Lekarze Pediatra

Elżbieta Kalfas

Medycyna
Gęsikowskiego 16
32-566 Alwernia

Lekarz godny polecenia. Zawsze wszystko wytłumaczy, doradzi. Kompetentna , uprzejma...Nieraz mój synek nagle dostał wysokiej gorączki bez wahania Nas przyjęła. Poświęca dużo czasu swojemu pacjentowi, nigdy nie było przebiegu wizyty w pośpiechu . Ma podejście do dzieci:)
Opinia dodana przez: Agata

dr n. med. Bogusław Tauzowski

Wojewódzki Szpital Dziecięcy
Dziekanów Leśny
Warszawa

Niezwykle kompetentny lekarz i bardzo miły i uprzejmy człowiek. Wszystko nam wyjaśnił, zbadał synka kompleksowo ( w tym uszy, brzuszek) nie każdy lekarz to robi. Nie potrzebował RTG aby stwierdzić zapalenie oskrzeli, tylko stetoskop wystarczył i posłuchanie kaszlu synka. Nadzwyczajny naturalny kontakt z dzieckiem, ale i rodzicem. Bardzo polecam pana doktora, dawno takiego nie spotkałam.
Opinia dodana przez: Bernadetta

lekarz Renata Gajęcka

Szpital Wojewódzki we Włocławku
Wojskowy Szpital Kliniczny Bydgoszcz
87-800 Włocławek

Wspaniale podejście, lekarz z powolania. W ośrodku zdrowia w Lubaniu wszyscy Pania uwielbiamy. Pozdrawiam!
Opinia dodana przez: Patrycja

lekarz Emilia Węzowska-Świątek

Neonatolog, Pediatra

Leśna 20A
65-036 Zielona Góra

Bardzo polecam Panią doktor. Mój 6 - miesięczny synek, dotąd zdrowy, zaczął nagle chorować. Pediatra w ciągu 2 miesięcy przepisał nam w sumie 5 antybiotyków. Trzy podałam. Mały synek... bałam się. Pozostałe dwa na własną odpowiedzialność nie podałam i zaczęłam szukać pomocy u innego lekarza. Mój pediatra diagnozował u synka ciągłe zapalenie oskrzeli - bezobjawowe (... bo nie miał gorączki, miał apetyt, tylko ciągle kaszlał i się podduszał...). Z polecenia ...
Opinia dodana przez: MG

lekarz Wojciech Kruk

Centrum Medyczne Liszki
32-060 Kraków

Witam jestem mamą czteroletniego chłopca który od urodzenia ma przewlekłe katary, byliśmy u kilku pediatrów, kilku laryngologów, alergologów ale nie ma poprawy. W związku z tym mam ogromną prośbę do osób które tutaj pisały o podanie namiaru na pana doktora. Dzwoniłam do centrum medycznego liszki ale pani w rejestracji powiedziała że pan doktor ma dużo pacjentów i nas nie zarejestruje, chyba że mam znajomości. Mój email bachra@wp.pl
Opinia dodana przez: Barbara

lekarz Jakub Czwojda

Rehabilitant, Pediatra

Zielona Góra, ul. Łużycka 22
65-001 Zielona Góra

Wspaniały lekarz, z dużym zasobem wiedzy, uprzejmy, cierpliwy, wspaniałe podejście do dzieci. Możemy na niego liczyć o każdej porze, wspaniały kontakt. Polecam!!!
Opinia dodana przez: Hanna

dr n. med. Lucjan Langner

Era-Med Przychodnia Lekarska
Korczyńska 49
38-400 Krosno

Dr Lucjan Langner świetny specjalista, dobry i mądry człowiek, nigdy się na nim nie zawiodłam. Bardzo go polecam.

lekarz Józef Wojtasik

Alergolog, Pediatra

Łąkowa 1
Człuchów

Pan doktor Józef Wojtasik jest osobą niezwykłą,pełną poczucia humoru i dystansu do siebie oraz świata. PRZEDE WSZYSTKIM JEDNAK TO WSPANIAŁY,OBDARZONY FENOMENALNĄ WIEDZĄ LEKARZ dla którego nie liczą się pieniądze ale dobro i zdrowie dziecka.
Opinia dodana przez: Joanna

lekarz Renata Laskowska

Neonatolog, Pediatra

im. A . FALKIEWICZA
pl. Grunwaldzki 6a/16
Wrocław

Świetny kontakt z dziećmi. Bardzo kompetentna, wszystko wytłumaczy i odpowie na każde pytanie. Każdego pacjenta traktuje wyjątkowo. Polecam z całego serca :)
Opinia dodana przez: Marta

