dr n. med. Paweł Lis

Neurochirurg

Kilkunastoletnie doświadczenie w leczeniu operacyjnym schorzeń kręgosłupa. Rzetelna edukacja: specjalizacja z dziedziny neurochirurgii zakończona egzaminem państwowym, doktorat, europejski kurs dla neurochirurgów (EANS) w cyklu czteroletnim ; kilkumiesięczne praktyczne staże u najlepszych neurochirurgów w Europie, wiele kursów praktycznych z zakresu chirurgii kręgosłupa w USA, Europie i Polsce.

Ten lekarz postawił mnie na nogi po grudniowej operacji bóle które mnie bardzo męczyły ustały zostały tylko bardzo małe dolegliwości pooperacyjne ale podobno to bardzo długo się goi i trzeba cierpliwości. Jeszcze raz bardzo dziękuje i wszystkim polecam

Mam odczucie że po operacji i odebraniu kasy traci współczucie i zrozumienie potrzeb pacjenta , tym bardziej że zabieg był za kasę i to nie małą .Za taką kasę parę miesięcy byłbym na wyspach i popijał drinki z parasolką z tak szlak mnie trafia .Ze nerwów i wyczerpania psychicznego przybyło mi tylko siwych włosów , a bóli więcej niż przed zabiegiem . Tak więc lepiej trzeba 10000 razy się zastanowić przed niż żałować

Mily, sympatyczny, realizuje to co ma do zrealizowania,malo wyjasnia, malo doradza, nalezy szukac porad u innych specjalistow. Wielu pacjentow czeka po operacji na pozytywne skutki jego dzialania bowiem slyszy sie tak jak pisala tu poprzedniczka''musi bolec, trzeba czasu''. W tym rowniez i ja obserwuje i czekam na miejmy nadzieje zadawalajace skutki operacji u Pana Doktora.

ogólni go nie znam -znalazłam go przez internet napisałam do niego na e-mail i odpisał więc to już dużo o nim samym mówi,nie musiał a jestem z Malborka.

Bardzo kompetentny lekarz, moja ciocia lezala u Pana doktora na oddziale miala operacje, nie mogla chodzc zaden lekarz nie potrafil jej pomoc, Tylko Pan Dr Lis. Ciocia moze teraz chodzic i bardzo dobrze sie czuje, jest bardzo zadowolna i cala rodzina. Kiedy inny lekarz ortopeda ogladal zdjecie kregoslupa i zapytal" Kto tak fachowo zooperowal pani kregoslup?" Fach w rekach!

Lekarz ten operował mnie metodą nukleoplastyki.Sama metoda nie jest dobra.Boli jak bolało,czasem gorzej.Przed zabiegiem nie skierował mnie na żadną rehabilitację,a była duża szansa że pomoze i zabieg nie byłby potrzebny.

Specjalista w kazdym calu:) Profesjonlny zdolny lekarz który robi cuda. Gdyby nie on Pewnie jeździłabym na wózku, po jego operacji i rehabilitacji w Nowym Dworze wróciłam do życia i do pracy. Wdzięczna bede do konca życia, bo jak bolało to zyć mi się już nie chciało

Specjalista w kazdym calu:)
Profesjonlny zdolny lekarz który robi cuda.
Wdzięczna bede do konca życia, bo jak bolało to zyć mi się już nie chciało

Lekarz ten operowal mnie dwa razy , po drugiej operacji nie pojawil sie u mnie ani razu mimo ze zostalam przez niego w CKiR skierowana na cito na rehabilitecje . Po 6 miesiacach od drugiej operacji zostalam skierowana przez tegoz lekarza na koleja trzecia operacje . Moj stan zdrowia byl tragiczny ale lekarz wogole sie tym nie przejmowal i na moje uwagi ze mnie boli , wciaz slyszalam ze musi bolec . Znalazlam ratunek w prywatnej klinice w Szwecji , gdyby nie oni dzisiaj jezdzilabym na wozku inwalidzkim a tak jezdze na nartach

Bardzo dobry specjalista.Postawił mnie na nogi,prawie już nie chodziłam.

Bardzo dobry specjalista.Postawił mnie na nogi,prawie już nie chodziłam.

Doktor Paweł Lis dwukrotnie mnie operował z doskonałym skutkiem i po dwóch operacjach kręgosłupa jestem bardziej sprawny, niż przeciętny zdrowy człowiek. Profesjonalista w każdym calu. Mam do niego pełne zaufanie. Zdecydowanie POLECAM!