lek. dent. Paweł Bednarz

witam, potwierdzam dobrą opinię pan Bednarz wyrwał mi 8mkę, kosztowało mnie to 100zł, nic nie bolało

usunęłam zęba mądrości,nie wiedziałam ,że można wyrwać zęba tak szybko, jestem bardzo zadowolona

jemu chodzi tylko o kase w życiu już do niego nie pójdę odradzam każdemu!!!!!

jemu chodzi tylko o kase w życiu już do niego nie pójdę odradzam każdemu!!!!!

Drogi, zbyt pewny siebie. Nigdy nie przyjmuje zgodnie z umówioną godziną - nie szanuje pacjentów.

Pan doktor jest super, świetny fachowiec w każdym calu,ale bezbolesne usuwanie zębów to jego specjalność. Bardzo szczegółowo wytłumaczy problem leczonego zęba , jaką stosuje metodę leczenia, na co powinnam zwrócić uwagę aby poprawić stan mojego uzębienia a tłumaczy to w sposób bardzo miły i kompetentny. Jego plomby są doskonałe. Bardzo,bardzo polecam.

Jego plomby są doskonałe. Bardzo,bardzo polecam.

jesli chodzi o podejscie to spoko , zrobic tez zrobi jak trzeba - ale jest jeden duzy minus, czekanie na wlasna wizyte - kiedy jest sie juz umowionym na dana godzine i człowiek zwalnia sie specjalnie z pracy na jakies 2 h to niestey pod drzwiami musi rezygnowac i worcic albo brac caly dzien wolnego ... gdyz pan doktor przeciaga czas od umowionej wizyty od 1h do max 3h i to jest niestety lekcewarzenie klienta ...tak wiec moze nawet o tym nie wie , ale wielu jest takich co rezygnuje pod drzwiami i czekajac na umowiona wizyte miesiac , musi niestety zrezygnowac gdyz czas nie pozwala spedzic danej osobie wiekszosci czasu w samej poczekalni... dobrze by bylo alby czasami aby zagladnol sam w kalendarz i sie zastanowil nad sprostowaniem całej "poupychanej" sytuacji pacjentow i terminow... pozdrawiam

Lekarz naprawdę dobry w tym co robi ale po zabiegu koniec. Zabieram kase i tyle. Zero zainteresowania , przychodzenia na kontrolę i jeszcze nie odbiera tel. może trafiam na złe moementy.

Świetny stomatolog.Wspaniały fachowiec.Bardzo miły, wzbudzający zaufanie pacjenta.Profesjonalista w swojej branży.Potrafi usunąć zęba w taki sposób , że nawet najbardziej bojaźliwy pacjent(taki jak ja-autor tego tekstu,który piszę właśnie po ekstrakcji zęba przez Pana Doktora)nie poczuje dosłownie nic,żadnego bólu.Jednym słowem NAJLEPSZY STOMATOLOG CHIRURG.

Naprawdę super dentysta.Polecam.Chodzę już od 4 lat do Pana Bednarza i naprawdę jestem bardzo zadowolona.Nigdy bym nie zamieniła na innego stomatologa.