lekarz Piotr Augustyniak

Ginekolog położnik, RTG, USG

Beznadziejny lekarz...o ile lekarz!Nie wykwalifikowany w swoim zawodzie!!!Przyszedl z Gdanska do Starogardu nastepne bledy popelniac!!!Jezeli nic sie nie dzieje czy normalnie czy w ciazy to owszem kazdy jeden zbada.To,ze ma gabinet wyposazony w super sprzet to nie wszystko..trzeba sie jeszcze na nim znac i umiec odczytywac obraz np.USG,a nie tylko kase zdzierac.Dziwie sie,ze ktos jeszcze do niego chodzi...Znam wiele przypadkow w ktorych zawiodl!!!,a nadal on przyjmuje,szok!!!U mnie stwierdzil miesniaki 3 dosyc duze,ktorych nie mam,(2 ginekologow to potwierdzilo i go wysmialo,bo znaja juz go dobrze z tych bledów!!!)ile stresu mnie to kosztowalo...Dziewczyny zanim pojdziecie do niego zastanowcie 5 razy!!!!!!!!

Nie poleca lekarz nie kompetentny nie zna się na swojej pracy potrafi tylko brać kasę NIE POLECAM

Jest to lekarz, który prowadził pierwsza moja ciąże i przy drugiej nie mogłabym zaufać komuś innemu!. Poświęca sporo czasu na badanie co świadczy o poważnym podejściu do każdej pacjentki.Interesuje się wątpliwościami i pytaniami, udziela jasnych odpowiedzi. Uczciwie podchodzi do kosztów wizyt prywatnych, nie przesadza z nimi i uczciwie wykonuje swoja pracę.Polecam każdemu i każdy jest zadowolony. Lekarz na 6!!!

Bardzo sympatyczny lekarz.Wizyta przebiega u niego w milej atmosferze i bardzo go polecam.Prowadzilam u niego dwie ciaze.Dla mnie na 5+

Bardzo miły lekarz , poświecił mi bardzo dużo czasu na badanie. Ma bardzo specjalistyczny sprzęt byłam w szoku jak zobaczyłam jego gabinet . Wizyta u niego nie jest dla mnie stresem. Polecam pana doktora znajomym i też są bardzo zadowoleni .

Starogard Gd. --- Prowadził moje dwie ciąże i nie mogę powiedzieć złego słowa. Profesjonalizm lekarza oceniam na 5! Poświęcał dużo czasu na badanie maleństw. Jak miał wątpliwości to polecił mi dodatkowe badania bardziej szczegółowe (wtedy jeszcze nie miał dobrego sprzętu). Inwestuje w sprzęt a to jest duży plus (tak uważam), inwestuje w rozwój gabinetu. Jest w stanie zrobić badania, na które wcześniej trzeba było jeździć do Trójmiasta.

Jestem pacjentka dr Augustyniaka od lat. Zawsze miły, zawsze pomocny , godny polecenia. Rzeczowo odpowiada na zadane pytania, nie unika trudnych tematów. Umie nawiązać kontakt. Polecam w 100%

fachowiec, interesuje sie losem pacjentki, oddzwania lub odpisuje gdy nie moze odebrac telefonu, przyjal nas w niedziele o 22 i uratowal nasze malenstwo. Byl krwiak. jest zawsze do naszej dyspozycji, polecam !. a pieniadze jak kazdy lekarz prywatny bierze a co ma robic, to jego praca.

Beznadziejny lekarz moim zdaniem. Od pierwszych słów mowił mi na "ty". Nie zdiagnozowal problemu - nawet nie wysłał w odpowiednie miejsce! Jak najdalej od niego. NIE polecam!

Jak najdalej od niego. NIE polecam!

Byc moze i sympatyczny ale po kolejnym poronieniu(4)spytal po prostu czy sie jeszcze nie przyzwyczailam a zamiast ciazy rozpoznal miesniaka ktorego podobno nie trzeba leczyc. Chory lekarz nie polecam jedno co umie to brac kase.