Paweł Papież

Laryngolog

Wspaniały lekarz i człowiek. Zawsze poświęca czas pacjentom, bardzo kompetentny, sumienny.

super lekarz bardzo trafnie stawia diagnozę polecam , jest kompetentny wzbudza zaufanie

lekarz - człowiek. Gorąco polecam. Wspaniałe podejście do dzieci.

lekarz - człowiek. Gorąco polecam. Wspaniałe podejście do dzieci.

Nigdy w życiu żaden lekarz nie poświęcił mi tyle uwagi tłumacząc krok po kroku chorobę mojej córeczki. Moja córcia wprost go uwielbia. Wspaniałe podejście do dzieci, podejście do pacjenta jak do człowieka rozumnego. Trafna diagnoza, szybka interwencja. Operacja przeprowadzona w szpitalu, poprzedzona tylko jedną wizytą prywatną ( "leczenie" u innych lekarzy trwało pół roku i tylko pogorszyło stan zdrowia dziecka). Doktor Papież nie tylko operuje, ale po zabiegu stale monitoruje stan swoich pacjentów. Naprawdę troskliwy , cudowny lekarz którego polecam z czystym sercem.

Kompetentny lekarz z odpowiednim i pełnym optymizmu podejściem do pacjenta.

Kompetentny lekarz z odpowiednim i pełnym optymizmu podejściem do pacjenta.

Bardzo dobry laryngolog, wręcz celujący

Bardzo dobry laryngolog, wręcz celujący

Takiego lekarza polecam!!! Podejście do pacjenta i fachowa wiedza wzbudzają zaufanie.

Pan doktor należy do tych lekarzy , którzy leczą swoich pacjentów z prawdziwego powołania. Wspaniały człowiek i lekarz z super podejściem do dzieci. Naszemu synkowi usuwał trzeci migdał i podcinał dwa boczne. Z czystym sumieniem mogę polecić go wszystkim rodzicom poszukującym kompetentnego lekarza, który z poświęceniem oddaje się dzieciakom.

Paweł jest "cool" :) Takich lekarzy już coraz mniej ...

Paweł jest "cool" :)
Takich lekarzy już coraz mniej ...

Rewelacyjny lekarz bardzo polecam super podejście do pacjenta,doskonały kontakt z dziećmi