Paweł Pozorski

Rewelacyjny lekarz. Gdyby było więcej takich lekarzy nasza służba zdrowia wyglądałaby inaczej.

Swietny lekarz, godny polecenia, bardzo sympatyczny i doskonały.Prawdziwy Lekarz z powołania...

Takiego lekarza należałoby klonować, jest rewelacyjny!!!

Takiego lekarza należałoby klonować, jest rewelacyjny!!!

Lekarz naprawde dobry. Był przy porodzie mojego synusia teraz chodze do niego na wizyty i nie zmienie na innego pod żadnym wzgledem! Jest miły sympatyczny wyjasni wszystko i odpowie na kazde pytanie! Dla mnie spoko lekarz!

Polecam serdecznie, na poczatku mialam wizyty prywatne koszt od 20-50zl w zaleznosci jakie badania wykonuje. Nastepnie chodzilam na NFZ i naprawde nie ma zadnej roznicy w traktowaniu pacjentki przy wizycie prywatnej a NFZ. Polecam wszystkim :)

lekarz z powołania.Polecam tego lekarza.

lekarz z powołania.Polecam tego lekarza.

Ja również jestem bardzo zadowolona z tego lekarza. Chodziłam do niego przez całą ciążę na NFZ i ani razu nie miałam odczucia, że mam się streszczać bo za drzwiami czekają jeszcze inne pacjentki a przecież nie jest to wizyta prywatna.Można było z nim porozmawiać w gabinecie o wszystkim nie tylko jak w moim przypadku o ciąży.Tak więc z całą stanowczością mogę wam polecić drogie panie doktora Pozorskiego jest naprawdę miły i sympatyczny, i co ważne nie będziecie miały odczucia,że nie jesteście na wizycie prywatnej.

Jestem zdecydowanego zdania,że doktor Pozorski jest najlepszym ginekologiem w Ostrowie! W pierwszej ciąży chodziłam do dr.Mazura , ale nawet wizyty prywatne u owego lekarza nie sa porównywalne do wizyt u dr.Pozorskiego.Odpowiada na każde moje pytanie , tłumaczy mi wszystko jak człowiek człowiekowi a nie jakimis "medycznymi skrótami i okresleniami". POLECAM WSZYSTKIM

Drogie Panie nie ma w Ostrowie i okolicy takiego lekarza polecam. Miły,delikatny i co ważne nie odmówił wizyty mimo napiętego grafiku. 7lat temu odbierał mi poród i od tamtej pory nie zmieniam o nim zdania super lekarz szacunek Panie Pawle.

Jak dla mnie zdecydowanie najlepszy lekarz w Ostrowie, a mam porównanie bo korzystałam z "usług" Skowronka, Kaszni, grochowskiej, Szczublewskich, Bartosiowej, Wiśniowskiej, Machalicy i w porównaniu do tamtych lekarz wypada rewelacyjnie. Prowadzi moją ciąże w medikorze właściwie całą na nfz a jakość lepsza niż u innych lekarzy podczas wizyt prywatnych. Dla nformacji w tej przychodni pan doktor za wizytę prywatną bierze 20-30 zł a więc śmieszne sumy. Wszystko rzeczowo wytłumaczy,jest przede wszystkim bardzo konkretny a to lubie u specjalistów, nie rozczula się zbytnio, przekazuje fakty naukowe.W dodatku można z nim pożartować :D Znajoma też miała prowadzoną przez niego ciąże i gdy wykrył nieprawidłowości , to od razu dostała skierowanie do Poznania, nie trzeba było czekać. Dla mnie same superlatywy.