Paweł Podhalański

Jak chodziłam do niego prywatnie to był miły,grzeczny i poświęcał dużo czasu itd... ale na NFZ ma człowieka gdzieś. Robi na odwal, byle odpykać pacjentki ;/ Kiedyś nie był taki, ale teraz zmienił się na gorsze. Chodziłam do niego prywatnie w 2 ciążach. Przy I porodzie był super i dlatego od razu poleciałam do niego w drugiej ciąży. ale w drugiej totalnie olał mnie na porodówce ;/ Już do niego nie chodzę. Zmiana na gorsze, pewnie kasa uderzyła do głowy ;/

Już do niego nie chodzę. Zmiana na gorsze, pewnie kasa uderzyła do głowy ;/

Dla mnie rewelacja, prowadził moje dwie ciąże. jest miły ,uprzejmy poświęca pacjentce tyle czasu ile trzeba , badanie profesjonalne, bez skrępowania. Po porodzie interesuje się pacjentką i dzidziusiem. Naprawdę polecam.

Polecam wszystkim bo jestem bardzo zadowolona z opieki, urodziłam piękną córeczkę dzięki Panu doktorowi, bardzo bałam się rodzić siłami natury, ale udało się i jestem bardzo szczęśliwa. Pan doktor zaglądał do mnie często, kiedy byłam na oddziale, widać że interesuje się swoimi pacjentkami i jestem przekonana, że gdyby konieczne było cięcie cesarskie to Pan doktor zrobiłby je osobiście. Naprawdę szczerze polecam bo z opieki w trakcie ciąży także jestem bardzo zadowolona a zdjęcia USG zrobione przez doktora przechowuję w albumie tak pięknie wyszły.

Bardzo kompetentny lekarz. Wszystko wyczerpująco tłumaczy. Każe zadawać pytania. Leczy kompleksowo. Przepisuje tańsze leki, jeżeli można nimi zastąpić droższe. Polecam!!!!!!

Pan dr. Podhalański jest człowiekiem opryskliwym nie godnym zaufania. Nie nadaje sie do leczenia nawet zwierząt a co dopiero kobiet ciężarnych. Dość ze wykonczył moje nie narodzone dziecko to malo co by mnie posłał na tamten świat, okłamywal mnie ze ciąza prawidlowo sie rozwija i jest żywa. Jest łakomy na kase kazał przychodzic na prywatna wizyte dwa razy w tyg. Drogie panie omijajcie tego pana naciagacza.

Miałam "przyjemność" widzieć się z panem doktorem w szpitalu. Wrażenie jakie na mnie zrobił było oszałamiające!!! Obchód zrobił w 5 minut całego oddziału, spytał jak się czuję (opisałam swoje dolegliwości) potem nawet nie spojrzał na moje wyniki które były tragiczne i stwierdził że wszystko dobrze paranoja. Jak się mu gdzieś spieszyło to mógł w ogóle nie chodzić po oddziale.

Jak się mu gdzieś spieszyło to mógł w ogóle nie chodzić po oddziale.

jest to lekarz godny polecenia prowadzil moja ciaze byl przy porodzie i dzieki niemu mam zdrowego synka jest milz interesowal sie nami do wzjscia ze szpitala polecam

Bardzo dobry lekarz.Zanim zaczelam chodzic do niego prywatnie lezalam w szpitalu -jako jedyny lekarz informowal mnie i odpowiadal na kazde pytanie.jest bardzo dokladny w badaniu.wszytsko tlumaczy.prosze nie zapominac ,ze lekarz tez czlowiek i moze miec czasem zly humor ;).

Opryskliwy, złośliwy, cwaniaczek. Widać/czuć, dlaczego nie ma żony - po co mu stały związek? Chyba już to daje do myślenia, nieprawdaż? Poczytajcie drodzy czytelnicy na innych forach opinie. Jak można być tak chamskim, podłym człowiekiem, a co dopiero lekarzem??? Do 'sipy'!!!

NIE POLECAM!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

NIE POLECAM!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!