Lekarze Pediatra

Neonatolog, Pediatra

Gabinet lek. med. pediatra, neonatolog Ewa Synowiecka
Sosnowa 31A
42-290 Blachownia

Pani dr to wspaniały człowiek i genialny specjalista. Prawdziwy lekarz z powołania bardzo dokładną wnikliwa. Trafne diagnozy za każdym razem. Widać że kocha dzieci i to co robi. Antybiotyki zapisuje w ostateczności. Dokładnie bada i poświęca na wizytę tyle ile potrzebuje i pacjent i rodzic. Mnie spanikowanej matce odbiera telefony i smsy nawet wieczorem. A kiedys nawet wcześnie rano po swoim ciężkim dyżurze nas przyjęła. Moja córka ma 5 lat ...
Opinia dodana przez: Mama Martynki i Maksyma

lekarz Joanna Czajkowska

Medika
83-110 Tczew

Najwspanialsza! O każdej porze dnia i nocy można liczyć na pomoc! Lekarz z powołania 💜 polecam z całego serca 💚
Opinia dodana przez: Iza

lekarz Zbigniew Banasiak

ul. Stanisławy 8
Częstochowa

pan dokyor to wspaniały człowiek leczył moje dzieci syn w tej chwili ma 24 lata więc to bylo dawno ale zawsze mogłam na niego liczyć nawet w niedzielęjeśli była taka potrzeba.Pisze bood dawnw nie ma o doktorze wiadomości nie wieiem czy przyjmuje jeszcze .Bardzo prosze jeśli ktoś coś wie proszę o wiadomość.Dziękuję
Opinia dodana przez: Katarzyna

lekarz Weronika Beszter

Pediatra, Kardiolog

Mickiewicza 23
43-300 Bielsko-Biała

Od kilku lat mój synek jest pacjentem Pani Doktor. Dla niego to jest Fajna Pani Doktor, bo jest bardzo łagodną, uśmiechniętą i sympatyczną Panią Doktor. Dodatkowo w gabinecie są zabawki, którymi dziecko może się zabawić podczas rozmowy dorosłych.Dla mnie jest fachowcem najlepszym, na jakiego mogłam trafić. Rzetelna, kompetentna, konkretna i przy tym pełna szacunku dla pacjentów. Polecam :)
Opinia dodana przez: Agnieszka

lekarz Justyna Kminikowska

Wojskowe Specjalistyczne Przychodnie Lekarskie w Grudziądzu
Legionów 57
86-300 Grudziądz

Leczymy się u naszej Pani Doktor Justyny już od kilku lat. Lubimy te wizyty, bo zawsze jest przyjaźnie i wszystko wiemy. Pani Doktor jest czujna, dociekliwa i pozytywnie nas zaskakuje. Dziękujemy i polecamy.
Opinia dodana przez: Dagny
Jedyny lekarz z powołania jakiego spotkaliśmy w swoim życiu. KOCHANY CZŁOWIEK. Po raz pierwszy spotkałam się z tym, ze lekarz dzwoni do pacjenta aby zapytać o stan zdrowia oraz jak wyszły zlecone badania. Brak mi słów aby opisać atuty PANI DOKTOR. Polecam wszystkim rodzicom. ANIOŁ po prostu.
Opinia dodana przez: małgorzata

lekarz Agnieszka Brzozowska

Alergolog, Pediatra

Centrum Profilaktyki i Leczenia Udarów Mózgu
Pabianicka 62
93-513 Łódź

Pani Agnieszka Brzozowska jest lekarzem PROFESJONALISTĄ i na prawdę widać, że to co robi jest jej powołaniem. Pani Agnieszka przeprowadza bardzo dokładny wywiad, wgłębia się w historię choroby, TRAFNIE DIAGNOZUJE i przy tym jest niesamowicie otwarta i po prostu miła (zarówno dla dziecka jak i dla rodziców). Tylko u Pani Agnieszki widziałem aby pediatra rozmawiał z dzieckiem traktując go tak samo poważnie jak rodziców - niesamowite. Nasz Kuba ciągle pokasływał ...

lekarz Monika Kacperska

INDYWIDUALNA PRAKTYKA LEKARSKA
Szkolna
72-130 Maszewo

Nasz synek nie od razu był pacjentem pani Doktor. Otóż mieszkamy w innym mieście. Syna więc zarejestrowaliśmy do przychodni w miejscu zamieszkania. I gdy tylko zaczęły się problemy zdrowotne, pojawił się problem. Badało go wówczas wielu lekarzy, zmieniających się - żaden nie postawił trafnej diagnozy. Za namową rodziny pojechaliśmy do dr. Kacperskiej. Tak prosesjonalnego lekarza, z podejściem nie tylko do dziecka, ale także do rodziców, nie spotkałam. Dokładnie i precyzyjnie ...
Opinia dodana przez: Dorota

lekarz Ewa Barwinek

Centrum Medyczne "PAPROCANY"
ulica Sikorskiego 103
43-100 Tychy

Dla młodej mamy i maluszka to ważne, aby trafić na kogoś takiego jak pani doktor. Kompetentna, cierpliwa, wyrozumiala, a przy tym z poczuciem humoru.
Opinia dodana przez: Magdalena

dr Jolanta Radkiewicz

Pielęgniarska Opieka Rehabilitacyjno-Długoterminowa
ul. Stefana Wyszyńskiego 99
65-536 Zielona Góra

