Lekarze Pediatra Poznań

lekarz Grzegorz Grund

Lwa 19/1
61-244 Poznań

Lekarz z sercem podchodzący do małego pacjenta, wyrozumiały i bardzo wnikliwy, na wizycie poświęca tyle czasu ile wymaga tego sytuacja, w zrozumiały sposób wyjaśnia choroby i sposób leczenia.

dr n. med. Joanna Zabel-Olejnik

Laryngolog, Pediatra

Murawa 37b
60-321 Poznań

Bardzo przyjemna. Niesamowicie zainteresowana pacjentem. Przyjmuje nawet na "CITO". Nawet przez tel. poradzi jaki lek masz wziąć. Pyta się przez tel. jak się czujesz? Jak winda w poradni się zepsuła, zeszła do pacjenta na dół. Widać, że jest naprawdę dobrym lekarzem i to z sercem! Szczerze polecam. Jeszcze tak zainteresowanego pacjentem lekarza nie spotkałam. Ocena 10/10. Tylko dziękować. Lekarz na medal.
Opinia dodana przez: Błękitne niebo

lekarz Dariusz Mróz

Pulmonolog, Pediatra

Wilczak 8a
61-623 Poznań

Polecam Pana doktora,czytając opinie bałam się pójść na wizytę. Ale zaskoczyłam się niesamowicie pozytywnie. Pan doktor uprzejmy ,miły ,poświęcil córce bardzo dużo czasu,nie podważał mojego zdania ,nie spekulował wcześniejszego leczenia . Pożartował ,znalazł czas na wystawienie stosownych dokumentów .
Opinia dodana przez: Angelika

lekarz Bartłomiej Mroziński

Kardiolog dziecięcy, Pediatra

Specjalistyczny Zespół Opieki Zdrowotnej nad Matką i Dzieckiem w Poznnaiu Szpital Świętej Rodziny
ulica Jarochowskiego 19
60-235 Poznań

Doktor zakwalifikował do operacji moje dziecko gdy ważyło niecałe 4 kg i miało 4 miesiące informując przy tym,że operacja może mieć skutki śmiertelne. Wyjechałam do kraju UE gdzie lekarze zdiagnozowali dziecko jako nie potrzebujące operacji. Według doktora Mrozińskiego dziecko miało przestać się rozwijać. Minął ponad rok,dziecko waży 7kg i rozwija się doskonale. Operacja została wyznaczona hipotetycznie na wiek 5 lat,bo to najbezpieczniejszy moment. Po tej operacji ma szansę na dobrą ...
Opinia dodana przez: Marzena

dr n. med. Eugeniusz Błaszczyk

Endokrynolog, Pediatra

Na Stoku 5
61-663 Poznań

Jest bardzo dobrym pediatrom, potrafi dokładnie zbadać, wysłuchać wypowiedzi pacjenta i trafia w leki, które nie są drogie a skuteczne. Polecam innym.

lekarz Urszula Sikorowska

Brzechwy 59
60-195 Poznań

Najlepszy pediatra u jakiego byłam z moim dziećmi, dokładny szczegółowy wywiad i badanie lekarskie, dokładne wytłumaczenie co dziecku dolega i jak postępować, antybiotyki są w ostateczności. Po leczeniu u Pani dr Sikorowskiej moje dzieci bardzo rzadko chorują. Wszystkim mamom, które chcą by ich dzieci były leczone cholistycznie i by ich odporność była coraz większa serdecznie polecam Panią dr Sikorowską.
Opinia dodana przez: Anna

dr hab. n. med. Anna Bręborowicz

Alergolog, Pediatra

Płowiecka 8a
60-277 Poznań

Leczę syna na astmę od 12 lat i jestem bardzo zadowolona. Syn był ciężko chory i niewielu lekarzy potrafiło mu pomóc.Pani Doktor to się udało. Niesamowita wiedza, kompetencje. Mam zaufanie. Gorąco polecam, szczególnie trudnym przypadkom.
Opinia dodana przez: Sylwia

dr hab. n. med. Jarosław Walkowiak

Specjalistyczny Gabinet Urologiczny
Gajowa 3
60-815 Poznań

Witam polecam wszystkim opiekę u tego lekarza zwłaszcza małym pacjentom chorym na Mucowiscydozę dr hab. n. med.Jarosław Walkowiak. Leczyłam się u Niego jak byłam dzieckiem nigdy nikt nie dał mi tyle ciepła i wspaniałej opieki. Człowiek z sercem na dłoni. Polecam serdecznie.
Opinia dodana przez: Magda

lekarz Teresa Paczkowska-Krawczyk

Altanowa 18
60-480 Poznań

Bardzo polecam Panią Doktor! Ufamy jej, byliśmy już wiele razy, zawsze trafiona diagnoza! Dziękujemy :)

lekarz Artur Machowiak

Poznań

Opinia dotyczy lekarza. Już nie raz zgłaszane było i nawet miała racje bytu petycja o kolejnego lekarza z uwagi na zbyt małą przepustowość gabinetu lekarskiego. Widocznie doktorek ma za duże plecy, a z pewnością na rękę mu, że nikt inny w paradę mu nie wchodzi. Natomiast chodzi mi o jego diagnozy chorób są nie prawidłowe każda moja, mojej żony i naszego dziecka kończy się wizytą u specjalisty(prywatnie) do którego doktor ...

