Lekarze Ortopeda

Grzegorz Kuterasiński

Traumatolog, Ortopeda

NZOZ Nowe Życie
Włoszczowa

Lekarz miły z poczuciem humoru, cierpliwy i wyrozumiały. Dr. Kuterasinski operował mnie już dwa razy, po za tym chodzę na kontrolę do poradni i na prawdę polecam tego lekarza. Ogólna moja ocena to szóstka z plusem.
Opinia dodana przez: Agnieszka

lekarz Jacek Ślipek

Chirurg ogólny, Ortopeda

CenterMed Biegonice
Węgierska 188
33-300 Nowy Sącz

Bardzo dobry specjalista, zainteresowany pacjentem, posiada duże umiejętności. Po wizycie prywatnej, zabieg wykonany w szpitalu w krótkim czasie. Polecam
Opinia dodana przez: Darek

lekarz Czesław Kaźmirski

ul. Żwirki i Wigury 14
81-394 Gdynia

Wspaniały lekarz i człowiek, wzór zwłaszcza dla swojego kolegi z gabinetu po przeciwnej stronie korytarza przychodni - "doktora" MK. Serdecznie polecam. Marzena N.
Opinia dodana przez: Marzena

dr Damian Filip

Szpital Wojewódzki Nr 2 im. Św. Jadwigi Królowej w Rzeszowie
ul. Lwowska 60
35-601 Rzeszów

To był strzał w10! Świetny człowiek na właściwym miejscu. Każda wizyta przebiegała sprawnie, rzeczowo i na temat. Uśmiech na twarzy doktora był iskrą, podsycającą moją wiarę, że DA się, że jeszcze będzie DOBRZE. Efekt operacji przeszedł moje oczekiwania. Jest BARDZO dobrze. Dziękuję z głębi serca.
Opinia dodana przez: Edyta

lek. med. Grzegorz Sokół

Gabinet Lekarski
Sabamed Krasne
35-005 Rzeszów

Jestem bardzo zadowolona z pomocy Pana Doktora. Fachowe podejście do pacjenta. Konkretny, dokładny i sympatyczny. Polecam
Opinia dodana przez: Małgorzata Lepionka

lek. med. Arkadiusz Madej

Best-Med
al. Jerozolimskie 87
02-001 Warszawa

lek.med.Arkadiusz Madej zalecił mi wymiane biodra, wybaczcie mi mówienie własnym jezykiem 15,11,2021 doktór wykonał zabieg wymiany wyżej wspomnianego biodra lewego w szpitalu w Grodzisku Mazowieckim. Jestem zadowolony z przebiegu procesu leczenia.Z doktorem można podyskutować,pytac i usłyszeć fachowe odpowiedzi oprócz kompetencji widać duzą osobistą kulturę pana doktora Z gabinetu wyszedłem ogromnie uspokojony.Wszystkim którym dokuczaja podobne problemy zdrowotne bardzo ale naprawdę bardzo mocno POLECAM DR.ARKADIUSZA MADEJA TERESIN POWIAT SOCHACZEW. Pozwolę sobie doktorze ...
Opinia dodana przez: Andrzej z Teresina

lekarz Wiesław Małek

ul. Madejewskich 18
38-200 Jasło

Od trzech tygodni mam sztuczny staw biodrowy wstawiony przez Dr W. Małka. Nic mnie nie boli, jeżdżę samochodem i chodzę już prawie bez laski. Wspaniały lekarz , specjalista, godny polecenia.
Opinia dodana przez: Eugeniusz

lekarz Witold Wołyniec

Grzegorza z Sanoka 8
48-303 Nysa

"Wizyta odbyła się terminowo i punktualnie . Przebieg wizyty w bardzo przyjemnej atmosferze. Wywiad lekarski ,odpowiednie badanie i skrupulatne wytłumaczenie diagnozy. Jasne i przejrzyste zalecenia. Polecam!!"
Opinia dodana przez: klaaudia
{'id': 40647, 'name': u'Bydgoszcz'} Ortopeda dziecięcy
                                       lekarz Paweł Urbanowicz

lekarz Paweł Urbanowicz

Ortopeda dziecięcy, Ortopeda

Centrum Medyczne PESMED
Sułkowskiego 15
85-634 Bydgoszcz

Panu Doktorowi zdiagnozowanie mojej przypadłości zajęło chwilę, wystarczyło, że przyłożył do nogi głowicę USG. Dwaj inni lekarze widzieli na zdjęciach rentgenowskich złamanie tam, gdzie go nie było i zlecili zabiegi, które nic oczywiście nie dały, a chodziłam z cierniem w stopie pół roku. Doktor mi go usunął czuwał nad zdrowieniem. Polecam Go każdemu. To wspaniały Człowiek i ortopeda.
Opinia dodana przez: Dorota

dr n. med. Jerzy Jankowski

Staroszkolna 7b lok. 5
59-700 Bolesławiec

Bardzo dobry lekarz z dużą wiedzą i doświadczeniem. Profesjonalne podejście do pacjenta, trafne diagnozy i leczenie.Bardzo polecam.

