 68
25-040 Kielce

Lekarz jakich mało.. nie zbywa człowieka.. rozmawia.. tłumaczy.. dopytuje.. przy tym uśmiechnięty i nie patrzy na pacjenta z góry.. widać że chce pomóc.. Panie Darku dobro wraca ! Proszę pamiętać ! Dziękuję że jest taki ktoś jak Pan ! Serio...
Opinia dodana przez: Kamil

dr Bogusz Grabik

LUXMED
ul. Jerozolimskie 65/79 (budynek hotelu Mariott)
Warszawa

Wspaniały Lekarz, Kompetentny, Pełen Empatii, Wyrozumiały i Bardzo Sympatyczny. Potrafi wysłuchać pacjenta i odpowiedzieć mu, na nurtujące go pytania.
Opinia dodana przez: Joanna

lekarz Paweł Wawrzyczek

ulica Aleja Jana Pawła II 5/504
44-330 Jastrzębie-Zdrój

Popieram wszystkie wcześniejsze opinie. Jest to lekarz, który dąży do szybkiego wyjaśnienia przyczyny dolegliwości. W moim przypadku jego decyzje były trafne, co oznacza skuteczne pozbycie się dolegliwości. Nabrałam do Doktora pełnego zaufania dlatego polecam Go każdemu.
Opinia dodana przez: Małgorzata

dr Józef Wcisłek

Chirurg urazowy, Ortopeda

Ostrów Wielkopolski

Byłam z dzieckiem u Pana doktora na kontroli bioderek- super podejście do dzidziusia, wszystko dokładnie zbadał, wyjaśnił, pokazał, obejrzał dziecko kompleksowo- nie tylko same bioderka, miły , uprzejmy i z poczuciem humoru- bardzo polecam Pana doktora
Opinia dodana przez: Karolina