Lekarze Ortopeda

lek. med. Jacek Ociepka

ul. Nowowiejskiego 4 m. 17
42-200 Częstochowa

Polecam pana doktora Jacka Ociepkę jako bardzo dobrego fachowca w swojej dziedzinie. Jest naprawdę bardzo miłym i kompetentnym specjalistą. Pan doktor jest lekarzem z powołania i liczy się dla niego tylko dobro pacjenta czego osobiście doświadczyłam podczas operacji stawu kolanowego przeprowadzonego przez pana doktora.
Opinia dodana przez: Krystyna

lekarz Rafał Niemiec

Mochnackiego 5/13
26-610 Radom

Trafiłam do Pana doktora zupełnie przypadkiem i był to mój najlepszy wybór. Wiedza, kompetencja i ogromna intuicja. Zabieg odbarczenia przeprowadzony błyskawicznie, bez żadnych problemów i komplikacji, z blizną, po której nie będzie śladu. Opieka po zabiegu idealna, doktor obecny przy każdej zmianie opatrunku, nawet pomimo braku dyżuru w poradni. Dzięki intuicji doktora został rozpoznany problem z barkiem i zastosowane właściwe leczenie. Poza tym każda wizyta to prawdziwa przyjemność. Przesympatyczny, empatyczny, ...
Opinia dodana przez: Monika Obudzińska

lek. med. Piotr Tarkowski

NZOZ SEP-MED
Hoża 19
00-521 Warszawa

Jestem po skomplikowanej operacji dwóch kości przedramienia. Operował mnie pan doktor Piotr Tarkowski. Wszystko poszło dobrze a po operacji czułam się zaopiekowana co jest dla mnie bardzo ważne. Wspaniały lekarz, kompetentny fachowiec, miły i sympatyczny człowiek, najfajniejszy na oddziale lekarz. Bardzo się cieszę że do niego właśnie trafiłam.
Opinia dodana przez: Magdalena

dr Piotr Szymik

Medycyna Dąb Katowice
ul. Dębowa 64
40-108 Katowice

Jestem niezwykle wdzięczna Panu doktorowi za Jego profesjonalizm w podejmowaniu trafnej diagnozy i decyzji o dalszym leczeniu . Poświęca on wiele uwagi pacjentom /opinia usłyszana od innych pacjentów /...Sama tego doświadczam przy każdej wizycie . Niezwykle ciepły , empatyczny lekarz o bardzo wysokiej kulturze osobistej . Poświęca wiele uwagi na rozmowę z pacjentem i słucha pacjenta z atiencją . Nikogo nie lekceweważy , chętnie pomaga , nie odsyła pacjentów , ...
Opinia dodana przez: Małgorzata

lek. med. Artur Plewiński

Centrum Medyczne doktorA
Trakt Brzeski 57B
05-077 Warszawa

Bardzo profesjonalne podejście do pacjenta, widać ogromną wiedzę i pasję zawodową. Równocześnie osoba bardzo sympatyczna i empatyczna, która wszystko dokładnie mi wyjaśniła. Szybka i trafna decyzja pozwoliła mi pozbyć się po wielu latach bólu. Zdecydowanie polecam Pana Doktora
Opinia dodana przez: Przemek
Oby więcej takich sumiennych i życzliwych lekarzy naprawdę bardzo fachowe podejście do pacjenta, szczerze polecam bardzo oraz bardzo dobrze stawia diagnozę.
Opinia dodana przez: Dominik

dr n. med. Piotr Białecki

Lux Med
Mickiewicza 128a
Szczecin

Wresczie po 4 miesiącach podjęłam stosowne leczenie i czuję się absolutnie lepiej. Wszystkim polecam tego wspanielego lekarza
Lekarz jedyny w swoim rodzaju ,który swą pracę wykonuje w 100 %..Wielki szacunek dla pana doktora

lek. med. Jacek Stachowiak

LIM
Warszawa

super podejście do pacjenta i maksymalna pomoc

dr Mariusz Sniegowski

Matopat
87-100 Toruń

Jestem po pierwszej wizycie i jestem pod wrażeniem osobowości Pana Doktora. Trochę żyję na tym świecie. Miałam styczność z lekarzami naszej NFZ-owskiej, burej rzeczywistości. Pan doktor Śniegowski to drugi LEKARZ (w sensie:prawdziwy, taki jaki powinien być), po profesorze Dąbrowieckim z Bydgoszczy- u których mialam i mam przyjemność się leczyć. Ktoś tu napisał, że doktor Śniegowski, to typ lekara z z "Leśnej Góry"-podpiuję się pod tym. Alicja.
Opinia dodana przez: Alicja

lek. med. Paweł Nosarzewski

Zespół Przychodni Specjalistycznych PRIMA
ul. Nowogrodzka 84/86, II piętro (winda)
02-018 Warszawa

