Lekarze Pediatra Poznań

Najlepszy pediatra, na jakiego kiedykolwiek trafiłam

lekarz Andrzej Karaś-Kawecki

Pediatra, Pulmonolog

Gabinet Beata Błaszak
Winiarska 2
60-654 Poznań

Do Pani Doktor chodzi dwoje moich dzieci 8lat i 3latka. Oboje od urodzenia. Polecam lekarza z czystym sumieniem. Zawsze pomaga (nawet weekendy-telefonicznie), trafione leki odpowiednio do choroby, uprzejma, swietne podejście do dzieci, usmiechnieta. Idealny lekarz.
Opinia dodana przez: Ewa

lekarz Maciej Grela

Wybickiego 1 lok. 15a
61-529 Poznań

Bardzo dobry pediatra.Naprawdę godny polecenia.Do kazdego pacjenta podchodzi indywidualnie.Mnie i mojej rodzinie pomógł już nie raz,kiedy inni lekarze nie byli skuteczni.Dokładny,kompetentny,odpowie rzeczowo na każde pytanie.

dr n. med. Grażyna Kowerczyk-Wykrętowicz

Alergolog, Pediatra

ulica Szeherezady 81
60-195 Poznań

Bardzo polecam, podejście, zaangażowanie dla mnie bomba, porozmawia, wytłumaczy, widać że kocha to co robi. Na innego alergologa szkoda czasu. Polecam P. doktor super specjalista
Opinia dodana przez: Łukasz Międzyrzecz

dr Marlena Jachimowicz-Felerowicz

Alterida
ul. Haliny Antoninek
Poznań

rzeczywiście wizyta u Pani Doktor przebiega w miłej atmosferze. Wysłucha i wszystko dobrze wyjaśni, lecz zraził mnie kontakt sms-owy z nią, ponieważ w smsach nie było żadnych konkretnych informacji odnośnie dalszego postępowania, a jak miałam przyjść na kontrolę w ciągu 3 tygodni, niestety, ale kolejny termin był za 2 miesiące. Dlatego też zrezygnowałam z usług Pani Doktor, ale i tak ją polecam,bo na pewno innym mamom przypadnie do gustu.
Opinia dodana przez: Paulina

lekarz Karina Kachlicka

Rehabilitant dziecięcy, Pediatra

gabinet lekarski ocena rozwoju oceny rozwoju wcześniaków ,niemowląt
62-002 Poznań

Pani doktor jest naprawdę godna polecenia! Każdy powinien udać się do takiego specjalisty z dzieckiem, gdyż na niektóre sygnały sugerujące o tym, że coś jest nie dokońca dobrze z niewiedzy swojej nie zwracamy zadnej uwagi. Pani Karina jest bardzo dokładna, szczegolowo bada, wszystko tlumaczy a co najwazniejsze uczy rodzicow jak powinno sie nosic dziecko, jak powinno sie z nim bawic, jak z nim cwiczyc, na jakie sygnaly przesylane przez dziecko ...
Opinia dodana przez: Anastazja

dr n. med. Hanna Jóźwiak

Choroby zakaźne, Pediatra

Strażacka 26
62-002 Poznań

Wspaniała lekarka z cudownym podejściem do dzieci. Jestem zachwycona! :) Wszystko dokładnie wytłumaczy, przebada dziecko bez stresu i płaczu, ciepła i przyjazna osoba. Polecam najmocniej!
Opinia dodana przez: Maria
{'id': 25484, 'name': u'Pozna\u0144'} Pediatra
                                       lekarz Marta  Koralewska

lekarz Marta Koralewska

Specjalistyczne Centrum Medyczne LacusMed
Rzeszowska 1A
60-468 Poznań

Polecamy Panią Doktor. Trafna diagnoza i leczenie. Dobre podejście do dziecka. Wizyta przebiegała w miłej atmosferze. pani Doktor odpowiadała wnikliwie na zadawane pytania.
Opinia dodana przez: IWONA

dr n. med. Elżbieta Bortkiewicz

Kasztelańska 23 lok. 2
60-316 Poznań

Najwspanialsza Pani Doktor Elżbieta Bortkiewicz, ❤ interesowała się całym mlodziutkim czlowiekiem nie tylko jednostką chorobową. Jest bardzo przyjazna dzieciom, młodzieży ale również dorosłym. Każdy problem jest dla Niej ważny. Jest zarówno bardzo kompetentnym Lekarzem jak i fantastycznym czlowiekiem . Każdemu życze spotkania na swojej drodze takiego KOGOŚ. Dla mnie jest wzorem, idolem i Kimś do naśladowania. Gorąco polecam i również kieruję swoich znajomych chorych do Pani Doktor.❤❤❤Zdrowia Pani Elżbieto🙂
Opinia dodana przez: Alicja Kubiak Ciesielska

dr n. med. Krystyna Sokołowska

Neonatolog, Pediatra

Rokity 2
60-195 Poznań

Polecam ! Korzystam z usług Pani doktor już dwa lata i jestem w pełni usatysfakcjonowana. Zawsze ma czas, udzial porad przez telefon.

