lekarz Paweł Jastrzębski

Traumatolog, Ortopeda, Chirurg urazowy

Takiego lekarza życzę wszystkim - super lekarz .

Takiego lekarza życzę wszystkim - super lekarz .

Bardzo dobry lekarz.Cechuje go duza kultura osobista ,bardzo dobry fachowiec wie co robi.

przemiły zawsze uśmiechnięty lekarz kompetentny ma czas dla pacjenta to niestety prawie niespotykane w naszej służbie zdrowia oby tak dalej .Polecam

Dzięki panie Pawle, warto wierzyć w ludzi dzięki panu, dziękuję i polecam, takich ludzi potrzeba, dr house się kryje

Dr Jastrzębski to naprawdę godny polecenia lekarz. Poświęca czas pacjentowi,odpowiada na wszystkie pytania,skrupulatnie bada,jest rzeczowy,kompetentny i do tego sympatyczny:)Z pełną odpowiedzialnością POLECAM! Pacjentka Ania

Pacjentka Ania

POLECAM Z CZYSTYM SUMIENIEM!! Takiego wspaniałego lekarza ze świecą szukać :) Pozdrowienia dla doktora.

POLECAM Z CZYSTYM SUMIENIEM!!

Takiego wspaniałego lekarza ze świecą szukać :)
Pozdrowienia dla doktora.

bardzo miły i kompetentny lekarz przeprowadził u mnie wszystkie 8 operacji jestem mu bardzo wdzięczna i żeby wszyscy lekarze byli tacy jak dr.jastrzębski Dziękuje mu za to bardzo.

Dziękuje mu za to bardzo.

W 100% polecam Pana Doktora znakomity specjalista kompetentny. Z dużym zaangażowanie podchodzi do pacjenta. Polecam go znajomym z czystym sercem. Taki lekarz to skarb. Gdyby tylko wszyscy byli tacy dokładni i sumienni świat stałby się lepszy.

POLECAM, wspaniały człowiek i taki sam lekarz.

POLECAM, wspaniały człowiek i taki sam lekarz.

Świetny lekarz, przeprowadził u mnie operację wstawienia endoprotezy biodra. Miły, uprzejmy, w 100% specjalista. Przyjmuje prywatnie, pracuje także w sosnowieckim Szpitalu. Śmiało mogę polecić wszystkim tego specjalistę.