dr n. med. Paweł Kołodziejskidr n. med. Paweł Kołodziejski - zdjęcie profilowe

dr n. med. Paweł Kołodziejski

Traumatolog, Ortopeda

Dr n. med. Paweł Kołodziejski jest chirurgiem stopy, specjalistą w dziedzinie ortopedii i traumatologii, współtwórca Poradni Chorób Stopy. Ukończył wiele staży w znanych klinikach ortopedycznych za granicą, gdzie zdobył cenne umiejętności praktyczne stosowania nowoczesnych metod i technik operacyjnych w zakresie chirurgii stopy i stawu skokowego. Dodatkowo jest wykładowcą na kursach kształcenia podyplomowego dla lekarzy oraz promotorem prac licencjackich i magisterskich.

Świetny lekarz. Pierwszy raz na takiego trafiłam. Wszystko wytłumaczyl co i jak, poświęcił dużo czasu, a przy tym był bardzo miły:) Polecam! Oby więcej takich!

Trafiłem z polecenia kolegi, któremu doktor operował achillesa. Fachowe badanie, jasne zalecenia - najpierw rehabilitacja, a operacja ewentualnie później. Naprawdę polecam, bo jeszcze nikt nie zbadał tak mojej kostki.

Bardzo dobry lekarz miły i kontaktowy zyczliwy dla pacjentów

Bardzo dobry lekarz miły i kontaktowy zyczliwy dla pacjentów

Świetny lekarz - chirurg ortopeda a do tego miły sympatyczny człowiek. Po operacji nie zostawia pacjenta na pastwę losu i czego chcieć więcej? Wielki plus i pozdrowienia od "trudnej pacjentki"

Operował mojej mamie haluksa. Sympatyczny, uśmiechnięty, rzeczowy. Widać że lubi to co robi a to bardzo ważne w przypadku lekarza. Polecam

Dobry, rzetelny specjalista. Operowal mojego urwanego achillesa. Jestem w pełni zadowolony. Znów mogę grać w piłkę nożną.

Pan doktor Kołodziejski operował haluxy mojej koleżance z pracy. Była bardzo zadowolona z leczenia a i obie stopy wyglądają bardzo ładnie - dlatego sama poszłam na wizytę. Doktor miły, kontaktowy, dokładne tłumaczył co trzeba zrobić moim stópkom żeby nie bolały.

Trafiłam z polecenia koleżanki z pracy, którą Doktor operował na halluxy. Miły, kontaktowy w rozmowie, szczegółowo wytłumaczył przebieg leczenia oraz samą operację. Czułam się profesjonalnie potraktowana. Polecam

Byłam u doktora z bardzo rzadką chorobą stopy. Kilku poprzednich specjalistów ortopedów nawet nie wiedziało, jak poprawnie wymówić jej nazwę. Doktor po obejrzeniu wyniku mikroskopowego od razu opowiedział mi co to za choroba, jakie są zagrożenia i co mnie może czekać. Byłam naprawdę zaskoczona ogromną wiedzą bo wcześniej sama przeglądałam poradniki i internet w poszukiwaniu wiadomości i informacji nie było za wiele. Dawno nie czułam się tak profesjonalnie potraktowana

Byłam w pana doktora z haluksami. Poprzedni lekarze ortopedzi jedynie szybko oglądali zdjęcia i mówili, że potrzebna operacja. Gdy pytałam na czym będzie ona polegać mówili krótko druty, gips. Byłam przerażona. Dopiero pan doktor szczegółowo mi wyjaśnił jaka operacja będzie dla mnie najlepsza. Okazało się że wcale nie będą potrzebne wystające druty, gdyż można zastosować nowoczesną metodę. Przez to nie będę chodzić w gipsie tylko w specjalnym buciku a noga szybiej się zagoi. Wizyta trwała prawie 40 minut. Jestem bardzo zadowolona i z całego serca polecam tego lekarza