lekarz Ewa Drews

Kasztelańska 23 lok. 2
60-316 Poznań

Godna polecenia. Cierpliwa osoba z dużym doświadczeniem. Skupia się na dziecku i jego potrzebach. Nie idzie na skróty przepisując listę antybiotyków.

lekarz Danuta Ostalska - Nowicka

Szpital Kliniczny im. Karola Jonschera Uniwersytetu Medycznego im. Karola Marcinkowskiego w Poznaniu
Szpitalna 27/33
60-572 Poznań

Cudowna Pani Profesor, nie ma lepszych w jej dziedzinie. Naprawdę z całego serca polecam. Cudowna zarówno dla dzieci jak i dorosłych.

lekarz Iwona Walczak

Szpital św Wojciecha
Bolesława Krzywoustego 114
61-144 Poznań

Wspaniały pediatra. Bardzo dokładnie bada i zbiera szczegółowy wywiad. Tłumaczy co się dzieje i jak leczyć. Do tego bardzo sympatyczna i miła.
Opinia dodana przez: Natalia

lekarz Krzysztof Godek

Alergolog, Pediatra

Alergologia Plus SNZOZ
ulica Drobnika 49
60-693 Poznań

Leczę dzieci u Pana doktora od 10 lat. Jestem bardzo zadowolona , zawsze trafia z diagnozą, zawsze umie im pomóc, moje dzieci go bardzo lubią. Zawsze uprzejmy poświęca dużo czasu pacjentowi. Polecam wszystkim rodzicom
nic nie mogę zarzucić Pani Doktor... wręcz przeciwnie jestem jej wdzięczna,jako jedna z nielicznych zainteresowała się synkiem kiedy był chory.dzięki niej dowiedzieliśmy się dlaczego nasz synek tak ciężko przechodzi chorobę, nie popuściła i robiła mnóstwo badań by zdiagnozować synka.. fakt leżeliśmy wtedy 2 MIESIĄCE W SZPITALU ALE Dzięki NIEJ WIEMY JAK DALEJ LECZYĆ SYNKA... niejednokrotnie synek był jej pacjentem na oddziale gdzie Pani Doktor pracuje i zawsze znalazła czas żeby ...
Opinia dodana przez: mamamicha

Grażyna Strojna

Lekarz rodzinny, Pediatra

Galla 2D
Poznań

Pani doktor Strojna jest bardzo miłą, ciepłą i cierpliwą osobą. A przede wszystkim to lekarz z powołania, z dużym doświadczeniem, wiedzą i kompetencjami. Pani doktor ma wspaniałe podejście do dzieci. Nie wyobrażam sobie lepszego pediatry dla naszego syna.
Opinia dodana przez: Małgorzata

dr n. med. Andrzej Kędzia

Sokoła 13 lok. 4
60-644 Poznań

Rewelacyjny specjalista, godny polecenia, zna się na każdym problemie, poleca także świetnych specjalistów w razie potrzeby dalszego, precyzyjnego leczenia konkretnych rzeczy.

lekarz Mariusz Ossowski

Pulmonolog, Pediatra

Lubeckiego 13
60-348 Poznań

Po pierwszej wizycie prywatnej u Pana Doktora myślałam, że moje dziecko będzie w dobrych rękach. Pan Doktor nie chętnie przyjmuje prywatnie, więc zapisaliśmy się na Sporną na NFZ do niego, bo tam przyjmuje. Na kolejnej wizycie kazał zrobić szereg badań po czym nie stawiając diagnozy każe po raz kolejny dziecku podawać sterydy, nie stawiając żadnej diagnozy. Mija kolejna wizyta i Pan doktor nadal nie stawia diagnozy każe przyjeżdżać z dzieckiem ...

lek. med. Wahid Farmali

Lekarz rodzinny, Pediatra

Szpital św Wojciecha
Bolesława Krzywoustego 114
61-144 Poznań

Wspaniały pediatra! moja córka uwielbia chodzić do Pana dr. Jest normalnym człowiekiem ,pełnym ciepła i dobroci do swoich podopiecznych,zawsze możemy z mężem liczyć na konkretną i fachową pomoc i córeczka oczywiście!Chodzimy do tego lekarza od 3 lat i zawsze trafnie była postwiona diagnoza... wielki pozytyw! Dziękujemy:) Oby więcej było takich lekarzy!
Opinia dodana przez: Kornelia