Pan doktor Paweł w 2008 roku przeprowadził u mnie bardzo trudną i ryzykowną operację 2 etapową skoliozy neurogennej obustronne skrzywienia 140 stopni wynikające z MPD i nieprawidłowego leczenia poprzedniego lekarza trafiłam do Pana doktora w stanie zagrożenia życia w ciągu 6 tygodni znalazłam się na bloku operacyjnym skolioza została zmniejszona o 100 stopni a to jest bardzo dużo. Pan doktor to świetny specjalista pełen profesjonalizm opiekuńczy codziennie Przychodził po kilka ...
Opinia dodana przez: Natalia

lekarz Cezary Walczyński

Warszawska 17/19
05-400 Otwock

Rewelacyjny Lekarz i wspaniały człowiek - operował mi obydwa biodra - mam 53 lata - wracam do sportu, czuję się jak 20-latek - Jeśli operacja w Otwocku to u Doktora Walczyńskiego !
Opinia dodana przez: Robert

dr hab. n. med. Jan Blacha

Żagiel Med - Szpital
Kazimierza Tetmajera-Przerwy 21
20-362 Lublin

Wspaniały lekarz kompetentny, podchodzący z ogromną cierpliwością do pacjenta. Cierpiący jest dla doktora najważniejszy ma dla niego tyle empatii i pomaga mu z ogromnym zaangażowaniem. Byłam pacjentką pana doktora, który przeprowadził operację stawu biodrowego w 2007r. Jest do dnia dzisiejszego super. Polecam Pana Doktora - oby takich jak on było więcej.
Opinia dodana przez: Małgosia
Polecam, trafiłam do dr Pakosińskiego z paskudnym złamaniem nadgarstka z przemieszczeniami i odpryskami. Dr znieczulił moją rękę był przy tym bardzo delikatny, cały czas sprawdzał czy nie robi mi się słabo przy nastawianiu prawie nie czułam bólu. Po zrobieniu przeswietlenia pani radiolog powiedziala że nie sądziła że da się ten nadgarstek poskładać bez operacji. Pan dr. Wytlumaczył mi jak będzie przebiegało leczenie, uprzedził ze w pierwszych tygodniach istnieje ryzyko ponownego ...
Opinia dodana przez: Katarzyna

dr Dariusz Szydłowski

Traumatolog, Ortopeda

Eskulap
Grunwaldzka 1a
Płońsk

Bardzo kompetentny, dociekliwy, bardzo uprzejmy, poważnie taktujący pacjenta, odpowiedzialny - godny polecenia

dr Zbigniew Kiełbasa

Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej ,,Magnoliowa"
ulica Magnoliowa 2
20-143 Lublin

Miły ,uprzejmy,dobrze tłumaczy,bardzo zrozumiale,widać ,że kocha dzieci

lekarz Sławomir Kożuch

NZOZ PROMED Sp. z o. o.
ul. Zwycięstwa 15
41-962 Tąpkowice

Pan doktor doprowadził mnie do stanu gdzie mogłem wrócić do pracy choć mój przypadek był bardzo trudny do leczenia.Takich lekarzy właśnie nam potrzeba ,lekarzy z powołaniem. Każdemu znajomemu polecam pan doktora kożucha i wszyscy mi za to dziękują że dałem namiary do takiego fachowca
Opinia dodana przez: Tomasz

lekarz Sławomir Święcicki

SPZOZ Miejski Ośrodek Zdrowia
ulica Mickiewicza 18
05-220 Zielonka

Lekarz kompetentny, cierpliwy, tłumaczy pacjentowi problemy. Podczas wizyty czułam, ze koncentruje się na moich problemach. Chętnie wrócę, gdy zaistnieje potrzeba.
Opinia dodana przez: Krystyna

lekarz Piotr Kusiak

ulica Struga 6/17
41-300 Dąbrowa Górnicza

Polecam Pana Doktora. Przemiły, konkretny, zlecił ponowne badanie rtg, do tego usg palca zrobił i powiedział co robić dalej. Trochę czekania na kolej swoją było, ale teraz wiem, że bardzo poważnie Doktor podchodzi do każdego pacjenta i jego schorzenia. Przy następnych problemach też będę odwiedzać Pana Doktora bo naprawdę warto. POLECAM!!!
Opinia dodana przez: Katarzyna
{'id': 10987, 'name': u'Radom'} Ortopeda
                                       lekarz Michał Zagórski

lekarz Michał Zagórski

NZOZ CENTRUM MEDYCZNE MEDJANA
ulica Czachowskiego 21A
26-600 Radom

Serdeczne podziękowania dla Pana Doktora, który operował i opiekował się moją mamą podczas pobytu w szpitalu. Przed operacją rzeczowo pokazał i wytłumaczył na sztucznej kości na czym będzie polegała operacja. Z czystym sumieniem polecam i jeszcze raz dziękuję za okazaną pomoc, Monika K.
Opinia dodana przez: Monika