lekarz Paweł Janczura

Rehabilitant

1,3
1,4

Nie polecam tego lekarza, wmawia ludziom że JUŻ JEST OK, że on ich wyleczył pomimo dalszego bólu, źle wypisuje kart choroby a informacja o przebytej rehabilitacji leczniczej to też ściema, w ogóle ten lekarz zgaduje ....

nawet raz nie weszłam na drugie pietro zawsze winda!jak to mogł to swierdzic skoro go nigdy nie było?

kulturalny bez ambicji .kasiora to czuc! nie nadaje sie ne lekarza rechabillitanta -moze bylby lepszy bez władzy zony ? nie zna biochawerezmu

moze prywatnie jest lepszy absolutne zero jego słowa"dzis sie widzimy w połowie turnusu,i na koncu i sie nie znamy "-lekarz?smiechu warte zona chyba za latwiła mu te posade no bo jest ordynatorem tam tez -nawet nie badał mnie w dniu 19 grudnia odebrałam tylko smieszny wypis-dzieki!!!!!-reszta sie zajma lekarze specjalsci -dziekuje było miło!-zus nie powinien zapłacic za opieke-po tym jakie głupoty wypisane były -bede tego dochodzic-zegnam

m badana przy wyjezdzie a jaki jest moj stan zdrowia tylko przeczytałam w dniu wyjazdu kiedy doktora nie widziałam,smieszne za co płaci zus -ludzie kto tam chce sie leczyc!?-ci co zdrowi sa! to kasa wydana bez sensu