Inteligentna, cierpliwa kobieta z cudownym podejściem do dzieci. Pełna zrozumienia osoba, dla której nie ma głupich pytań czy obaw. Najlepsza na świecie. Cieszę się, że udało nam się do niej zapisać.
Opinia dodana przez: Karolina

lekarz Lalita Malinowska

Lekarz rodzinny, Pediatra

Konstytucji 43 (Bo Vita)
41-905 Bytom

Jestem bardzo zadowolona zawsze mozna podejsc z problem i zawsze pani doktor znajdzie rozwiazanie jest bardzo cierpliwa z przyjemnoscia sie przychodzi
Opinia dodana przez: Iza

lekarz Joanna Banaś

prywatny gabinet lekarski tel 601288187
Reymonta 45
98-200 Sieradz

Chcialabym by kazdy lekarz mial taka wiedzę jak pani doktor. Podejscie do dzieci profesjonalne. Uratowała nas juz kilka razy. Polecam z czystym sumieniem
Opinia dodana przez: Kasia

Małgorzata Skowron

Przychodnia Nowy Chełm
Wilanowska
Gdańsk

Rewelacja! Mimo, że to żona chodzi z dziećmi do lekarza to i mi zdarza się bywać, najczęściej razem. Tym razem musiałem się wybrać sam z 6 letnim synem, bo w domu szpital. Tak miłego a jednocześnie profesjonalnego traktowania jeszcze chyba nie spotkałem a mamy trójkę dzieci. Mimo późnej godziny uśmiech, dokładne zbadanie i wyczerpująca informacja dla rodzica. Ustna oraz pisemna, nic się nie zapomni! Dziękujemy!
Opinia dodana przez: Tata z Szymkiem

dr n. med. Danuta Pabijasz

Pediatra, Alergolog

Brożka 9/3
43-400 Cieszyn

Wizyty zawsze przebiegają sprawnie, rzetelnie i rzeczowo.Bardzo dobry pediatra. Od wielu lat Pani doktor leczy moje dzieci. Nikt wcześniej nie potrafił rozwiązac problemu i postawic pełnej diagnozy. Godna zaufania. Polecam
Opinia dodana przez: Aneta

Izabela Kujawa

40-160 Katowice

Lekarz z prawdziwego zdarzenia. Uprzejma, kompetentna, nie przepisuje od razu antybiotyków, ale pozwala, aby organizm sam zawalczył. Mam do niej pełne zaufanie. Polecam w 100%.
Opinia dodana przez: Joanna

dr n. med. Zygmunt Zbucki

Gabinet Pediatryczny
Reja 50 lok. 2
87-100 Toruń

syn ma juz 32 lata, ale to pan doktor do niego przyjezdzal do domu co miesiac i na kazde wezwanie !!! wspanialy czlowiek, cieply, cierpliwy. Taki prawdziwy przyjaciel niedoswiadczonych wowczas rodzicow. Kiedy lekarka w przychodni wydala dignoze - wodoglowie (!), pan doktor powiedzial "spokojnie". Przyjechal, zmierzyl glowke dziecka i "wodoglowie" zniknelo!!! I tak pozostal z nami i opiekowal sie nie tylko synem ale i nas prowadzil za reke. Do dzis ...

lekarz Ewa Rodziewicz

jolanta strzelec lekarz rodzinny
gen. Andersa 159
58-304 Wałbrzych

Wspaniala Pani doktor za dziecka bardzo chorowałam 120 zaszczyków w ciągu roku kiedy moja mama pojechala ze mna do Pani doktor chwycila się za głowę jak można takiemu małemu dziecku tyle zaszczyków podawać i przepisała inne leki.A teraz moja siostra leczy tam swoje dzieci ja dziś ide pierwszy raz ze swoja córą chodziłyśmy wcześniej do innej pani doktor tez bardzo dobrej niby ale wydaje mi się że ona nie potrafi ...

lekarz Małgorzata Tarapata

Okrzei 4/6
59-220 Legnica

Lekarz świetny. Ale organizacja pracy w placówce zostawia wiele do życzenia. Może rozdzielić przyjmowanie dzieci i dorosłych??? A konkretnie starsze Panie, które, przesiadują w gabinecie około kwadransa!!! Albo wprowadzić rejestrację godzinową??? Bo ostatnio spędziłem z chorym dzieckiem 4 godziny w kolejce.
Opinia dodana przez: Krzysiek

lekarz Grażyna Zawada-Skrobisz

Choroby zakaźne, Pediatra

chirurgii dziecięcej
Karpacka 11
33-100 Tarnów

Najlepszy lekarz pediatra w Tarnowie. Zawsze odbiera telefony nawet w niedziele, zostaje po godzinach w gabinecie prywatnym doradzi nie naciąga i ma ogromna wiedzę nie to co inny po 3 antybiotyki dają przy jednej infekcji bo nie potrafią trafić z dobrym i kończy się szpitalem. Ja jej bardzo ufam bo nigdy się nie zawiodłam na jej leczeniu.
Opinia dodana przez: Anna
Dr Panczyj jest cudownym lekarzem. W wieku 8 msc moja córeczka poważnie zachorowała była w 3 szpitalach i żaden nie zdołał jej pomóc. Wypisaliśmy ja na własne żądanie do domu. Z płaczem i niemożnością oddawania moczu zawieźliśmy ją do doktora. On natychmiast postawił prawidłowa diagnozę i wysłał córeczkę do szpitala J. Pawła. Po 8 dniach malutka, wyleczona całkowicie opuściła szpital. A w poprzednich szpitalach spędziła łącznie 2 miesiące. Doktor przepisuje ...