dr n. med. Paweł Walaszek

Lekarz jakich mało:-) Świetny lekarz,mam do niego 100% zaufanie,prowadził moje dwie ciąże ,zawsze gotowy udzielić odpowiedzi na nurtujące przyszłą mamę pytania a poza tym uprzejmy i rzetelny,

super fachowiec i człowiek. Dzięki Panu doktorowi mam śliczną zdrową córeczkę!!! polecam

Pan doktor prowadził moją pierwszą ciąże, jest naprawdę bardzo delikatnym, uprzejmym i kompetentnym lekarzem. Zawsze wysłuchał i rozwiewał wszystkie wątpliwości młodych przyszłych rodziców :) Naprawdę bardzo go polecam i doradzałabym rodzić w Pionkach bo opieka tam jest rewelacyjna. Bardzo uprzejme i troskliwe pielęgniarki.

Super lekarz.Prowadził moją ciążę. Mamy teraz ślicznego i zdrowego synka. Wizyty bardzo rzeczowe ale za każdym razem wiedziałam że zostałam dokładnie przebadana. Z cierpliwością odpowiada na każde pytanie.Dostępny przez 24h. Teraz jestem pod jego opieką i polecam to każdej kobiecie. Lepiej trafić chyba nie można

Jak by wszyscy lekarze mieli takie podejście do pacjentów to nasza służba zdrowia była by prawie idealna. To naprawdę znakomity lekarz. Pozdrawiam

Dzięki Panu doktorowi mam slczną zdrową córkę:) Bardzo sympatyczny człowiek,zależy mu na pacjentkach:) Na wizyty przyjeżdżałam do Pionek aż 260 km i było warto:)

Dr Walaszek jest dobrym lekarzem.Kontroluję się raz w roku i dlatego nie mam problemu.

DR.WALASZEK prowadził moją ciążę, jestem bardzo zadowolona, polecam.

DR.WALASZEK prowadził moją ciążę, jestem bardzo zadowolona, polecam.

Bardzo dobry specjalista.Bardzo dobrze zajmuje się pacjentem. Dostępny 24 godz. na dobę. Bardzo dobry kontakt.

I jaki był finał sprawy?? Z ciekawości pytam?? Czekam na odpowiedź......

I jaki był finał sprawy?? Z ciekawości pytam?? Czekam na odpowiedź......