lekarz Krzysztof Margula

Ks Wajdy 1
46-059 Zawadzkie

Rzeczowy, kompetentny i sympatyczny. Zaangażowany. Polecam.

lekarz Radosław Jackowski

Ortopeda, Balneolog

Zakład Opieki Zdrowotnej "Święty Marek" Spółka Cywilna, Gabinety Lekarskie
ulica Łucznicza 64
71-557 Szczecin

Bardzo dobry i sympatyczny (co sie rzadko zdarza) lekarz, ze wspanialym podejsciem do dzieci. Polecam :)
Opinia dodana przez: Malgorzata
Najlepszy ortopeda jak do tej pory jakiego znam. Godny polecenia. Ortopeda jakich mało w dzisiejszych czasach. Rzetelny , pomocny i uprzejmy. Polecam wizyty oraz konsultacje telefoniczne, w moim przypadku nawet na odległość potrafi pomóc pacjentowi i załatwić wszytko co potrzebne pacjentowi.
Opinia dodana przez: Magdalena Sz
Do Szpitala Powiatowego im. Jana Pawła II w Wadowicach na Oddział Chirurgii Urazowej zostałem przyjęty z rozpoznaniem złamania kostek podudzia po upadku. W izbie przyjęć dyżur pełnił wtedy lek. med. Rafał Ring, który od razu wstępnie nastawił podwichnięcie boczne stopy, on również wykonywał następnego dnia właściwą operację otwartego zespolenia złamań za pomocą śrub i płytki. W trakcie dalszego leczenia (któremu podlegałem w innym ośrodku), specjaliści na podstawie zdjęć rentgenowskich wielokrotnie ...

dr n. med. Paweł Szeparowicz

Centrum Medyczne i Rehabilitacji KRIOSONIK
ulica Brzeska 137
08-110 Siedlce

Wspaniały specjalista. Bardzo kulturalny i rzeczowy doktor. Jestem po operacji ACL i wracam do zdrowia w bardzo szybkim tempie. Polecam!!
Opinia dodana przez: Marcin

lekarz Marek Maciej

ulica Bankowa 4
44-240 Żory

Doktor ma ogromną wiedzę. Cierpliwie tłumaczy medyczne zawiłości i odpowiada na wszelkie pytania dotyczące zabiegu. Ma dobre podejście do pacjenta. Jest życzliwy, uprzejmy i bardzo troszczy się o swoich pacjentów.

lekarz Piotr Lewczuk

Centrum Medyczne NZOZ "Starówka"
ulica Lipowa 5
08-300 Sokołów Podlaski

Najlepszy ortopeda, lekarz i specjalista jakiego spotkałam w swoim życiu. Same superlatywy. Komunikatywny, miły i pomocny. Po zabiegu kompleksowa opieka. Szczerze polecam z całego serducha.
Opinia dodana przez: Sylwia

lekarz Przemysław Tomaszewski

os. Lotnictwa Polskiego 9g lok. 2
60-406 Poznań

Najlepszy ortopeda, u jakiego byłam, a proszę mi wierzyć, że mając niepełnosprawność umiarkowaną na kręgosłup odwiedziłam wielu specjalistów w całym kraju. Kompetentny, kulturalny, empatyczny, uprzejmy, cierpliwy. Na pewno wrócę. Wizyta trwała 40 min, badanie poprzedził obszerny wywiad, skoncentrowany na rozwiązaniach, lekarz był informujący i pytający. Ja takiego lekarza po prostu dotąd NIGDY nie spotkałam. Serdecznie POLECAM!!!!
Opinia dodana przez: Klaudia

lekarz Mariusz Patyński

Gabinet
Gdynia

Wspaniały lekarz,człowiek kompetentny,znający się doskonale na tym co robi

lekarz Sławomir Pastucha

Ortopeda, Radiolog

Luxmed
Zwycięska 6A, GALERIA ZONE
20-555 Lublin

Polecam! Byłem pacjentem dra Pastuchu w czasie pobytu w SOR-ze na Kraśnickiego. Lekarz bardzo uprzejmy, sprawia wrażenie kompetentnego. Aby nie było problemów z zapisaniem się na wizytę kontrolną do skierowania dołączył karteczkę z poleceniem, by mnie zarejestrować na wskazany termin, co niestety rzadko się zdarza i później pacjent męczy się z gipsem, którego nikt nie chce zdjąć.
Opinia dodana przez: Krzysztof