dr n. med. Paweł Kutkowski

Lekarz nie potrafi zdiagnozować wtórnefo zaniku miesiączki. Nie trzeba chybatłumaczyć jak to źle świadczy o jego podejsciu do pacjenta lub jego umiejętnosciach i wiedzy. Przestrzegam inne Panie przed traceniem czasu i pieniędzy na wizyte u tego Pana

przedmiotowe podejście do pacjentek,mało kontaktowy,nieuprzejmy,nie lubi kobiet...odradzam pod każdym względem...Szukajcie dziewczyny kogoś bardziej empatycznego skoro badania i tak są dużym przeżyciem. Może tak jest tylko w przypadku wizyt na NWZ??? Odechciało mi się wizyt u ginekologa i profilaktyki na długo...nie zróbcie tego samego błędu co Ja

Może tak jest tylko w przypadku wizyt na NWZ???

Cham, gbur. Traktuje młode kobiety , które dbają o swoje zdrowie jak panny o lekkich obyczajach. Pomylili moje wyniki badań z inną kobietą

Na tego lekarza trafiłam przypadkiem, szukając najbliżej miejsca zamieszkania. Po pierwszej wizycie nie mogłam wyjść z wrażenia. Dokładnie przeprowadzony wywiad, szczegółowe badanie, do tego cierpliwie wszystko wyjaśniał, a na koniec mile zaskoczył mnie ceną. Kolejne wizyty tylko potwierdzały pierwszą. Zdecydowanie polecam wszystkim kobietom, które szukają kompetentnego ginekologa. Duży plus.

Moja wizyta dotyczyła badań kontrolnych i doboru antykoncepcji hormonalnej. Pan doktor bardzo uprzejmy, spokojnie i rzeczowo odpowiada na wszelkie pytania. Nie naciąga na płatne wizyty celem wypisania recepty.

super lekarz chodzę do niego od 10 lat, zawsze stawia prawidłową diagnozę, bardzo dobre wyposażenie gabinetu, zawsze czysto, krótki czas oczekiwania nawet na 21 30 można sie umówić polecam

Brak szacunku do kobiety, bada bolesnie, nie miły.

Brak szacunku do kobiety, bada bolesnie, nie miły.

Lekarz miły, uprzejmy, rzeczowy ma bardzo profesjonalne podejście do wykonywanej pracy.

Pierwsza wizyta byłam zachwycona pełny profesjonalizm. Druga wizyta niestety ale jestem trochę rozczarowana. Krótki czas oczekiwania na wizytę.

Pan doktor jest rewelacyjny.Wczoraj byłam na badaniu.Zapłaciłam tylko 100 zł a w koszty było wliczone usg pochwy,cytologia,badanie piersi palpacyjne + usg piersi(!)i wszystko na wysokiej jakości sprzęcie.Nie ma mowy o jakimś naciąganiu i wymaślaniu chorób typu nadżerka itp( jak to w modzie u niektórych lekarzy ginekologów)- całe badanie mozna oglądać na ekranie a Pan doktor wszystko cierpliwie objaśnia.Atmosfera bardzo miła,na wszystkie pytania dostałam wyczerpujące odpowiedzi,zostałam przyjęta o tej godzinie na którą się umówiłam.Czego więc chcieć więcej? Jestem bardzo zadowolona i uważam ze to najlepszy ginekolog przynajmniej w Poznaniu.Z całą pewnością polecam!