lekarz Zygmunt Jarmużek

Pulmonolog, Alergolog

Gabinet Lekarski Alergologiczny
os. Tysiąclecia 5 lok. 2
61-255 Poznań

ODRADZAM!!! Jeśli chodzi o "kompetencje" to lekarz pulmonolog kieruje mnie do pulmonologa!!! chociaż samokrytyki gratuluję, kompetencjami alergologicznymi dr postanowiła się ze mną nie dzielić, łatwiej spławić pacjenta receptą na lek antyhistaminowy bo pacjent ŚMIAŁ!!! wyrazić niezadowolenie że dr spóźnia się 45 min do 1 tego dnia pacjenta, zwykłe przepraszam....po co, mam receptę. Dr opryskliwa, niepunktualna, kompetencje rozumiane jako poprawa zdrowia/samopoczucia chyba nie dla pacjentów w ramach NFZ. Czas dla pacjenta ...
Opinia dodana przez: pacjent NFZ

lekarz Alina Toruńska

poradnia ul. słoneczna10a
ul. Bogusławskiego 6
Poznań

Bardzo sympatyczna lekarka. Konkretna, zainteresowana pacjentem oraz wszystkimi dolegliwościami. Szukająca przyczyn, a nie tylko lecząca objawy. Serdecznie polecam.
Opinia dodana przez: Alicja

dr Danuta Ziemkowska

Poznań

Super lekarka duża wiedza fachowość doskonale podejście do dzieci rzetelna dokładna trafne diagnozy Pomocna w przy konieczności skierowania do specjalistów. Jesteśmy pacjentami od wielu lat
Opinia dodana przez: Ewa

lekarz Teresa Gerting

Endokrynolog, Pediatra

al. Solidarności 36 (Posum)
Poznań

Pani doktor bardzo miła oraz kompetentna. Na wizycie poświęca dużo czasu. Szybka reakcja na wykryty problem.
Opinia dodana przez: Klaudia

prof. dr hab. n. med. Wojciech Służewski

Choroby zakaźne, Neurolog

Poznań

dzisiaj przed uowiona wizyta do Profesora dostalam telefon, ze wizyta jest odwolana bo Pan profesor zmarl tak sie wstrzasnelam ta wiadomoscia. Wspanialy, niesamowity czlowiek, fantastyczny specjalista moge powiedziec ze uratowal mi zycie i dal ogromne wsparcie do walki z choroba dzieki niemu Jego postawie i dobremu leczeniu szybko stawalam na nogi. Bardzo bedzie mi Pana brakowalo😟 szczere kondolecje dla rodziny
Opinia dodana przez: marlena

lekarz Elżbieta Kazorska

Piastowskie Centrum Terapii i Profilaktyki Zdrowia Psychicznego
os. Piastowskie 81
61-159 Poznań

Lekarka jest bardzo nieprzyjemna osoba, zupelny brak podejścia do małych dzieci. Każda informację o stanie zdrowia dziecka trzeba z niej wyciągać. Odradzam!
Opinia dodana przez: Anna

lekarz Dobrosław Lubarski

CM LIM
Poznań

Lekarz nie kontaktuje się na umówioną telewizytę. Pracownik recepcji odmawia wejścia do Ośrodka. Dr Lubarski zaleca zmianę Przychodni pacjentom.
Opinia dodana przez: Maciej

lekarz Małgorzata Bąk

Zespół Lekarzy Rodzinnych "Kopernik"
Newtona 3A.
60-161 Poznań

Tragedia,a nie lekarz. Prowadzenie od 12 tygodnia dziecka z niecelowanym leczeniem,dla lekarza o dlugim stażu i pracy we wszystkich przychodniach w mieście to skandaliczne.W ramach abonamentu wyprosiliśmy(sic) wymazy,które nic nie wniosły,bo przyczyna była gdzie indziej. Zero empatii dla dziecka i rodziców,przecież to nie ona się męczy przez wiele tygodni z chorobą. Nie trafiła z diagnozą,ba postawiła błędną i trzymała się jej do końca. Nie polecam tego lekarza,zresztą nie ma nawet ...
Opinia dodana przez: Dobrusia

dr n. med. Paweł Kemnitz

Pediatra, Neurolog dziecięcy

Neuroteam Sp. z o.o.
Św. Wawrzyńca 3B/U1
60-539 Poznań

Witam. Czy ktoś posiada e-maila lub numer telefonu komórkowego do Pana doktora ? Nie mogę znalesc a chce się skontaktować Pilnie.
Opinia dodana przez: Ilona