Paweł Dudlik

super lekarz . Uratował mi zęba ,KTÓREGO pani Zalejska PRAWIE WYKOŃCZYŁA WSTRETNA BABA I NIEUZNAJE ZNIECZULEŃ A JAK BOLI TO CO CZŁOWIEK MA ZROBIĆ JEJ ZDANIEM ZNIECZULENIA NIESĄ POTRZEBNĘ I ZĘBA TEŻ MOŻNA TRUC STO RAZ AZ CZEBA BEDZIE RWAC . PAN PAWEŁ TO MISTRZ STOMATOLOGI WARTO CZEKAĆ NAWET 5GODZ I DUŻEJ BO KOSZTY MAŁE I SUPER PODEJŚCIE RZETELNE WYKONANIE CO DUŻO GADAC MISTRZ NAD MISTRZAMI TERAZ WIZYTA U STOMATOLOGA TO JAK WYPAD DO JAKIEGOS SUPER MIEJSCA , BARDZO PRZYJEMNA

Witam chodzę do Pana Dr od 3 lat zawsze wychodzę zadowolona po wizycie naprawdę profesjonalne podejście do pacjenta .

Bardzo dobry dentysta, od lat leczy moje zęby, wszystko ok, nawet partactwa po innych (Armii Poznań) polecam wybielanie.Nie boję się ze coś będzie boleć. Kolejki faktycznie są i 1-2 godzinki średnio się czeka

Baaardzo polecam Pana Pawła, lepszego stomatologa po prostu nie ma:)

Baaardzo polecam Pana Pawła, lepszego stomatologa po prostu nie ma:)

Po pierwszej wizycie zdecydowałam sie na zmianę lekarza i wybieram p.Pawła. Fakt, nastałam sie w kolejce z bólem, ale przyszłam bez wczesniejszego umowienia, a i tak mnie przyjął przedłuzając swój czas pracy. Co do profesjonalizmu lubie, gdy lekarz mówi kiedy bedzie szczypac, kiedy bolec, wiem co sie dzieje, co jest robione, a to = poczucie bezpieczeństwa. Niemiły i arogancki? Nie zauważylam... kontaktowy, sympatyczny, zainteresowany problemem. Koszty? Rewelacja! Póki co jestem zdecydowana zaufać dr Dudlikowi, mąż też widząc mój uśmiech po powrocie do domu. Osobiście polecam i liczę, że sie nie zawiodę :)

Leczy ok, ale jest strasznie arogancki i nerwowy. Zapisuje ludzi co 10 minut a później się dziwi, że ludzie siedzą do 23 i czekają na wizytę. Trochę ogłady by się mu przydarzyło.

Bardzo dobry specjalista i kolejki rzeczywiście potworne, bo brak organizacji. Wynika to z tego, że Pan dr nie odmawia wizyt pacjentom z bólem, a symulantów nie brakuje. Wizyta super, rwanie ósemki tanie, szybkie i bezbolesne, gdybym nawet miała 5 godzin czekać - warto - inni życzyli sobie 500-800zł za tę samą usługę Paulina

Paulina

Bardzo dobry lekarz. Pierwszy raz nie bałam sę kontaktu z stomatologiem. Nie wiem dlaczego wszysty piszą o potwornych kolejkach ja czekalam 20 minut - może miałam szczęście. Kost to 50 zł za wypełnienie mniej niż na NFZ . Polecam Wszystkim oszczędnym i nie tylko.

Pan doktor to doskonały dentysta! A że trzeba czekać w kolejce godzinami? Coś za coś. Wyleczył mojego zęba, którego inny dentysta chciał wyrwać. Rzetelność i kompetencja, niskie ceny, dyspozycyjność - polecam bez zastrzeżeń.

Bardzo miły i rzetelny stomatolog. Mimo ogromnej kolejki jest bardzo dokładny i do każdego podchodzi indywidualnie - leczy się u niego cała moja rodzina. Z Zębami które mam już wyleczone nic się nie dzieje. Jestem zadowolona z usługi jak i z kosztów które poniosłam. Rzeczywiście długo czekałam na wizytę ale jeżeli ktoś kasuje o 100% mniej niż inni stomatolodzy to wiadomo że drzwi się nie zamykają. Chcesz płacić 180zł za plombę to idź do innego stomatologa tam przyjmą Cię bez kolejki. Pozdrawiam Pana Dudlika. Zadowolona klientka.

Zadowolona klientka.