Jolanta Zajbt

MD Clinic
Sienna 83 / wejście od ul. Żelaznej
00-815 Warszawa

Przesympatyczny człowiek i kompetentny lekarz. Z sercem i wielkim zaangażowaniem podchodzi do małych pacjentów. Dziękujemy za ogromne zaangażowanie i dobre diagnozy.
Opinia dodana przez: Dagmara

dr n. med. Anna Kalicka-Kasperczyk

Endokrynolog, Pediatra

Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej Centrum Medyczne Prokocim Nowy Gabinet Anna Kalicka-Kasperczyk
Leonida Teligi 8
30-835 Kraków

Polecam Panią doktor Annę Kalicką-Kasperczyk całym sercem. Kompleksowo zajmuje się dzieckiem robiąc długi i szczegółowy wywiad. Bierze niepokoje, zaobserwowane u dziecka zachowania/reakcje organizmu i wszystko sprawdza. Lekarka pierwszego kontaktu mnie wyśmiewała i twierdziła, że nie mam medycznego potwierdzenia, więc dziecko nie może być chore. A Pani doktor od razu połączyła fakty, zachowania i nawet wstępne wyniki badań z którymi przyszłam, by już celowo prowadzić dalszą diagnostykę. Empatia, duża intuicja w ...
Opinia dodana przez: Ania
Pani Doktor zawsze ma czas na wysłuchanie, nigdy nie widziałam zniecierpliwienia ani słowem, ani gestem, rzeczowa, profesjonalna, mądra i grzeczna, dla każdego. Często korzystam z pomocy w Poradni Nefrologicznej, czasami w Izbie Przyjęć. Pacjent przede wszystkich, później biurokracja, skierowania na końcu. Zdarzało się, że sama dzwoniła z zapytaniem jak się dziecko czuje - rzadko spotykana troska. Udziela porad przez telefon, nie tylko znajomym, bo mnie nie znała jeszcze, kiedy dzwoniłam ...
Wspanialy lekarz, cudowna, pomocna osoba. Prowsdzila mnie jako Dziecko i dla swojego Dziecka nawet nie myslalam o innym lekarzu prowadzacym
Opinia dodana przez: Judyta

dr Adam Grzelak

wolskiego 6
płock
09-400 Płock

Dr. Grzelak to wspanialy lekarz, kompetentny, rzeczowy z podejsciem do ludzi, a przede wszystkim do dzieci, naprawde polecam tego lekarza z czystym sumieniem.
Opinia dodana przez: Mama
Lecze swoje dzieci u Pani dr Grzegorek od dlużeszego czasu i nie spotkałam tak wspaniałego czlowieka i rewelacyjnego lekarza. Jest wspaniała, ciepła, zabawna, słucha nie tylko rodzica ale i dziecko; moj synek raz przy okazji badania kontrolnego zaczal jej tlumaczyc ze boli go jeszcze paluszek itd, Pani dr bardzo uwaznie go wysluchala, zbadala to miejsce i wyjasnila co ma robic - CUDOWNE to było. Synek był zachwycony. innym razem jak ...
Opinia dodana przez: Ilona

lekarz Grażyna Małek

Droga do Olczy 8b
34-500 Zakopane

Witam , W dniu dzisiejszym mieliśmy przyjemność z Panią Doktor Grażyna Małecka w Zakopanem - wizyta prywatnie ok 20:00 . Zgodnie z wcześniejsza deklaracja przyjęła Nas z uśmiechem i życzliwością. Doktor b. rzetelna i cierpliwa dla Malucha . Maly pacjent został bardzo skrupaulatnie przebadany , wraz z mierzeniem temperatury . Czas trwania wizyty ok 40 min . Lekarz jak widać idzie na jakość a nie na ilość . Zdecydowanie Polecam ...
Opinia dodana przez: Jerzy

lekarz Anna Chowaniec-Rodak

Gabinet
Długa 74
26-600 Radom

To jest anioł nie lekarz ratujący życie małym i dużym pacjentom,, zawsze można na nią liczyć, nigdy nie odmówiła przyjęcia nawet po godzinach pracy pomimo zmęczenia nie raz przyjęła dzieci to doktor z poświęceniem do swoich pacjentów oddana całym sercem.Zawdzieczam pani doktor bardzo dużo zawsze będę miło wspominać, aby więcej było takich lekarzy.
Opinia dodana przez: Anna

lekarz Joanna Pawlik

Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej INTERMED
ulica Kopernika 38
42-200 Częstochowa

Znana mi od wielu lat. Bardzo dobry lekarz w każdej kwestii! Dokładna, wnikliwa, kompetentna, przemiła i zawsze uśmiechnięta. Godna polecenia!
Opinia dodana przez: Agata
Lekarz z powołania, rzeczowy, kompetentny, kontaktowy, życzliwy, długie kolejki w poczekalni mówią same za siebie - to jeden mały minus. Już 3 lata moja córka alergiczka jest pod opieką pani doktor , gorąco polecam
Opinia dodana przez: monika
Najlepszy lekarz na świecie zarówno mama jak i syn sa zachwyceni :) poza tym cudowny, miły, życiowy człowiek polecamy każdemu!
Opinia dodana przez: Ewa i Witold