lekarz Paweł Molga

Laryngolog

Nie czułem zapachów od wielu lat i miałem ciągle zatkany nos i bóle głowy. Od leków przeciwbólowych wysiadła mi watroba. Jestem kierowcą zawodowym, bałem się że stracę pracę,widać było że mam kłopoty ze zdrowiem. Trafiłem do Myszkowa, do doktora Molgi. Jestem już po operacji zatok, dziękuję doktorze, bo tylko tyle mogę Panu powiedzieć wdzięczny pacjent

Lekarz kompletny. Trafnie zdiagnozował u mojej córeczki problem z migdałkiem gardłowym, który powodował ciągłe infekcje gardła, katar i inne. Choć uświadomił konieczność usunięcia go, to jednak nie namawiał na siłę na zabieg w klinice prowadzonej przez siebie.Okazało się, że zabieg przeprowadzony przez dr.Molgę i opieka personelu w Jego klinice były wzorowe!!!